תיקון סמסונג גלאקסי

מכשירי סמסונג גלאקסי הם סמארטפונים מבית היוצר של חברת סמסונג. אלו מכשירים בעלי מערכת הפעלה אנדרואיד. חברת סמסונג השיקה מספר סדרות של טלפונים ניידים.

סדרת S אשר הסמרטפון החדיש ביותר מסדרה זו הוא S10. סדרה נוספת היא גלאקסי נוט, אלו הם טלפונים סלולאריים המשמשים גם כטאבלט וסדרת גלאקסי A המיועדת לשווקים מסוימים. רוב האנשים אשר משתמשים ב galaxy משתמשים בסדרת S.

מכשירי הסמסומנג גלקסי לרוב אהובים מאוד בשוק הישראלי. הם מצוידים במראה חדשני ומעודן ומסך מאוד נוח לתצוגה ותפעול. כך לדוגמא, מסך גלקסי S9 מאובזר בגודל מסך 5.8 אינץ’, מגיע עם מצלמת 12 מגה-פיקסל ראשית ובחלקו הקדמי של המכשיר נמצאת מצלמת סלפי בעלת חיישן 8 מגה-פיקסל.

תקלות נפוצות

תיקון או החלפת סוללה בסמסונג גלאקסי

מי מאיתנו לא היה רוצה סוללה שלא נגמרת או סוללה עם 0 תקלות? סביר להניח שכולנו, אך גם בסוללות במכשירי הסמסונג גלאקסי יש לעיתים תקלות. הדבר הכי חשוב להבין לגבי הסוללה במכשירים אלו שאם יש צורך בהחלפת הסוללה תמיד אבל תמיד כדאי להחליף לסוללה מקורית. סוללה שאינה מקורית תיצור תקלות ובאגים והמכשיר שלכם לא יעבוד כמו שצריך.

תיקון מצלמה קידמית בסמסונג גלאקסי

במכשירי סמסומנג galaxy המצלמה הקדמית תלויה במצלמה האחורית. אם אחת מהן תקולה גם האחרת לא תעבוד. זהו דבר ידוע, תיקון מצלמה במכשירים אלו מחייב בדיקת מעבדה והבנה היכן נמצאת התקלה על מנת לא ליצור נזק במצלמה התקינה.

תיקון או החלפת אמצעי השמע בדגמי גלקסי

איזו חשיבות גדולה יש לשמע במכשיר הסלולר שלכם. באמצעותו אתם יכולים לבצע שיחות, לשמוע את הצד השני ולהקליט את עצמכם.

רמקולים במכשירי סמסונג גלאקסי וגם בטלפונים אחרים לעיתים מגיעים עם רמקול אשר מתפקד באופן חלש או להפך, הקול שתשמעו מהצד השני יהיה חזק ולא נעים לאוזן. אם קניתם את המכשיר כך, דעו לכם שאין זו גזרת גורל. רמקול במכשירי הסמסונג גלקסי ניתנים להחלפה במעבדה. רק וודאו שמחליפים לכם לרמקול מקורי.

תיקון סלולר של סמסונג

איך לבחור מעבדה איכותית לתיקון Samsung galaxy

כאשר תגיעו אל מעבדת הטלפונים כדאי שתבדקו מספר דברים חשובים אשר יעזרו לכם להחליט האם להשאיר את המכשיר שכל כך חשוב לכם במעבדה זו.

  1. מי יתקן לכם את המכשיר: האם הטכנאי מכיר ויודע לבצע תיקון מכשירי סמסונג גלאקסי?
    האם הוא תיקן עד היום את המכשירים שלהם?
  2. האם למעבדה יש צוות טכנאים בעלי ניסיון?
  3. האם בדיקת המכשיר תעלה לכם כסף?

ברוב המעבדות לא לוקחים על עלות הבדיקה. גם זמן הבדיקה הוא חשוב. זמן בדיקה לא צריך לקחת יותר מ-20 דקות עד חצי שעה במקרה של תקלה מסובכת. עוד דבר שאנו ממליצים לבדוק הוא האם תקבלו מכשיר חלופי. תיקונים יכולים לקחת בין מספר שעות ליום או יומיים תלוי במורכבות התקלה, חלקי חילוף שבמלאי ועומס על המעבדה.

בזמן זה ודאי תרצו להיות זמינים ולכן מעבדה שנותנת שירות של טלפון חלופי יכולה לעזור לכם ולהעביר את הזמן הזה עם כמה שפחות קשיים. בתקלה הבאה שלכם, בקרו אותנו במעבדת סלפי ברמת גן, אנו מבטיחים לכם חווית שירות איכותית ומהירה.

מה התיקון שאתם צריכים?

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר Samsung צריך תיקון?

Images credits: samsung.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט