תיקון סמסונג גלקסי A10

כמות המכשירים החדשים שנכנסו לחיינו בשנים האחרונות היא כמעט לא נגמרת, וכל יצרנית מנסה לשבור את חוקי המשחק על מנת להגדיל את המכירות שלה. 

ה-Samsung Galaxy A10 הוא מכשיר זול אך עם מפרט נאה במיוחד, שמאפשר לכם ליהנות ממכשיר טוב במחיר נמוך. אך על תיקון ל-Samsung Galaxy A10 אסור לכם להתפשר, גם אם רכשתם את המכשיר בזול – אתם צריכים לבצע את התיקון רק במעבדת סלפי שמתמחה בתיקון מכשירי סמסונג.

תיקון לסמסונג גלקסי A10 – מתי צריך לבצע?

אז ככל הנראה לא תכניסו את המכשיר שלכם לתיקון על כל בעיה קטנה, וזה בהחלט מובן והגיוני. ישנן בעיות שאתם יכולים לעבור עליהן לסדר היום כי הן לא מפריעות לתפקוד עם המכשיר שלכם. אך ישנן תקלות שפוגעות משמעותית בחוויית השימוש שלכם במכשיר, וכאן לא יהיה מנוס מאשר לבצע תיקון ל-Samsung Galaxy A10 שלכם במעבדה איכותית ולא סתם אחת שמצאתם ברחוב.

ההחלטה הסופית נמצאת בידיים שלכם, ואתם אלה שצריכים להחליט האם אתם רוצים לבצע תיקון או שנוח לכם להישאר עם המכשיר כמו שהוא. ההמלצה שלנו עבורכם היא קודם כל לברר את העלויות ורק לאחר מכן לקבל החלטה סופית בנוגע לתיקון לסמסונג גלקסי A10.

תיקון סמסונג גלאקסי A10 ב cellfi
לתקן את Galaxy A10 רק עם רכיבים 100% מקוריים

החלפת בטריה 

למרות שמדובר על מכשיר זול, בסמסונג גלקסי A10 תוכלו למצוא סוללה חזקה במיוחד שיכולה להחזיק מעמד יום שלם. אז מה אתם צריכים לעשות אם אתם מגלים שהסוללה לא מחזיקה יותר מכמה שעות? לפנות אלינו, אנו נחליף לכם את הסוללה הפגומה בסוללה חדשה עם אחריות מלאה כך שהיא תחזיק מעמד זמן רב.

תיקון / החלפת מסך

בכל מכשיר סלולרי המסך הוא אחד מהרכיבים החשובים ביותר, שכן בעזרת המסך אתם מתפעלים את המכשיר. אז מה קורה כאשר המסך נשבר או נסדק? על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מהמכשיר תצטרכו לפנות למעבדת סמסונג גלאקסי על מנת לבצע תיקון מסך ל- Galaxy A10. אתם צריכים לוודא כי אתם מקבלים מסך איכותי והתיקון עצמו מתבצע כמו שצריך.

תיקון שקע טעינה

אם אתם מחברים את המכשיר למטען לעיתים שכיחות, ככל הנראה בשלב מסוים שקע הטעינה פשוט ישחק ויפסיק לעבוד כמו שצריך. 

במקרה כזה תצטרכו להחליף את השקע הישן בשקע טעינה חדש. תיקון שקע טעינה ל-Samsung Galaxy A10 חייב להתבצע על ידי טכנאים מקצועיים שיודעים לזהות את התקלות במקצועיות רבה. כך תוכלו לדעת שאתם יכולים ליהנות בצורה מושלמת מהמכשיר שלכם ללא בעיות וללא חששות.

ניקוי קורוזיה

המכשיר שלכם נחשף למים? זה בהחלט יכולה להיות סיטואציה לא פשוטה. אומנם המכשיר עצמו לא עלה לכם הרבה כסף, אך כל המידע שנמצא בו יכול להיות משמעותי עבורכם. על מנת שתוכלו לדעת שהמכשיר שלכם לא נפגע, תוכלו לפנות אלינו ב-Cellfi על מנת שנבצע ניקוי קורוזיה מקצועי שיוריד מכם את כל הדאגות וכל החששות.

תיקון שקע טעינה סמסונג גלאקסי a10

תיקון שקע טעינה לסמסונג A10

ניקוי קורוזיה סמסונג גלאקסי a10

ניקוי קורוזיה לסמסונג A10

החלפת סוללה סמסונג גלאקסי a10

החלפת סוללה לסמסונג A10

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט