תיקון סמסונג גלקסי A20

קשה מאוד לעקוב כיום אחרי הדגמים של המכשירים הסלולריים, כל אחת מהיצרניות מוציאה מידיי שנה עשרות רבות של דגמים על מנת לתת את הטוב ביותר ללקוחות. תוכלו למצוא כיום מכשירים סלולריים במגוון רחב של מחירים ועם מגוון רחב של פיצ'רים לטובת הצרכן. 

אחד מהמכשירים הזולים בשוק הוא הגלקסי A20 שהפך להיות מכשיר מבוקש בקרב בני נוער ואנשים מבוגרים. אז אם אתם צריכים לבצע תיקון לסמסונג גלקסי A20 הגעתם למקום הנכון.

כך תזהו את המעבדה הטובה ביותר לבצע תיקון ל- Samsung Galaxy A20

אומנם המכשיר עצמו לא עלה לכם המון כסף, אך כאשר אתם מבצעים תיקון למכשיר עליהם להיות בטוחים שאתם עושים זאת במעבדה הנכונה. תיקון לסמסונג גלקסי A20 שלא יתבצע ברמה הנדרשת יפגע משמעותית בתפקוד של המכשיר, ואתם כמובן תרגישו בכך כמעט מיד.

אז איך תוכלו למצוא מעבדת גלקסי איכותית? על ידי בדיקת המוניטין והניסיון של המעבדה שהם המראה הטובה ביותר ליכולות של הטכנאים שנמצאים בה. בנוסף תקשיבו להמלצות או לביקורות של אנשים שהכניסו את המכשיר שלהם לתיקון במעבדה, הם יתנו לכם חוות דעת אמינה ומדויקת.

תיקון סמסונג גלאקסי A20 במעבדת סלפי ר״ג
תיקון סמסונג A20 רק בסלפי ברמת גן, רק עם רכיבים מקוריים

תיקון מסך

אתם כבר בטח יודעים כי תיקון מסך זה אחד מהתיקונים השכיחים ביותר לכל מכשיר, גם למכשיר Samsung Galaxy A20 מדובר בתיקון המבוקש ביותר. 

המסך של הגלקסי A20 הינו גדול ביחס למכשירים אחרים, כ-6.4 אינטש. אם לא תבצעו תיקון מסך ל- Samsung Galaxy A20 תתקשו מאוד לתפעל את המכשיר, ולא יהיה לכם מנוס אלא לבצע את התיקון במעבדת סמסונג מקצועית ומיומנת בהקדם. מפני שככל שעובר הזמן – כך ייתכן והבעיה מחמירה עוד ועוד.

תיקון רכיב הטעינה

תיקון שקע טעינה הוא תיקון מאוד רגיש מכיוון שאם הוא לא מתבצע בצורה הנכונה הוא יכול לפגוע בצורה משמעותית במכשיר שלכם. לכן אין מקום לפשרות בנושא הזה, כי אתם יכולים לשלם על כך ביוקר. תיקון שקע טעינה ל- Samsung Galaxy A20 צריך להתבצע כאשר המכשיר שלכם מתחיל לזייף ולא נטען כמו שצריך. יכול להיות שהמכשיר לא ייטען בכלל או שהוא כן ייטען אך יפסיק לסירוגין.

תיקון ניקוי קורוזיה

חלק מהמכשירים של סמסונג הינם עמידים לחדירת מים, אך כמובן שהדגמים הזולים אינם עונים להגדרה הזאת. לכן כאשר אתם חוששים שהסמסונג גלקסי A20 שלכם נחשף למים, תצטרכו לבצע ניקוי קורוזיה על מנת להפיג את החשש. ניקוי קורוזיה יוודא כי המים שחדרו למכשיר לא יכולים לפגוע בחלקים הפנימיים שלו וכך להשבית את המכשיר.

החלפת סוללה

גם הסוללה של ה- Samsung Galaxy A20 הינה נקודת חוזק משמעותית, ומגיעה עם קיבולת גדולה במיוחד. אם אתם מרגישים שהסוללה לא מצליחה להחזיק מעמד כמו פעם, זה בהחלט סימן אזהרה עבורכם. במקרה כזה תצטרכו לפנות אלינו למעבדת סלפי על מנת לקבל תיקון סוללה והחלפתה בסוללה מקורית חדשה שתחזיק לכם מעמד זמן רב.

תיקון שקע טעינה לסמסונג גלאקסי a20

תיקון שקע טעינה לסמסונג A20

ניקוי קורוזיה לסמסונג גלאקסי a20

ניקוי קורוזיה לסמסונג A20

החלפת סוללה לסמסונג גלאקסי a20

החלפת סוללה לסמסונג A20

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט