תיקון סמסונג גלקסי A20s

עם מסך IPS LCD בגודל 6.5 אינצ’ באיכות מעולה, מערך צילום המורכב משלוש מצלמות שונות ואפילו זיהוי בטביעת אצבע, ה- Samasung Galaxy A20S מציע תמורה נהדרת למחיר הצנוע שלו. אבל כמו עם כל מכשיר, גם את הטלפון הזה תצטרכו לתקן מפעם לפעם.

היום נדבר על תיקון סמסונג גלקסי a20s ונענה על 3 שאלות עיקריות:

  1. אילו תיקונים נפוצים לדגם זה חשוב שתכירו?
  2. כמה עולים תיקונים למכשירי גלקסי A20s?
  3. האם זה באמת כל כך חשוב לבצע את התיקון במעבדה שמתמחה בתיקון מכשירי סמסונג גלקסי?

קדימה, מתחילים!

כמה עולה תיקון מסך ל- סמסונג גלקסי A20s?

במכשירים יקרים יותר, המסך בדרך כלל מוגן בזכוכית הגנה ייחודית כמו זכוכית הגורילה קורנינג הידועה.
לעומת זאת, במכשירים במחירים נמוכים של כמה מאות שקלים כמו ה-galaxy A20s, המסך עשוי מזכוכית רגילה שמגיעה בלי הגנה מיוחדת.

מצד אחד, יש לזה חיסרון – המסך רגיש יותר לנפילות ולשריטות, ולכן הסיכוי שתצטרכו להחליף אותו גבוה יותר. מצד שני, יש בזה גם יתרון – החלפת מסך Samsung Galaxy A20s הוא תיקון משתלם מאוד ובמעבדות כמו מעבדת סלפי, מחיר החלפת מסך שבור והתקנת מסך מקורי לגלקסי A20s הוא כמה מאות שקלים בלבד.

אל תשכחו שעל אף ההגנה המעולה שלהם, גם מסכים של מכשירי אייפון 11 לא חסינים משברים וסדקים. ההבדל העיקרי? בגלל שהמסך שלהם יוקרתי ואיכותי יותר התיקון שלו גם עולה המון ויכול להגיע גם מעל ל-1000 שקלים.

תיקון סמסונג גלקסי A20s במעבדת סלפי
מתקנים את כל סוגי התקלות בסמסונג A20s - רק עם חלפים מקוריים

החלפת סוללה ל- Samsung Galaxy A20s – למה צריך סוללה מקורית?

אז נכון, הטכנולוגיה מתפתחת מיום ליום ודברים שלא חשבנו שאפשריים לפני עשר שנים, היום נראים לנו כמובנים מאליהם. אבל למרות שגם את תחום האנרגיה והסוללות האנושות הצליחה לפתח בצורה משמעותית, האנושות עדיין לא מצאה פתרון לסוללות טלפון עמידות מאוד שלא נשחקות עם הזמן.

אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי להימנע מהחלפה תכופה של סוללות ומבעיות מעצבנות כמו סוללה שנגמרת במהירות או טלפון שנכבה ללא התראה כשנשארו לו עוד 20%? להחליף רק לסוללה מקורית במעבדה שמתמחה בתיקון סמסונג גלקסי A20s ומחזיקה בסוללות איכותיות שהגיעו היישר מהיצרנית.

למה זה כל כך חשוב? לא רק שאורך החיים של סוללות מזוייפות נמוך בהרבה משל סוללות מקוריות, חוסר ההתאמה שלהן למכשיר עלול לגרום נזקים בלתי הפיך לטלפון שלכם.

ניקוי קורוזיה – כי מים זה לא סוף העולם

אם פעם היו מספיקות שתי טיפות מים כדי להרוס לנו את הטלפון בצורה בלתי הפיכה, היום הטלפונים עמידים בהרבה ומסוגלים לספוג כמות מים גדולה יותר. עם זאת, טלפונים הם עדיין מכשירים אלקטרוניים שלא הולכים טוב עם מים, ולמעשה אפילו מכשירים בעלי הגנה ממים עלולים לפתח קורוזיה עם הזמן, אותה אפשר לנקות ולתקן אך ורק במעבדה Samsung Galaxy מקצועית.

אצלנו במעבדת סלפי תוכלו לבצע ניקוי קורוזיה לגלקסי A20s במחיר מעולה שיחזיר את הטלפון למצב המקורי שלו ממש במהירות.

שקע טעינה לסמסונג גלקסי A20s

תיקון שקע טעינה לסמסונג A20s

ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי A20s

ניקוי קורוזיה לסמסונג A20s

החלפת סוללה לסמסונג גלקסי A20s

החלפת סוללה לסמסונג A20s

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט