החלפת מסך סמסונג גלקסי A20s

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

בעוד שמכשירי הדגל של סמסונג מגיעים מצויידים במסכי זכוכית גורילה קורנינג המגנים היטב מנפילות ושריטות, מסכיהם של המכשירים הזולים יותר, כמו ה-A20s, הם מסכי זכוכית פשוטים למדי שאינם בעלי הגנה מיוחדת.

זה לא אומר שלסמסונג גלקסי A20s אין יתרונות – המחיר שלו משתלם מאוד, המסך שלו גדול ונוח, מערך הצילום המתקדם שלו עושה עבודה מעולה וכוח העיבוד שהוא מציע מספק את רוב הצרכים של המשתמש הממוצע. עם זאת, למחיר הנמוך יש גם השלכות – המסך איכותי פחות ולא מגיע עם אותה הגנת גורילה קורנינג, מה שאומר שהדבר היחיד שמגן עליו הוא מגן המסך שתתקינו עליו ומידת הזהירות שלנו.

המסך נשבר – האם לקנות חדש או להחליף את המסך?

המסך של המכשיר שלכם עלול להישבר במקרים מסויימים, בין אם זה כתוצאה מנפילה בלתי נמנעת או מחוסר תשומת לב שגרם לכם להתיישב על המכשיר. השאלה היא מה תעשו כשהוא ישבר? האם כדאי בכלל לבצע החלפת מסך לסמסונג גלקסי A20s, או ששווה להחליף את המכשיר הישן באחד חדש יותר?

ובכן, בתור מעבדה מקצועית שמתמחה במכשירי גלקסי, אנחנו מאמינים שמסך שבור הוא לא סיבה לקנות מכשיר חדש כל המכשיר לא ישן מאוד ועדיין מתפקד כראוי. הסיבה לכך היא שסמסונג היא חברה איכותית שמייצרת מכשירים שמחזיקים כמה שנים טובות, ולכן חבל להחליף את המכשיר רק בגלל שהמסך נשבר.

החלפת מסך סמסונג גלקסי A20s במעבדת סלפי
החלפת מסך סמסונג גלקסי A20s במעבדת סלפי - מסך מקורי בלבד

כמה עולה תיקון מסך Samsung Galaxy A20s?

בסופו של דבר, ההחלטה האם לתקן את המסך או להחליף את המכשיר באחד חדש נוגעת גם למחיר של התיקון ביחס למחיר של מכשיר חדש. הרי אם מחירו של התיקון עולה כמו מכשיר חדש, לרוב לא תהיה סיבה לתקן את המכשיר הקיים ויהיה עדיף לקנות מכשיר חדש יותר. במקרה שלנו, יש לנו חדשות טובות – החלפת מסך למכשיר סמסונג A20s היא תיקון משתלם מאוד שעולה כמה מאות שקלים בלבד.

תיקון מסך לגלקסי A20s – רק במעבדה איכותית

למרות שמחיר התיקון לא גבוה במיוחד, זה לא אומר שהוא לא דורש ידיים של מומחה. חשוב לזכור שהיום גם מכשירים בטווח המחירים הנמוך ביותר הם מכשירים מתקדמים שדורשים תיקונים מורכבים. תיקון מסך ל-galaxy A20s בסלפי, מעבדה לתיקון סמסונג, יבטיח לכם שתקבלו מסך חדש ומקורי של חברת סמסונג ותיקון מוקפד ויסודי מידיו של טכנאי סלולר מקצועי ומנוסה.

בנוסף, חשוב לדעת שהיום מחיר התיקון לא בהכרח מייצג את רמת המקצועיות של אותו התיקון. אצלנו במעבדת סלפי תוכלו לבצע את התיקון במחיר הוגן מאוד גם בלי להתפשר על האיכות, מה שאומר שאין סיבה לפנות לחובבנים שידרשו את אותו המחיר אך בפועל יספקו תיקון ברמה נמוכה ויתקינו עבורכם מסך לא איכותי ולא מקורי שלא מתאים למכשיר ועלול לדרוש מכם להחליף שוב את המסך בתוך כמה חודשים בודדים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט