תיקון סמסונג גלקסי A30

אם אתם רוכשים מכשיר סלולרי חדש אתם צריכים לדעת שככל הנראה תצטרכו לתקן אותו במעבדה. ישנן לא מעט סיבות שיכולות להצריך מכם להגיע למעבדה, אך כאשר מדובר על תיקון סמסונג גלקסי A30 אסור לכם להתפשר.

למרות שככל הנראה רכשתם את המכשיר בזול, אתם צריכים לבצע תיקון איכותי אשר יחזיר את המכשיר לתפקודו התקין. אז רגע לפני שאתם מבצעים תיקון ל-Samsung Galaxy A30 שלכם, כדאי לקרוא את כל הפרטים בעמוד זה.

למה לא מומלץ לחכות עם תיקון ל- Samsung Galaxy A30 שלך?

ככל הנראה כאשר תצטרכו להכניס את המכשיר לתיקון, העדפה הראשונית שלכם תהיה לחכות עם התיקון ולנסות להסתדר עם המכשיר כמו שהוא. אך מוטב כי תבצעו תיקון ל-Samsung Galaxy A30 בהקדם על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מכל היתרונות של המכשיר.

במידה ותתעכבו יותר מידיי עם התיקון של המכשיר תוכלו להחמיר את הבעיה, וכך תצטרכו לשלם יותר כסף על התיקון. בסופו של יום אין דרך להתמודד עם תיקון לסמסונג גלקסי A30, הפתרון היחיד שלכם זה לתקן את המכשיר. לכן אם אתם רוצים להכניס את המכשיר לתיקון פנו אלינו למעבדת סלפי על מנת לקבל את הטוב ביותר.

תיקון סמסונג גלאקסי A30 במעבדת cellfi
תיקון סמסונג גלאקסי A30 במעבדת Cellfi

החלפת מסך

כאשר המסך של המכשיר שלכם נשבר אתם לא יכולים להשתמש בו כמו בעבר, ולא יהיה מנוס אלא לבצע תיקון למסך. עליכם לוודא כי אתם מקבלים מסך מקורי, כזה שלא תרגישו כי הוא הגיע על חשבון המסך הישן שהוחלף. מסך מקורי גם יחזיק מעמד יותר זמן, ויוכל לספק לכם חוויית משתמש כמעט מושלמת.

החלפת סוללה

ה-Samsung Galaxy A30 מגיע עם סוללה של 4000 אמפייר, מדובר על סוללה עוצמתית שיכולה להחזיק לכם מעמד זמן רב. אך מה קורה כאשר הסוללה של המכשיר נגמרת במהירות? 

במקרה כזה תצטרכו לפנות למעבדת גלקסי על מנת שהסוללה השחוקה תוחלף בסוללה חדשה. אצלנו תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר, וגם סוללה מקורית עם אחריות מלאה.

תיקון רכיב הטעינה

לא משנה כמה תנסו להטעין את המכשיר שלכם, אם יש לכם בעיה בשקע הטעינה מדובר על מקרה אבוד. המכשיר שלכם לא ייטען כמו שצריך, ובמקרים קיצוניים אף לא יצליח להיטען בכלל. 

בסיטואציה הזאת על מנת שתוכלו להשתמש במכשיר תהיו חייבים להחליף את שקע הטעינה. תיקון שקע טעינה ל-Samsung Galaxy A30 זה לא תיקון פשוט מכיוון שהוא יכול לפגוע בלא מעט רכיבים פנימיים שנמצאים בתוך המכשיר.

תיקון ניקוי קורוזיה

אומנם נכון להיום מרבית המכשירים החדשים הינם חסינים למים, והסיכוי שתצטרכו לבצע עבורם ניקוי קורוזיה הינו נמוך. אך הסמסונג גלקסי A30 איננו חסין למים, ולכן כל טיפה קטנה שחודרת למכשיר יכולה ליצור סיכון לקורוזיה. מצב של קורוזיה הינו מצב בלתי הפיך שיכול לפגוע משמעותית במכשיר שלכם.

תיקון שקע טעינה סמסונג A30

תיקון שקע טעינה לסמסונג A30

ניקוי קורוזיה סמסונג A30

ניקוי קורוזיה לסמסונג A30

החלפת סוללה סמסונג A30

החלפת סוללה לסמסונג A30

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט