תיקון סמסונג גלקסי A30s

במחיר של פחות מ-1000 שקלים, הגלקסי A30S מציע Value For Money מעולה שלא נופל מהמכשירים המשתלמים של שיאומי וואן פלוס. עם מסך Super AMOLED מרהיב בגודל של 6.4 אינצ’ים, מערך צילום המורכב משלוש מצלמות שונות וסוללה של 4000 בנפח של מיליאמפר, ממש לא מדובר בצעצוע – אלא במכשיר טלפון חזק המספק חווית שימוש איכותית ומהנה.

אבל טלפונים, כמו טלפונים, נוטים להתקלקל מידי פעם – המסך נשבר, שקע הטעינה לא עובד כמו שצריך, הסוללה נחלשת ומים חודרים למכשיר. הנושא בו נתמקד הפעם הוא תיקונים למכשירי Samsung Galaxy A30s – כמה עולה תיקון מסך, איפה מחליפים שקע טעינה והאם ניקוי קורוזיה יכול להציל את הטלפון שלכם? על שאלות אלו ונוספות אנחנו במעבדת סלפי נענה בעמוד שלפניכם.

איפה עושים החלפת שקע טעינה ל-Samsung Galaxy A30s?

כמו כל מכשיר סלולרי אחר, גם הגלקסי A30s מקבל את האנרגיה שלו מסוללה. זה אומר שבלי אפשרות להטעין את אותה הסוללה – הטלפון שלכם לא שווה יותר מלבנת בטון. אם גם המכשיר שלכם החליט שהוא לא רוצה להיטען וגם ניסיונות לחבר אליו מטענים אחרים לא צלחו, הצעד הבא הוא תיקון שקע טעינה ל-galaxy A30s.

את התיקון חשוב לבצע במעבדת סלולר לתיקון  Samsung Galaxy A30s כמו מעבדת סלפי, שעושה שימוש בחלקי חילוף מקוריים ואיכותיים ומכשירה את הטכנאים שלה במיוחד עבור תיקונים של מכשירי גלקסי, בדיוק כמו המכשיר שלכם.

תיקון סמסונג גלקסי A30s במעבדת סלפי
תיקון כל התקלות של Samsung galaxy A30s בסלפי

מה המחיר של החלפת מסך לגלקסי A30s?

המסך של הסמסונג גלקסי A30s הוא אמנם מסך דיי עמיד, אבל זה ממש לא אומר שהוא חסין לחלוטין. במקרים של נפילה מהשולחן או החלקה של המכשיר מהיד במהלך שיחה, המסך שלכם בהחלט עלול לספוג נזקים.

כדי למנוע את הנזקים האפשריים האלו למסך שלכם, חשוב לדאוג למגן מסך איכותי ולהקפיד להשתמש רק במגן לטלפון עם שוליים גבוהים המגינים על המסך בעת נפילה ומקטינים את הסיכוי שהמסך שלכם ישבר.
אם בכל זאת המסך נשבר – זה ממש לא נורא. עלות החלפת מסך ל-Samsung A30s לא גבוהה בכלל, ובחלק ממעבדות גלקסי תוכלו לתקן את המסך עבור מחיר שנע באזור ה-350 שקלים בלבד.

האם ניקוי קורוזיה יכול להציל את המכשיר שלכם?

הגלקסי שלכם נפל לאסלה? הנחתם את הטלפון ליד הכיור והמים חדרו פנימה? קורוזיה היא בעיה אמיתית שיכולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים במכשיר. אבל זה לא אומר שאין תקווה – אם תפנו במהירות למעבדת סלולר מקצועית שמתמחה במכשירים של חברת סמסונג, הסיכוי שתצליחו לתקן את הטלפון שלכם לא קטן.

אצלנו, הטלפון שלכם יבדק על ידי טכנאי המתמחה במכשירי גלקסי כדי לאמוד את הנזק ולבחון האם ניתן להציל את המכשיר מנזקי הקורוזיה. במקרים רבים, הטכנאים שלנו מבצעים ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי A30S ומצליחים להציל את המכשיר ובכך לחסוך ללקוח הוצאה מיותרת על קניית מכשיר חדש.

תיקון שקע טעינה בסמסונג גלקסי A30s

תיקון שקע טעינה לסמסונג A30s

ניקוי קורוזיה לסמסונג A30s

החלפת סוללה בסמסונג גלקסי A30s

החלפת סוללה לסמסונג A30s

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט