החלפת מסך סמסונג גלקסי A30s

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

דגם ה-A30S של סמסונג נותן פייט לא רע למכשירים משתלמים אחרים בשוק כמו השיאומי פוקופון F1.
אמנם על הנייר מכשירי סמסונג עם תג מחיר נמוך לא נראים מרשימים כמו אופציות אחרות שמגיעות במחיר דומה, ובעיקר אלו של היצרניות סיניות, אך בפועל הם מתפקדים לא פחות טוב ובחלק מהפרמטרים, כמו איכות מערכת ההפעלה ונוחות השימוש, המכשירים של סמסונג מספקים חוויה משתמש טובה בהרבה.

עבור מי שלא רוצה לוותר על מערכת ההפעלה הנקייה וחלקה של סמסונג, אבל מצד שני לא רוצה להוציא אלפי שקלים על הטלפון שלו, ה-A30s הוא אופציה נהדרת. מסכו של המכשיר מתבסס על טכנולוגיית ה-Super AMOLED המתקדמת שמגיע עם רזולוציה של 720X1560 ולגמרי עושה את העבודה. אז מה תעשו אם המסך המעולה של הגלקסי שלכם ישבר? המשיכו לקרוא, כל התשובות בפנים.

כמה עולה החלפת מסך ל-Samsung Galaxy A30s?

אם קניתם את הסמסונג A30S בשביל לחסוך, עשיתם את הבחירה הנכונה. לא רק שהמחיר של המכשיר משתלם במיוחד, אלא שגם התיקונים שלו לא יקרים בכלל. המחיר של החלפת מסך בסמסונג גלקסי A30s עומד על כמה מאות שקלים בלבד, ואצלנו במעבדת סלפי תוכלו לבצע את התיקון במחיר הכי משתלם בשוק גם בלי להתפשר על רמת המקצועיות של התיקון.

החלפת-מסך-סמסונג-גלקסי-A30s-בסלפי
מחליפים מסך ל Samsung galaxy A30s רק עם מסך מקורי 100%

למה חשוב להתקין מסך מקורי של סמסונג?

כמו שראיתם, אתם ממש לא הולכים להיכנס למינוס מלתקן את המסך של הגלקסי A30s שלכם. אבל בכל זאת, יכול להיות שאתם עדיין מחפשים אפשרויות לחסוך את עלות התיקון ולהתקין מסך מזוייף, רפליקה שנראית אותו הדבר ועולה הרבה פחות. במקרה הזה, אנחנו ממליצים לקחת את עצתם של הטכנאים שלנו במעבדת Cellfi.

אצלנו, מתמחים בתיקון מכשירי סמסונג גלקסי. ראינו טלפונים עם מסכים לא מקוריים שנראים בדיוק אותו הדבר וגם כאלו מזוייפים שאפילו לא מתאימים לטלפון. גם אלו וגם אלו לא יעשו את העבודה, והחיסכון של התקנת מסך לא מקורי כמעט תמיד עולה ביוקר – המסך לא מתאים לשאר מערכות המכשיר וגורם לזלילת סוללה מוגברת או מותקן בצורה רעועה ונשבר או נופל ממקומו בקלות.

החלפת מסך לגלקסי A30s – רק במעבדה לסמסונג

למרות שתיקון המסך שלכם לא יקר במיוחד, הוא דורש מיומנות לא פחות מתיקון של מכשירים אחרים. למה? למעשה, מחיר התיקון בעיקר מושפע מהמחיר של המסך עצמו, וזה שהמחיר של התיקון גבוה יותר לא בהכרח אומר שהמעבדה אצלה אתם מתקנים את המכשיר מרוויחה יותר, או שהטכנאי עובד קשה יותר.

במעבדה מקצועית לתיקון מכשירי גלקסי, כל מכשיר ומכשיר מקבל טיפול מוקפד ומקצועי מצוות טכנאים שמכיר כל פינה וכל חריץ במכשיר שלכם ומספק תיקונים ברמה הכי גבוהה שיש. רוצים לוודא שהטלפון שלכם בידיים טובות? בואו למעבדה שלנו, המתמחה בתיקוני מסך לסמסונג גלקסי A30s.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט