תיקון סמסונג גלקסי A50s

למי כדאי לפנות לתיקונים של מכשירי Samsung Galaxy A50s, כמה עולים התיקונים של המכשיר המעולה הזה ולמה כל כך חשוב לתקן את המכשיר במקום שמשתמש בחלקי חילוף מקוריים בלבד?

האח הגדול של הגלקסי A20s וה-A30s הוא אחד מהטלפונים השווים שיצאו לשוק בשנת 2019.
דגם ה-galaxy A50s מצליח להביא אל השוק מה שטלפונים רבים לא מצליחים – חוויה של מכשיר דגל בחצי מהמחיר. המסך? 6.4 אינצ'ים, רזולוציה של 1080X2340 ומבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת Super AMOLED. הסוללה? 4000 מיליאמפר שמחזיקה הרבה, הרבה זמן.

החלפת סוללה ל- Samsung Galaxy A50s

הסוללה של המכשיר שלכם היא מקור האנרגיה היחיד שלו. אם היא לא עובדת – כל שאר המכשיר לא שווה יותר מדי. גם אם תיישמו את כל הטיפים שראיתם באינטרנט על איך לשמור על אורך חייה של הסוללה של הטלפון שלכם – בשלב מסויים כל סוללה מגיעה לקצה גבול היכולת שלה.

אם הסוללה שלכם נגמרת כל כך מהר שאתם חייבים להסתובב עם מטען צמוד, תוכלו להחליף אותה באחת חדשה במעבדה המחזיקה סוללות מקוריות של חברת סמסונג, כמו מעבדת סלפי.

תיקון סמסונג גלקסי A50s בסלפי
במעבדת סלפי מתקנים את כל סוגי התקלות בגלאקסי A50s, והכל רק עם רכיבים מקוריים

תיקון מסך לסמסונג A50s

במחיר של 1000-1500 שקלים בלבד, דגם ה-A50s מגיע עם מסך שלא היה מבייש גם את האייפון החדש ביותר בשוק. אבל מעבר לאיכות התצוגה של המסך, הוא מגיע עם עוד דבר אחד חשוב – זכוכית הגנה מבית היוצר של גורילה קורנינג, החברה שנחשבת למובילה בעולם בפיתוח הגנה למסכי טלפון.

מה זה אומר? שאתם יכולים להיות רגועים – המסך שלכם לא ישבר כל כך בקלות. עם זאת, כולנו יודעים שלא משנה כמה חזק המסך, הוא עדיין יכול להישבר בסיטואציות שונות. אז קודם כל, אנחנו רוצים להזכיר כמה חשוב הוא מגן המסך שלכם – מגן מסך איכותי יספוג את רוב הזעזוע של הנפילה ויכול למנוע נזקים חמורים מאוד למסך שלכם.

ובכל זאת, גם עם מגן מסך וגם אם ממש ממש הקפדתם, המסך בכל זאת יכול להישבר, ובמקרה כזה חשוב לבצע את התיקון במעבדת סלולר המתמחה בתיקון מסכים לגלקסי A50s.

איפה מתקנים? מעבדה לתיקון מכשירי סמסונג גלקסי

אם אתם צריכים לתקן מכשיר Samsung A50s, המקום אליו נכון לפנות הוא מעבדה לתיקון סמסונג גלקסי איכותית ואמינה. במקרה ששקע הטעינה לא פועל כראוי, המעבדה תחליף אותו בשקע טעינה חדש ומקורי של חברת סמסונג שתואם את שאר מערכות המכשיר. אם המסך נשבר, המעבדה תחליף אותו במסך חדש ואיכותי, בדיוק כמו זה שהגיע כשקניתם את המכשיר לראשונה. אם מים חדרו אל המכשיר, הטכנאים המנוסים יוכלו לנקות את קורוזיה מהמכשיר בצורה הנכונה והיסודית ביותר.

סמסונג משקיעה בטלפונים שלה ודואגת לצייד אותם בחלקים המתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק. המסך האיכותי, הסוללה החזקה, שקע הטעינה העמיד – כולם חלקים בלתי נפרד מהחוויה שמכשיר הסמסונג גלקסי A50s מספק לכם. אם אתם רוצים שהחוויה הזו תישמר, אל תתפשרו על זיופים זולים, בצעו את התיקונים שלכם רק במעבדת סמסונג. סכ

תיקון שקע טעינה עבור סמסונג גלקסי A50s

תיקון שקע טעינה לסמסונג A50s

ניקוי קורוזיה עבור סמסונג גלקסי A50s

ניקוי קורוזיה לסמסונג A50s

החלפת סוללה עבור סמסונג גלקסי A50s

החלפת סוללה לסמסונג A50s

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט