החלפת מסך סמסונג גלקסי A50s

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

כמה עולה תיקון מסך Samsung Galaxy A50s ואיפה מתקנים מסכי סמסונג?

מעבר לכוח עיבוד מרשים, סוללה בנפח שיספק גם משתמשים כבדים באינסטגרם ומערך צילום משולש בעל מצלמת עומק שהופכת את ה-A50s למצלמה המועדפת בבית, המכשיר הנהדר של סמסונג מגיע גם עם מסך איכותי במיוחד בעל הגנת גורילה קורנינג 3 שמבטיחה עמידות גבוהה מהרגיל.

ובכל זאת, מסכים של טלפונים נוטים להישבר גם אם אנחנו שומרים על המכשיר שלנו בשבע עיניים. השאלה היא לא אם המסך ישבר, אלא מה נעשה אם הוא ישבר – ובדיוק על זה אנחנו הולכים לדבר.

עלות החלפת מסך לגלקסי A50s

בקיץ 2019, חברת סמסונג השיקה סדרה חדשה שכללה ארבעה טלפונים מעולים בארבע רמות מחיר שונות.
היום נתמקד בתיקון מסך ל-Samsung Galaxy A50s, המכשיר השלישי בסדרה, שמציע חווית שימוש נהדרת במחיר שנע בין 1000-1400 שקלים.

כיאה למכשיר סמסונג במחיר כזה, המסך של ה-galaxy A50s הוא מסך איכותי מאוד שמתאים לכל מי שרוצה להשתמש בטלפון שלו לקצת יותר משיחות טלפון והתכתבויות בוואטספ. בגודל מפנק של 6.4 אינצ'ים, טכנולוגיית Super AMOLED מתקדמת, רזולוציה של 1080X2340 פיקסלים והגנת גורילה קורנינג 3 – אין ספק שמדובר במכשיר שעושה את העבודה גם אם תצפו באמצעותו בסדרות וסרטים.

אז כמה תצטרכו להוציא מהכיס אם המסך של ה-A50s שלכם ישבר? טווח המחירים של תיקון מסך למכשירי סמסונג גלקסי A50s הוא כמה מאות שקלים, כאשר בחלק מהמעבדות עלות תיקון המסך תהיה 500 שקלים ובאחרות היא תגיע ל-700 שקלים. זה מביא אותנו לנקודה הבאה – האם מחיר גבוה יותר מצביע על תיקון איכותי יותר?

החלפת מסך סמסונג גלקסי A50s במעבדת סלפי
החלפת מסך לסמסונג גלקסי A50s במעבדת סלפי - מסך מקורי בלבד

תיקון מסך ל-A50s – האם תיקון יקר = תיקון איכותי?

בעבר, היו לנו הצרכנים שתי אופציות מרכזיות לתיקון מכשירי טלפון. היינו יכולים לפנות למעבדת היצרן ולשלם מחיר גבוה, או לפנות למעבדות סלולר רגילות ולשלם פחות. בשנים הראשונות של ענף הסלולר, יתכן והיה הבדל בין איכות חלקי החילוף בהן השתמשו מעבדות היצרן ואיכות התיקון עצמו, לבין אלו שהציעו המעבדות הרגילות.

היום – המצב שונה והתחום נראה אחרת לגמרי. מעבדות גלקסי כמו מעבדת סלפי מתמחות בתיקון מכשירי סמסונג גלקסי ומשתמשות בחלקי חילוף מקוריים בלבד מבית סמסונג. במקביל, אותן מעבדות מציעות מחירים תחרותיים מאוד שרחוקים שנות אור ממחיריהן של מעבדות היצרן, שלא פעם גובות מחיר גבוה רק בגלל המיתוג שלהן.

מסך מקורי – אל תתפשרו על פחות מזה

תיקון מסך למכשירי Sansung Galaxy A50s אצלנו תאפשר לכם להנות ממסך חדש ואיכותי שזהה לזה שקיבלתם כשקניתם את המכשיר לראשונה. אל תשכחו שהמסך המעולה הוא אחד היתרונות המשמעותיים של המכשיר שלכם. החלפת מסך לגלקסי A50s במסך מזוייף יפגע באיכות הגבוהה של המכשיר שבו השקעתם, ומעבר לזה גם עשויה לגרום לנזקים במכשיר שלא תמיד אפשר לתקן.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט