תיקון סמסונג גלקסי A7

בשנת 2018 הוציאה חברת סמסונג מספר מכשירים חדשים, בניהם גם את מכשיר הסמסונג גלקסי a7. מדובר על מכשיר שמתאים לאנשים שרוצים לרכוש מכשיר טוב במחיר הגיוני. אך מה קורה כאשר אתם צריכים לתקן את המכשיר? גם כאן אתם צריכים לדאוג לקבל תיקון איכותי במחיר הגיוני. לכן אם אתם מחפשים תיקון לסמסונג גלקסי a7, תוכלו לעשות אותו אצלנו בחברת סלפי.

תיקון Samsung Galaxy A7 עם מעבדת סלפי

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור במעבדה שלנו על פני מעבדות אחרות כאשר מדובר על תיקון סמסונג גלקסי a7? זוהי בהחלט שאלה הגיונית, ולכן החלטנו להרים את הכפפה על מנת לספק לכם את התשובות הנכונות והמדויקות ביותר.

ראשית אנו במעבדת סלפי שמים אתכם הלקוחות במרכז, אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו ולכן תקבלו את כל הכלים על מנת לתקן את המכשיר שלכם. אם אתם צריכים תיקון ל- Samsung galaxy a7 אצלנו תמצאו את המחירים הזולים ביותר, כאלה שמתאימים לכל כיס. זמן התיקון אצלנו הוא קצר במיוחד, ולא מן הנמנע כי בתוך כמה שעות כך תקבלו את המכשיר בחזרה.

תיקון סמסונג גלאקסי A7 במעבדת סלפי
תיקון כל התקלות של גלקסי A7 בסלפי - והכל עם רכיבים מקוריים בלבד

החלפת מסך

תיקון מסך הוא אחד מהתיקונים היקרים ביותר שעומדים לרשותכם, ומהסיבה הזאת לא מעט אנשים מעדיפים פשוט שלא לתקן את המסך השבור. אם אתם רוצים לקבל תיקון מסך ל- Samsung galaxy a7 במחיר שפוי, תוכלו לעשות זאת אצלנו במעבדת סלפי. אנו נספק לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר ושירות ברמה הגבוהה, כך שבתוך זמן קצר המכשיר עם המסך השבור יחזור אליכם כמו חדש.

החלפת סוללה 

אומנם הסמסונג גלקסי a7 הוא לא מהמכשירים המובילים של חברת סמסונג, אך מדובר במכשיר עם סוללה חזקה. במקרה שבו המכשיר פשוט נכבה לעיתים שכיחות או שהסוללה נגמרת במהירות, אתם אמורים לבצע החלפת סוללה לסמסונג גלקסי a70. החלפת סוללה עושים רק עם טכנאים מקצועיים במעבדת סמסונג של סלפי שיבצעו את ההחלפה בצורה מושלמת ויספקו לכם אחריות מלאה על הסוללה החדשה.

תיקון שקע טעינה

אומנם תיקון שקע טעינה ל- Galaxy a7 זה לא אחד מהתיקונים השכיחים ביותר, בוודאי כאשר מדובר על מכשיר חדש יחסית. אך עם הזמן יכול לקרות מצב שבו שקע הטעינה ישחק, ולא יהיה מנוס מהחלפת שקע הטעינה הישן בשקע טעינה חדש. אצלנו במעבדת סלפי ההחלפה תתבצע במקצועיות הנדרשת.

ניקוי קורוזיה

קורוזיה יכולה להרוס לכם את הפלאפון מבפנים, בוודאי כאשר מדובר על מכשיר שאינו חסין למים כמו ה- Samsung a7. לכן אם המכשיר שלכם נחשף למים, על מנת שתוודאו כי הוא לא ייהרס מהסיבה הזאת – עליכם לקבל ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי a7, ומוטב לעשות זאת בהקדם האפשרי ובמעבדה מקצועית.

איזה תיקון אתם צריכים?
תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי a7
תיקון שקע טעינה לסמסונג A7
ניקוי קורוזיה סמסונג גלקסי a7
ניקוי קורוזיה לסמסונג A7
החלפת סוללה סמסונג גלקסי a7
החלפת סוללה לסמסונג A7
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט