תיקון סמסונג גלקסי נוט 10

אחד ממכשירי הדגל האחרונים של חברת סמסונג העולמית זה הגלקסי נוט 10. מדובר על מכשיר מתקדם שמכיל בתוכו את כל מה שאתם צריכים על מנת ליהנות מהמכשיר שלכם. אך כאשר אתם צריכים לתקן את המכשיר בגלל בעיה כזאת או אחרת, ככל הנראה לא תקבלו מענה הולם במעבדה של סמסונג. תיקון ל samsung galaxy note 10 עושים רק עם מעבדת סלפי.

איפה מתקנים את Samsung Galaxy Note 10?

תיקון סמסונג גלקסי נוט 10 זוהי משימה לא פשוטה בכלל, מכיוון שמדובר על מכשיר חדש שדורש תיקון איכותי ואפקטיבי. רק במעבדה שלנו, מעבדת סלפי, תוכלו לקבל את התיקונים האפקטיביים ביותר והמקצועיים ביותר. אנו מעסיקים טכנאים מיומנים אשר ידעו בדיוק אילו תיקונים נדרשים על מנת להחזיר את המכשיר שלכם בחזרה לתפקוד התקין.

התיקונים אצלנו מתבצעים במהירות המקסימאלית, ואנו נשתדל להחזיר לכם את המכשיר בתוך זמן קצר. כי עבורנו שביעות הרצון של הלקוח הן מהתיקון והן מהמחיר היא הדבר החשוב ביותר, וזוהי המטרה שלשמה אנו נמצאים כאן. אז אם אתם צריכים תיקון ל Samsung galaxy note 10 אנו הכתובת שלכם.

תיקון סמסונג גלאקסי נוט 10 במעבדת cellfi
תיקון samsung galaxy note10 עם רכיבים מקוריים

החלפת מסך

החלפת מסך בסמסונג גלקסי נוט 10 יכולה להיות יקרה מאוד, אך עדיין תצטרכו לדאוג כי אתם מקבלים את התוצאה הטובה ביותר. לכן, כדי לחפש אחר מעבדה לתיקון סמסונג גלקסי אמינה ואיכותית, כמו מעבדת סלפי שבה תוכלו ליהנות מהמחירים האטרקטיביים ביותר, ומתיקון מסך איכותי עם אחריות מלאה שתוכל לתת לכם עוד קצת שקט.

החלפת סוללה

הסוללה של הגלקסי נוט 10 שלכם צריכה להחזיק זמן רב, ולכן אם אתם מזהים מצב שבו אתם מחברים את המכשיר למטען באופן שכיח – ככל הנראה יש בעיה עם הסוללה במכשיר. אנו במעבדת סלפי נספק לכם שירות של תיקון והחלפת סוללה ל Samsung galaxy note 10 ברמה המקצועית ביותר. כך שתוכלו לדעת שהסוללה החדשה תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

תיקון רכיב הטעינה

החלפת שקע טעינה לסמסונג גלקסי נוט 10 יתבצע במקרים שבהם המכשיר שלכם לא נטען כמו שצריך או שלא נטען בכלל. במקרה כזה, אם בדקתם שהמטען הוא לא הבעיה, נצטרך לבצע את ההחלפה על מנת לסייע לכם להחזיר את המכשיר למצב שבו הוא נטען כרגיל. התיקון אצלנו מתבצע בתוך זמן קצר ועם אחוזי הצלחה מקסימאליים.

תיקון ניקוי קורוזיה

בסמסונג טוענים כי הגלקסי נוט 10 הוא מכשיר שעמיד במים, אך מה לעשות שהבטחות לחוד ומציאות לחוד. אם תכניסו את המכשיר שלכם למים באופן שכיח, אתם יכולים להגיע למצב של הופעת קורוזיה. לכן במקרה כזה לפני שהטלפון שלכם ישבוק חיים לגמרי, תוכלו לפנות אלינו על מנת לקבל שירות אפקטיבי וניקוי קורוזיה ברמה האידיאלית ביותר.

תיקון שקע טעינה במכשיר סמסונג גלקסי נוט 10

תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי נוט 10

תיקון קורוזיה במכשיר סמסונג גלקסי נוט 10

ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי נוט 10

החלפת סוללה במכשיר סמסונג גלקסי נוט 10

החלפת סוללה לסמסונג גלקסי נוט 10

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט