תיקון סמסונג גלקסי S10 פלוס

רכשתם מכשיר סמסונג גלקסי s10 פלוס? אתם ככל הנראה מרוצים מאוד מהמכשיר שלכם. נכון להיום מדובר על אחד המכשירים החזקים והאיכותיים ביותר בשוק הסלולר. אך מה קורה כאשר תצטרכו לתקן את המכשיר מסיבה כזאת או אחרת? כאן אין לכם מקום לסיכונים, בוודאי כאשר מדובר על Samsung galaxy s10 plus שיש בו לא מעט יתרונות, ואם לא תתקנו אותו בצורה אפקטיבית תוכלו לאבד אותם.

תיקון ל- Samsung galaxy S10 פלוס עם מעבדת סלפי

לא משנה מה יקרה למכשיר שלכם, בין אם מדובר על תיקון זניח או על תיקון משמועתי – אתם צריכים לסמוך על המעבדה אליה אתם מכניסים את המכשיר. כיום הכמות של מעבדות הסלולר הינה כמות בלתי נגמרת, והחוכמה היא לדעת לבחור מעבדה לתיקון סמסונג המתאימה למכשיר בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

אך עושים זאת? פשוט לא עושים בחירות פזיזות. אנו במעבדת סלפי נעמיד לרשותכם את הטכנאים המיומנים ביותר שיספקו לכם את כל סוגי התיקונים ל Samsung galaxy s10 plus במקום אחד. כך שאינכם צריכים להתרוצץ ממעבדה למעבדה, אצלנו תקבלו הכול ותוכלו לקבל בחזרה את המכשיר שלכם בתוך זמן קצר.

תיקון סמסונג גלאקסי S10 פלוס בסלפי
לתקן את גלקסי S10 פלוס עם רכיבים מקוריים בלבד - רק בסלפי ברמת גן

החלפת מסך

המסך הוא גולת הכותרת של ה- גלקסי s10 plus וכאשר המסך נשבר או נסדק זה ללא ספק סימן לא טוב. אנו במעבדת סלפי מציעים לכם לקבל שירות תיקונים ל- Samsung galaxy s10 פלוס כולל החלפת מסך ברמה הגבוהה ביותר. אנו נבצע את החלפת המסך במקצועיות הנדרשת, ונדאג כי המסך החדש יעבוד בדיוק כמו המסך הישן.

החלפת סוללה

עוד יתרון משמעותי של הסמסונג גלקסי s10 פלוס זה הסוללה העוצמתית שלו. הסוללה של המכשיר יכולה להחזיק זמן רב ולשרת אתכם בצורה האופטימלית. אך מה קורה כאשר הסוללה מתחילה לעשות בעיות? אתם ללא ספק יכולים להיפגע מכך. לכן מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע אלינו למעבדת סלפי על מנת שנבצע עבורכם החלפת סוללה לסמסונג גלקסי s10 פלוס.

תיקון שקע הטעינה

חיברתם את המטען והוא לא מטעין את המכשיר כמו שצריך? יכול להיות שהבעיה מגיעה דווקא מכיוונו של המטען ויכול להיות שהבעיה מגיעה מהכיוון של השקע טעינה. אם אתם צריכים להחליף שקע טעינה, מדובר בתיקון משמעותי שאתם צריכים לבצע במעבדה מנוסה. אנו במעבדת Cellfi מתמחים בהחלפת שקע טעינה לכל סוגי המכשירים וגם לסמסונג גלקסי s10 פלוס.

תיקון ניקוי קורוזיה

אחד מהחששות הגדולים ביותר שלכם זה שהמכשיר החדש שלכם יפול למים, זה יכול להשבית אותו לחלוטין. אך גם קורוזיה שנוצרת כתוצאה מחדירה של מים או לחות למכשיר יכולה להשבית את המכשיר לחלוטין. לכן אם אתם שמים לב כי המכשיר פועל בצורה לא אידיאלית, ככל הנראה תצטרכו לבצע ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי s10 פלוס.

תיקון שקע טעינה סמסונג גלאקסי s10 פלוס

תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי S10 פלוס

ניקוי קורוזיה סמסונג גלאקסי s10 פלוס

ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי S10 פלוס

ניקוי קורוזיה סמסונג גלאקסי s10 פלוס

החלפת סוללה לסמסונג גלקסי S10 פלוס

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט