תיקון סמסונג גלקסי S10

אחד מהמכשירים החדשים ביותר שנכנסו לחיינו בשנת 2019 זה הסמסונג גלאקסי s10. אך גם כאשר יש ברשותכם מכשיר סלולרי חדש, לא מן הנמנע כי בשלב מסוים תצטרכו להכניסו למעבדה על מנת לתקן אותו. לא משנה באיזה מכשיר מדובר, אך בטח כאשר מדובר על תיקון Samsung galaxy s10 חשוב שתפנו למעבדה מנוסה שתשמור לכם על המכשיר. הוצאתם לא מעט כסף על המכשיר, זה לא הזמן להתחיל לחסוך.

תיקון ל- Samsung Galaxy S10 בהתאם לדרישות שלכם

הדרישות שלכם תמיד צריכות להיות גבוהות כאשר מדובר על תיקון המכשיר הסלולרי שלכם. תיקון Samsung galaxy s10 חייב להתאים בדיוק לדרישות שלכם, כך תוכלו לדעת שקיבלתם את התיקון האפקטיבי ביותר. אך באיזה מעבדה לבחור? הרי קיימות לא מעט אפשרויות, לשם כך אנו במעבדת סלפי עושים לכם את החיים קלים יותר.

אצלנו תקבלו את כל מה שאתם מצפים לקבל ממעבדת סלולר. אנו דואגים לטובת הלקוח לפני הכול, ואצלנו כל לקוח שצריך תיקון סמסונג גלאקסי s10 מקבל יחס אישי. הצוות שלנו הוא הצוות המקצועי ביותר, וכל תיקון שתבצעו אצלנו יגובה עם אחריות מלאה ושירות ברמה שעוד לא יצא לכם להכיר.

תיקון סמסונג גלקסי S10 בסלפי
לתקן את גלקסי S10 עם רכיבים מקוריים בלבד

החלפת מסך

המסך הוא אולי המרכיב החשוב ביותר כאשר מדובר על מכשיר חדש כמו סמסונג גלקסי s10. אך כאשר אתם צריכים להחליף אותו זוהי פרוצדורה לא פשוטה שדורשת מיומנות מקסימאלית. לכן אנו במעבדת סלפי נעמיד לרשותכם את כל הסיבות לסמוך עלינו. אנו מתמקצעים בהחלפת מסך לכל סוגי המכשירים בדגש על מכשירי סמסונג.

החלפת סוללה

מה אפשר להגיד על הסוללה של הגלקסי s10 שלכם? זוהי ללא ספק אחד מהדברים המיוחדים ביותר שהמכשיר יכול להציע לכם. אז מה קורה כאשר הסוללה מתחילה לפקשש? במצב כזה תצטרכו להחליף את הסוללה הפגומה במעבדת סמסונג, ואתם צריכים לעשות זאת רק אצלנו. אנו במעבדת סלפי נספק לכם אחריות מלאה על הסוללה החדשה, ונוודא כי מדובר על סוללה מקורית של סמסונג.

תיקון רכיב הטעינה

ברוב המקרים לוקח לשקע הטעינה זמן רב עד שהוא מתחיל לעשות בעיות. אך עם מכשירים סלולריים אי אפשר לדעת. תיקון שקע טעינה ל Samsung galaxy s10 זהו תיקון חיוני מאוד. בעזרת התיקון הזה תוכלו לסייע למכשיר שלכם להיטען כמו שצריך, ואתם תוכלו לדעת כי המכשיר שלכם נטען במהירות כמו שהוא צריך להיטען מלכתחילה.

תיקון ניקוי קורוזיה

אם הסמסונג 10 שלכם נפל למים, זה ככל הנראה הלחיץ אתכם במיוחד. אך גם אם הצלחתם להחזיר את המכשיר למצבו התקין, אסור לכם לשכוח מהנושא. ניקוי קורוזיה לסמסונג גלאקסי s10 יסייע לכם לדאוג כי המכשיר שלכם נקי ולא מתפתחת קורוזיה שיכולה להרוס אותו כליל.

תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי s10

תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי S10

ניקוי קורוזיה סמסונג גלקסי s10

ניקוי קורוזיה לסמסונג גלקסי S10

החלפת סוללה סמסונג גלקסי s10

החלפת סוללה לסמסונג גלקסי S10

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט