תיקון סמסונג גלקסי S20 פלוס

לא משנה אם זהו שקע הטעינה שלכם שלא מגיב לאף מטען או הסוללה של המכשיר ששבקה חיים – באנו לעשות לכם סדר ולהסביר לכם בדיוק, אבל בדיוק איך עושים תיקון לגלקסי S20 פלוס. במדריך שלנו, ננסה לעזור לכם להתמודד עם הבעיות הכי נפוצות (וגם הכי מעצבנות) שעשויות להופיע במכשירי סמסונג גלקסי, ביניהן מסך שבור ושקע טעינה פגום.

אז קדימה, בואו נצלול פנימה!

החלפת סוללה ל-Samsung Galaxy S20 Plus – למה אי אפשר לבד?

הרבה שנים עברו מאז שחזינו בהשקתם של הסמארטפונים הראשונים של סמסונג. אבל ממש לפני כמה שנים, גם כששוק הסמארטפונים כבר ממש לא היה בחיתוליו, יכולנו לפתוח את המכשירים שלנו בעצמנו ולהחליף את סוללת המכשיר כשרצינו לעשות זאת.

אבל מאז עברו הרבה מים בנהר והשוק הספיק לחוות מהפכות טכנולוגיות, ביניהן גם מהפכה ששינתה את הדרך שבה הסמארטפונים שלנו בנויים. ברוב המכריע של הטלפונים הנמכרים כיום, בשביל להחליף סוללה צריך לפתוח את המכשיר באמצעות ציוד תיקונים מיוחד, לדעת בדיוק איך המכשיר בנוי כדי לנתק ולחבר את הסוללה וגם ציוד נוסף לאיטום המכשיר.

למקרה שלא ידעתם, מכשיר הגלקסי S20+ שלכם חסין ממים, ומה שמספק לו את ההגנה מהמים הוא הגנת ה-IP68 שלו, המגיעה עם איטום חזק וייחודי שמונע מהמים לחדור אל המכשיר. זו הסיבה שאנחנו לא יכולים לבצע תיקון סוללה לסמסונג גלקסי S20+ בעצמנו וצריכים לפנות למעבדה לתיקוני סמסונג גלקסי. אנחנו לא טכנאי טלפונים (טוב, במקרה שלנו אנחנו דווקא כן, אבל התכוונו אליכם) ובשביל לוודא שהסוללה מוחלפת בצורה בטוחה ושהמכשיר נאטם שוב באופן יסודי ואיכותי, אנחנו צריכים שטכנאי טלפונים מקצועי יבצע את התיקון עבורנו.

תיקון סמסונג גלקסי S20 פלוס בסלפי
תיקון סמסונג גלקסי S20 פלוס במעבדת סלפי

תיקון שקע טעינה למכשירי גלקסי S20 Plus

גם במקרה ששקע הטעינה שלכם הפסיק לפעול כמו שצריך (ואל תשכחו לבדוק אותו עם כמה מטענים שונים) תהיו חייבים לפנות למעבדה המתמחה במכשירי סמסונג גלקסי. הסיבה לכך במקרה הזה היא שהחלפת שקע טעינה היא הליך כמעט כירורגי הדורש ידיים מיומנות של טכנאי מנוסה. בתיקון כזה, אפשר לפגוע ממש בקלות בחיבורים של המכשיר ולגרום לנזקים שלא בטוח שתצליחו לתקן גם אם תשלחו את המכשיר למעבדה המרכזית של סמסונג, אי שם בדרום קוריאה.

תיקון דגמי S20 השונים

שימו לב, אנו מטפלים בכל סוגי ודגמי גלקסי s20 השונים, כך שאין לכם מה לדאוג.

  • Samsung Galaxy S20
  • +Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
question-mark

ניקוי קורוזיה לדגם ה-S20 Plus

עם מים בכל זאת חדרו למכשיר שלכם, למרות ההגנה המעולה שלו, יכול להיות שתרצו לבצע את התיקון בעצמכם או לתת את המכשיר ל"חבר שמבין בטכנולוגיה" וקרא כמה מדריכי תיקונים. עם זאת, ניקוי קורזיה מ-Samsung Galaxy S20 פלוס הוא תיקון שדורש ידע רב וניסיון קודם.

גם אם החלטתם שהחיסכון שווה לכם את הסיכון והנזקים שקרו למכשיר הפיכים לגמרי, חשוב שתדעו שרוב הסיכויים שבכל מקרה תצטרכו לפנות למעבדה מקצועית בעתיד כדי שתתקן את הנזקים, ויכול להיות שבשלב הזה, זה כבר יהיה מאוחר מדי והמכשיר יהרס לחלוטין.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט