החלפת סוללה סמסונג גלאקסי S20 פלוס

חברת סמסונג פתחה את שנת 2020 בבשורות על השקה של מספר מכשירי דגל חדשים, כולל סמסונג גלקסי 20S פלוס שיראה אור בחודש מרץ. הבאז סביב המכשיר התחיל עוד לפני שהוא יצא באופן רשמי לשוק, וזה לא מפתיע מדוע; המכשיר מתהדר במפרט מעורר קנאה הכולל מסך בגודל 6.7 אינץ' (המכניס אותו לקטגוריית הפאבלטים), מערכת הפעלה אנדרואיד 10.0, מערכת שבבים Exynos 990, מצלמה ברזולוציה של 64 מגה פיקסל, וסוללה עם קיבולת של 4500 מיליאפמר שניתן להטעין עם כבל או בהטענה אל חוטית.

הטעינה המהירה של סמסונג מהווה את אחת מנקודות החוזק של המכשיר, ופיצ'ר הטעינה האל חוטי מהווה גם הוא חלק חשוב מהמכשיר. במקרה שבו יש נזק לסוללה שמצריך את ההחלפה שלה, חשוב לבצע החלפת סוללה לסמסונג גלקסי s20 פלוס במעבדת תיקון סמסונג מקצועית שתעניק לכם שירות מלא עבור התיקון.

מתי יש לבצע החלפת סוללה עבור Samsung Galaxy S20 Plus?

המכשירים של חברת סמסונג, כמו המכשירים של חברות התקשורת האחרות בשוק, כוללים סוללים שאינה ניתנת להוצאה. כלומר, אתם לא יכולים להחליף את הסוללה בעצמכם מפני שיש לפתוח את המכשיר לשם כך. ניסיון להוציא את הסוללה בכוחות עצמכם עלול להוביל לנזקים נוספים למכשיר, כמו שיקרה עם החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 Plus במעבדה לא מקצועית.

אם אתם חושדים שיש בעיה בסוללה שלכם, חשוב שתפנו אל מעבדת תיקון סמסונג איכותית שתוכל לומר לכם אם הבעיה היא אכן בסוללה ולבצע תיקון סוללה סמסונג גלקסי S20 Plus באופן מהיר. כיצד תדעו שאכן יש בעיה בסוללה של המכשיר שלכם? כדי לעשות זאת, תצטרכו לבחון את ביצועי הסוללה: האם היא נטענת לאט? האם המכשיר לא נטען כלל? האם הסוללה מתרוקנת מהר? אם תבחינו בבעיות הללו או בבעיות אחרות הקשורות לסוללה, כנראה שצריך להחליף אותה.

נזקים לסוללות של מכשירים חכמים נובעים כתוצאה מקורוזיה, מהלומות למכשיר, הפעלת לחץ על המכשיר ובעיות אחרות, ולכן חשוב תחילה לבדוק מה מקור הבעיה שגרמה לנזק לסוללה ואם יש לבצע תיקונים נוספים מלבד ההחלפה של החלק הזה.

החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 Plus במעבדת סלפי
החלפת סוללה מקורית בלבד עבור Galaxy S20 פלוס רק במעבדת סלפי ברמת גן

החלפת סוללה למכשירי סמסונג – במעבדה מקצועית בלבד

כאמור, החלפה של סוללה במכשירי Samsung Galaxy S20 Plus דורשת לפתוח את המכשיר כדי להוציא ממנו את הסוללה. מכיוון שהסוללה מחוברת למכשיר ויש לצידה חלקים רגישים, חשוב שההחלפה תתבצע במעבדה מקצועית המתמחה בתיקון מכשירים של חברת סמסונג.

אם אתם מחפשים מעבדת תיקון סמסונג באזור המרכז, פנו אל סלפי עבור כל שאלה. אנו במעבדת סלפי מעניקים מענה מהיר ומקצועי לכל לקוח ולקוחה עם תקלות במכשירים החכמים שלהם הזקוקים לשירותי החלפה או תיקון למכשירים שלהם. במעבדה תוכלו למצוא טכנאים מקצועיים המתמחים בתיקון של מכשירים מכל הסוגים ומבצעים תיקונים מהירים, לרבות החלפת סוללה Samsung Galaxy S20 Plus.

שירותי המעבדה ניתנים בכל ימות השבוע, ותוכלו להגיע אל סלפי בקלות הודות למיקום הנוח של המעבדה ליד הבורסה ברמת גן. במסגרת שירות התיקונים של סלפי, אנו מעניקים אחריות על כל תיקון והחלפה של חלקי מכשירים חכמים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים תחת אחריות בכל עת.

בסלפי אנו דוגלים לא רק בשירות מהיר ואיכותי, אלא גם בשירות אדיב ושקוף ששם את לקוחות המעבדה מעל הכל. אם אתם זקוקים לשירות החלפת סוללה למכשיר סמסונג גלקסי S20 Plus, תוכלו לפנות אל סלפי ולקבל מענה איכותי ותשובה לכל שאלה שתהיה לכם במהלך תהליך התיקון או אחריו, באחריות.

תיקון כל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי S20 Ultra 
question-mark
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט