תיקון שקע טעינה סמסונג גלאקסי S20 פלוס

מכשירים חכמים מהדור החדש, ובמיוחד אלו של חברת סמסונג, מתהדרים במאפיינים מתקדמים שהופכים אותו לפופולריים ברגע שבו הם יוצאים לשוק. בשנת 2020 חברת סמסונג השיקה ותמשיך להשיק מספר מכשירים שיצרו סביבם לא מעט רעש עוד לפני צאתם, כמו הסמסונג גלקסי S20 Plus. המכשיר עתיד להיות אחד המתקדמים ביותר בהשוואה למכשירים אחרים של סמסונג וגם של מתחרים כשאחד המאפיינים שרבים ציפו לו הוא טעינה אל חוטית.

למרות שמדובר בהתקדמות מבורכת, המכשיר החדש יכלול גם שקע טעינה סטנדרטי שיתמוך בסוללת המכשיר בעלת קיבולת של 4500 מיליאמפר. במקרה של נזק לכל אחד מהחלקים הללו המכשיר לא ייטען כמו שצריך, מה שדורש לבצע תיקון שקע טעינה עבור סמסונג גלקסי S20 Plus. שקע הטעינה אמנם קטן, אך הוא מחובר לחלקים רבים אחרים בתוך המכשיר, ולכן חשוב לבצע את התיקון בצורה מדויקת, מה שניתן לעשות רק במעבדת תיקון סמסונג מקצועית המתמחה בהחלפת חלקים של מכשירים חכמים, לרבות שקעי טעינה.

החלפת שקע טעינה  באופן מקצועי ואחראי

כאמור, שקע טעינה של מכשירים חכמים מחובר לחלקים אחרים בתוך המכשיר, ולכן צריך לפתוח את המכשיר ולנתק את שקע הטעינה משאר הרכיבים בתוך המכשיר. לאחר מכן, יש להוציא את שקע הטעינה, אשר מסתעף מחלקו התחתון של המכשיר ועד לחלקו העליון, לחבר שקע טעינה חדש ורק לאחר מכן לסגור את המכשיר בחזרה.

כל אחד מהשלבים הללו דורש מיומנות מקצועית של טכנאים על מנת שיתבצע כמו שצריך. החלפת שקע טעינה Samsung Galaxy S20 Plus  באופן לא מקצועי עלול להביא לשבירה של גב המכשיר וכן לנזקים לחלקים נוספים במכשיר. פעמים רבות אנשים מנסים לבצע בכוחות עצמם החלפה של חלקים שונים של מכשירים חכמים בביתם על סמך סרטוני הדרכה שונים, אך כל מי שעשה זאת יודע שהתוצאה היא נזק נוסף למכשיר במקום תיקון שלו.

בנוסף, חשוב לבצע את התיקון במעבדת סמסונג מקצועית שיודעת כיצד לבצע תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי S20 Plus על הצד הטוב ביותר תוך שימוש בחלקים איכותיים ומתן אחריות מלאה הן על החלקים והן על ההחלפה. תיקון של מכשירים חכמים במעבדה לא מקצועית עלול להוביל לבעיות נוספות ולעתים אף לנזק קבוע למכשיר שלכם, ולכן חשוב לפנות אל מעבדת תיקון סמסונג מומלצת ולחסוך לעצמכם זמן וגם לא מעט כסף.

תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי S20 פלוס בסלפי
מתקנים כל בעיה ברכיב או שקע הטעינה בסמסונג s20 פלוס

תיקון שקע טעינה ל- Samsung galaxy S20 Plus בסלפי רמת גן

עם צאתם של מכשירים חדשים לשוק, חשוב שכל מעבדת תיקון תתעדכן בשינויים שנעשים בהם ותדע כיצד לבצע את כל השינויים הנדרשים בהם. מעבדת סלפי ברמת מתמחה בתיקון של מכשירים מדגמים ישנים וחדשים כדי להעניק לכל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר. הטכנאים המקצועיים בסלפי מתעדכנים בכל הטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק הסלולר ומיישמים את הידע המקצועי בתיקון של מכשירים חכמים מכל הסוגים, לרבות תיקון מכשירי סמסונג מדגמים שונים.

אם רכשתם מכשיר סמסונג גלקסי S20 Plus והבחנתם שיש בו בעיות טעינה, חשוב שתפנו את מעבדה מקצועית, כמו סלפי, שתבדוק את מקור הבעיה ואם היא אכן נובעת משקע טעינה תקול. אם אכן מדובר בבעיה בשקע הטעינה, סלפי תבצע תיקון שקע טעינה Samsung Galaxy S20 Plus מהיר ומקצועי כדי שתוכלו לחזור ולהשתמש במכשיר שלכם בהקדם. אצלנו במעבדת סלפי אנו מעניקים לכל לקוחותינו שירות מקצועי והוגן עבור כל תיקון או החלפה של חלקים על מנת שייהנו מהמכשירים החכמים שלהם לאורך זמן.

כל התיקונים מתבצעים תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים ומתן אחריות מלאה על התיקון, כך שלא תצטרכו לדאוג לדבר.

אם אתם מחפשים מעבדת תיקון סמסונג במרכז, פנו אל סלפי (ליד בורסת רמת גן) ואנו נעניק לכם מענה מהיר, אדיב ואיכותי עבור כל שאלה או בעיה במכשיר החכם שלכם.

תיקון כל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי S20 Ultra 
question-mark
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט