החלפת מסך סמסונג גלאקסי S20 פלוס

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

המסך שלכם נשבר? צריכים לבצע החלפת מסך לסמסונג גלקסי S20+ ותוהים אם כדאי שתעשו את זה אצל החבר של הבן דוד שמתקן טלפונים לבד בבית? היום נתמקד בתיקוני מסך לגלקסי S20 Plus, נושא שעשוי להטריד את מי שמחזיק באחד הדגמים המיוחדים והמתקדמים ביותר של חברת סמסונג, הגלקסי S20+.

המסך של ה- S20+ הוא אחד המסכים המתקדמים בשוק

כבר מתחילת דרכה של חברת סמסונג הדרום קוריאנית לשוק הסמארטפונים, היא דאגה לבסס את עצמה כחברה שלא מתפשרת על איכות. מהמסכים האיכותיים אשר רבים מעידים שהם המתקדמים בעולם, ועד לעיצוב המדוייק והממכר שגורם לצרכנים לרכוש את מכשירי הסמסונג גלקסי שנה אחר שנה, שוב ושוב.

עם כניסתן לשוק של חברות סיניות כמו וואן פלוס, שיאומי והוואוי המציעות מכשירים לא רעים בכלל במחירים נמוכים, היה ברור לסמסונג שהיא צריכה לשחק על היתרונות שלה ולהבליט אותם כמה שיותר. אחד היתרונות אותם היא ממשיכה לחזק יותר ויותר עד היום, הוא המסכים של מכשירי הסמסונג. כנראה שהמסך היחיד בשוק שמתחרה במסך של ה-Samsung Galaxy S20+ הוא זה של הגלקסי S20 Ultra, שהוא בעצם הדגם המשודרג והיקר יותר בסדרת הגלקסי של סמסונג.

החלפת מסך סמסונג גלקסי S20 פלוס בסלפי
החלפה או תיקון מסך מקורי בלבד עבור סמסונג S20 פלוס - רק אצל סלפי

החלפת מסך Samsung Galaxy S20 Plus – לא המקום לחסוך

אם קניתם את ה-S20 פלוס, עשיתם אקט שאומר – "אנחנו לא מתפשרים". השקעתם את מיטב כספכם, בין היתר, בשביל להנות מהמסך הייחודי של הדגם הזה, מסך כל כך טוב שהוא עשוי לגרום לטלוויזיה שלכם להרגיש כמו בזבוז מקום בבית.

אבל אם לא התפשרתם כשבחרתם את המכשיר שילווה אתכם בשנים הקרובות, למה שתתפשרו כשאתם מתקנים את המסך שלו? גם אם תיקוני מסך לסמסונג גלקסי S20 פלוס הם לא תיקונים זולים, אם המסך שלכם פגום ודורש תיקון הדבר האחרון שכדאי שתעשו הוא לתת לידיים לא מיומנות ולא מקצועיות לטפל בו.

תיקון מסך זה פשוט לא המקום לחסוך בו כסף. מעבדה שמציעה לכם תיקון במחיר שנמוך בצורה משמעותית מהמחיר שמצאתם אצלנו כנראה מבצעת תיקונים לא מקצועיים ולא מוקפדים, או שתחליף את המסך שלכם במסך לא מקורי. בשני המקרים, הסיכוי שתפסידו הוא אדיר. מסך לא מקורי עשוי לפגוע במכשיר שלכם בצורה בלתי הפיכה וכך גם תיקון לא מקצועי.

מחליפים מסך לכל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים או מחליפים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי​ S20 Ultra​ 
question-mark

תיקון מסך עבור + S20: תנו למקצוענים לעשות את שלהם

תיקון המכשיר שלכם במעבדת תיקונים המתמחה במכשירי סמסונג גלקסי תבטיח לכם שתקבלו את המכשיר בריא ושלם, בלי טעויות, בלי מסכים מזוייפים ובלי נזקים מתמשכים. כמו שכבר סיכמנו, כשקניתם את המכשיר שלכם החלטתם לא להתפשר – עשו לעצמכם טובה, אל תתפשרו גם הפעם. הימנעו מתיקון במעבדה בינונית והחליפו את המסך של הגלקסי S20 פלוס שלכם במעבדה לתיקון מכשירי סמסונג.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט