תיקון סמסונג גלקסי S20 אולטרה

בעמוד הבא, נענה על כמה שאלות מרכזיות שלכם:

  • איפה עושים תיקון לסמסונג גלקסי S20?
  • איך תדעו מתי הגיע הזמן להחליף את שקע הטעינה של המכשיר שלכם?
  • האם החלפת מסך ל-Galaxy S20 חייבת להתבצע במעבדת סלולר למכשירי סמסונג?

מוכנים? נתחיל מהשאלה הראשונה שלנו – מי יכול לתקן את המכשיר שלכם?

מעבדת תיקונים למכשירי סמסונג – הבחירה האידיאלית

אז המכשיר שלכם החליט שהוא לא רוצה להמשיך לעבוד כמו שצריך ולעשות לכם בעיות. בעיות רציניות.

המשימה – לתקן את מכשיר הסמסונג גלקסי S20 אולטרה שאתם כל כך אוהבים.
האתגר – לבחור מעבדה שאשכרה יודעת מה היא עושה.

עכשיו, למה זה אתגר כל כך גדול? כי כשאנחנו עם מכשיר בעל מסך שבור או סוללה פגומה שמונעים מאיתנו להמשיך לחיות את החיים שלנו כמו שאנחנו רגילים, אנחנו רק רוצים לסיים עם הסיפור הזה ונוטים לבחור את המעבדה שתתקן את המכשיר שלנו בצורה פזיזה, בלי לעשות יותר מדי סקרי שוק, בלי לברר מחירים ובטח בלי לשאול שאלות כמו "האם אתם מחזיקים מסכים מקוריים"?.

מה הפתרון לבעיה הזו? במקום להתחיל לתחקר את המעבדה הביתית שמעבר לפינה ולשאול אם הטכנאי שלה תיקן מכשיר כמו שלכם בעבר ואם המסכים שלה מקוריים, אפשר להימנע מכל הכאב ראש על ידי תיקון סמסונג גלקסי S20 במעבדה שמתמחה במכשירי סמסונג גלקסי. תיקון Samsung Galaxy S20 Ultra במעבדה כזו היא הדרך הכי טובה עבורנו, הצרכנים, לדעת שהטלפון שלנו מקבל טיפול מקצועי ויסודי.

תיקון סמסונג גלקסי S20 אולטרה בסלפי
תיקון כל תקלות גרסת האולטרה של s20 במעבדת סלפי- אנחנו משתמשים רק בחלפים מקוריים

תיקון מסך לגלקסי S20 אולטרה

סמסונג דואגת שמכשירי הדגל שלה יהיו ברמה הכי גבוהה שיש. מסך ה-Dynamic AMOLED 2X של הגלקסי S20 אולטרה הוא כנראה המסך הכי איכותי בשוק – 6.9 אינצ’ עם רזולוציה מטורפת של 1440X3300 פיקסלים.

אם המסך שלכם נשבר ואתם צריכים להחליף אותו, חשוב שתדעו שתיקון של מסך כזה חייב, אבל פשוט חייב להתבצע במעבדה המתמחה בתיקון החלפת מסך למכשירי סמסונג S20 אולטרה. במעבדה כזו, אתם יכולים להיות רגועים שהטכנאי יודע בדיוק מה הוא עושה ומשתמש במסכים מקוריים לחלוטין שמתאימים למכשיר בצורה מדוייקת.

תיקון דגמי S20 השונים

שימו לב, אנו מטפלים בכל סוגי ודגמי גלקסי s20 השונים, כך שאין לכם מה לדאוג.

  • Samsung Galaxy S20
  • +Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
question-mark

איך תדעו שצריך לעשות החלפת שקע טעינה ל- S20 Ultra שלכם?

למרות שמכשיר ה-S20 אולטרה תומך בטכנולוגיית הטעינה האלחוטית, אם הטלפון שלכם לא נטען באמצעות כבל זו עדיין עשויה להיות בעיה. עם זאת, לא תמיד החלפת שקע הטעינה הוא הדבר הנכון. אז מתי צריך להחליף אותו? רק אחרי שבדקתם אם המכשיר לא נטען עם כמה מטענים שונים, כיביתם והדלקתם את המכשיר וחיכיתם כמה שעות כדי לוודא שאם אלו היו מים שמונעים ממנו להיטען, הם התייבשו לחלוטין.

לאחר שתבצעו את כל הבדיקות האלו, ואם המכשיר עדיין לא יגיב לחיבור למטען שלכם, פנו למעבדה כמו מעבדת סלפי המחזיקה שקעי טעינה מקוריים של חברת סמסונג שתבצע תיקון לשקע הטעינה של מכשיר הסמסונג גלקסי S20 אולטרה שלכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט