החלפת סוללה סמסונג גלאקסי S20 אולטרה

סמסונג השיקה בשנים האחרונות מספר דגמים לסדרת גלקסי שצוברים אוהדים ברגע שהם יוצאים לשוק. אחד ממכשירי החברה המדוברים ביותר בשנת 2020 הוא הסמסונג גלקסי S20 Ultra הכולל מסך עצום בגודל 6.9 אינץ' המצטיין בנראות שלו ומספק חווית טאץ' איכותית האופיינית לחברת סמסונג. מלבד המסך המרשים של המכשיר ומפרט מעורר קנאה, סמסונג גלקסי S20 Ultra מתהדר גם בסוללה עוצמתית בקיבולת של mAh5000 הנטענת במהירות באמצעות כבל טעינה סטנדרטי וגם בטעינה אלחוטית.

הסוללה, כמו הסוללות של שאר מכשירי סמסונג, היא סוללה נטענת הנשארת במקומה ולא ניתן להוציאה, כמו שניתן היה לעשות בעבר. לכן, אם ישנן בעיות בסוללה של המכשיר שלכם, חשוב לבצע החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 Ultra במעבדה מקצועית בלבד שתוכל לספק לכם שירות איכותי ולהחליף את הסוללה התקולה שלכם בסוללה חדשה ותקינה.

מתי אני צריך לעשות החלפת סוללה ל- Samsung galaxy S20 Ultra?

תקלות בסוללה של מכשירים חכמים ניתנות לאבחון לפי התפקוד של המכשיר; במקרים בהם יש תקלה בסוללה, היא תתרוקן במהרה, לא תיטען עד הסוף, או לא תיטען כלל. במקרים של קורוזיה עלולה להיווצר גם נפיחות בגב המכשיר המעידה על תקלה בסוללה. בכל מקרה שהוא, אם אתם מבחינים בבעיות טעינה או סוללה במכשיר שלכם, כנראה שהגיע הזמן לבצע החלפת סוללה Samsung Galaxy S20 Ultra.

כיום, מפני שלא ניתן לבצע החלפת סוללה במכשירים חכמים באופן עצמאי, חשוב לפנות אל מעבדה לתיקון סמסונג גלאקסי שתבצע את התיקון עבורכם. תיקון סוללה סמסונג גלקסי S20 Ultra צריך להתבצע באופן מקצועי וזהיר מפני שישנם מספר חלקים זעירים שצריך לעבור לפני שמגיעים לסוללה.

טכנאי מקצועי יפתח את גב המכשיר של הסמסונג שלכם, יוציא את כל החלקים הנדרשים, ויחליף את הסוללה של המכשיר באופן מדויק עם סוללה חדשה. בעת התיקון עלולות להתרחש מספר בעיות, ולכן חשוב לבצע את התיקון במעבדת תיקון סמסונג מומלצת שיש לה ניסיון בתיקון מכשירים חדשים של החברה, וכן מכשירים מדגמים אחרים.

חשוב גם להשתמש בשירותיה של מעבדת תיקון המעניקה אחריות על התיקונים על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. וודאו שאתם מקבלים סוללה תקינה שתיטען כמו שצריך ותיתן למכשיר החכם שלכם מספיק אנרגיה כדי שהוא יוכל לפעול במשך שעות ארוכות, כמו שהוא אמור לעשות.

החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 Ultra בסלפי
החלפת סוללה מקורית בלבד עבור Galaxy S20 פלוס רק במעבדת סלפי ברמת גן

היכן מומלץ לבצע את החלפת הבטריה?

תיקון סוללה של מכשיר Samsung Galaxy S20 Ultra, אם הוא מתבצע כמו שצריך, יאפשר לכם להשתמש במכשיר שלכם כמו חדש. כדי שזה יקרה, חשוב שתפנו אל מעבדת תיקון סמסונג מרכזית, כמו סלפי ברמת גן. המעבדה, אשר ממוקמת במרחק הליכה קצר מהבורסה ברמת גן, מבצעת תיקונים עבור כל חברות התקשורת, כולל המכשירים של סמסונג.

אם אתם זקוקים לשירות של החלפת סוללה ל- Samsung Galaxy S20 Ultra או לכל שירות טיפול/תיקון/החלפה עבור המכשירים הללו או מכשירים אחרים, סלפי זמינה לכם בכל עת. אצלנו במעבדה תמצאו טכנאים המתמחים בתיקון של שלל מכשירים בדגמים חדשים או ישנים יותר שיוכלו להחזיר את המכשירים שלכם לפעילות תקינה במהירות ובאופן מקצועי.

בסלפי אנו דוגלים בשקיפות מלאה ומתן אחריות על כל החלקים והתיקונים של המכשירים החכמים שעוברים אצלנו, כך שתוכלו לפנות אלינו מתי שתרצו ולקבל תשובה לכל שאלה שיש לכם. שירות החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 Ultra מקצועי תוכלו למצוא בסלפי, ואנו נבצע את התיקון במהירות האפשרית כדי להחזיר את המכשיר שלכם לפעילות תקינה ורציפה.

תיקון כל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי S20 Ultra 
question-mark
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט