תיקון שקע טעינה סמסונג גלאקסי S20 אולטרה

המכשירים החכמים כיום כוללים כולם מפרט מרשים כולל סוללה חזקה התומכת בכל האפליקציות והפונקציות של סמארטפונים מתקדמים. חברת סמסונג, אשר הוציאה ותמשיך להוציא מכשירים מתקדמים בשנת 2020, ידועה בעמידות של המוצרים שלה, וכן באיכות חסרת הפשרות שלהם. כמו יתר מכשירי החברה שיראו אור בשנת 2020, סמסונג גלקסי S20 Ultra מצויד בסוללה בקיבולת של 5000 מיליאמפר שיכולה לתמוך בכל פעולות המכשיר ללא בעיה.

בנוסף לשקע טעינה רגיל, למכשירי סמסונג גלקסי S20 אולטרה יש גם טעינה אלחוטית שמהווה פיצ'ר מבוקש בסדרה החדשה של הטלפונים החכמים. למרות החוזק המבני והעמידות של המכשירים הללו, הם אינם בלתי ניתנים להריסה, ונזקים בחלקים שלהם דורשים תיקון במעבדת תיקון סמסונג מקצועית. תיקון רכיב טעינה עבור סמסונג גלקסי S20 אולטרא הוא אחד מאותם תיקונים שלא מומלץ לנסות לעשות לבד, ואם יש נזק לחלק הזה, עליכם לפנות אל מעבדת תיקון סמסונג מומלצת.

מתי צריך לבצע תיקון שקע טעינה ל- Samsung galaxy S20 Ultra?

למרות שהוא נמצא בחלקו הפנימי של המכשיר, שקע הטעינה הוא אחד החלקים הנפוצים ביותר שקורים לו נזקים במכשירים חכמים. הכנסה אגרסיבית של כבל הטעינה לתוך שקע הטעינה, נפילה של המכשיר, חבטות, ובעיות נוספות גורמות לרוב לתזוזה של שקע הטעינה ולאי יכול שלו לתפקד כמו שצריך.

כאשר יש נזק לשקע הטעינה של מכשירים חכמים, אתם תבחינו בבעיות בטעינה: כבל הטעינה לא יתחבר כמו שצריך, כבל הטעינה יתנתק מעצמו, הטעינה תהיה חלקית, ועוד. הבעיות הללו עשויות להעיד גם על נזק לסוללה, ולכן חשוב לבצע בדיקה של המכשיר במעבדה לתיקון סמסונג ולוודא איזה חלק במכשיר שלכם דורש תיקון.

לאחר הבדיקה, ניתן יהיה לבצע החלפת שקע טעינה עבור Samsung Galaxy S20 גרסת אולטרה ולהחזיר את המכשיר שלכם לקדמותו.

תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי S20 Ultra במעבדת סלפי
תיקון שקע טעינה סמסונג גלקסי S20 Ultra במעבדת סלפי - והכל רק עם רכיבים מקוריים

כיצד מתבצע תיקון שקע טעינה במכשירי סמסונג?

כמו תיקון של חלקים רבים אחרים במכשירים חכמים, כדי להחליף את רכיב הטעינה במכשירי סמסונג יש לפתוח את גב המכשיר באמצעות הכלים המתאימים למשימה. לאחר מכן, יש להוציא את שקע הטעינה התקול מהמכשיר שלכם ולהחליף אותו בשקע טעינה חדש ופעיל.

כדי לבצע את הפעולות הללו, חשוב להיות מדויקים ככל האפשר ולהשתמש בכלים המתאימים למשימה, ולכן חשוב לפנות אל מעבדת תיקון סמסונג שתבצע עבורכם את התיקון על הצד הטוב ביותר. מלבד זאת חשוב שתפנו אל מעבדה שתעניק לכם שירות תיקון מהיר ובמחיר הוגן וגם תיתן לכם אחריות על שירות התיקון ושקע הטעינה החדש.

החלפת שקע טעינה עבור S20 אולטרה במעבדה מקצועית

עם תגית מחיר של כמה אלפי שקלים, חשוב שתבצעו כל תיקון במכשיר שלכם במעבדת תיקון סמסונג מקצועית המתמחה בתיקון של מכשיר החברה. תיקון לא מקצועי עלול לעלות לכם הרבה יותר מפני שהוא יגרום לנזקים ולצורך לבצע תיקונים נוספים, ולכן חשוב לפנות אל מעבדה מקצועית שתעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

מעבדת סלפי ברמת גן מתמחה בתיקון כל הדגמים של מכשירי סמסונג, כולל הדגמים החדשים ביותר, כך שאם אתם זקוקים לשירות תיקון שקע טעינה לסמסונג גלקסי S20 Ultra, סלפי היא המקום עבורכם. אצלנו בסלפי אנו עושים את מירב המאמצים לבצע כל תיקון באופן מקצועי, והטכנאים המקצועיים במעבדה יחזירו לכם את המכשיר שלכם כשהוא תקין ומתפקד כמו חדש.

אל סלפי תוכלו להגיע מכל עיר במרכז הודות למיקום הנוח של המעבדה – ליד הבורסה ברמת גן. במעבדה תקבלו שירות תיקון סמסונג ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הנוחים ביותר תוך מתן אחריות מלאה על כל תיקון. עבור כל בעיה או שאלה הנוגעים למכשיר החכם שלכם, פנו אלינו בסלפי ותיהנו משירות שקוף, אדיב ומהימן בכל פעם מחדש.

תיקון כל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי S20 Ultra 
question-mark
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט