החלפת מסך סמסונג גלאקסי S20 אולטרה

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

מחירו של הסמסונג גלקסי S20 Ultra עומד על מעל ל-4000 שקלים, מה שאומר שאתם הולכים לקבל טלפון ברמה הכי גבוהה שיש. שילמתם לא מעט על המכשיר שלכם, ועשיתם את זה כדי לקבל את אחד הטלפונים הכי טובים בשוק, שאחד היתרונות המשמעותיים ביותר בו הוא המסך.

במקרה שהמסך שלכם נשבר, נסדק או הפסיק להגיב, חשוב מאוד שתדעו שתיקון מסך לסמסונג גלקסי S20 אולטרה הוא תיקון מורכב שאתם לא יכולים לעשות בכל מעבדת סלולר שאתם רואים ברחוב.

אז איפה כן אפשר להחליף את המסך שלו? באילו מעבדות אנחנו יכולים להיות בטוחים שהמכשיר שלנו נמצא בידיים טובות? על הנושאים האלו בדיוק נדבר בעמוד הבא.

האם המסך של הגלקסי S20 אולטרה הוא מסך מיוחד?

דגמי הגלקסי S20 של חברת סמסונג מגיעים עם מסכים ייחודיים המתבססים על טכנולוגיה מתקדמת הנקראת Dynamic AMOLED 2X. הפיתוח החדשני הזה מאפשר למסכים של סמסונג להיות חדים יותר, לצבעים להיות עזים יותר ולתצוגה להיות איכותית יותר.

אז כן – המסך של המכשיר שלכם הוא מסך מיוחד, אפילו מאוד, ובגלל זה הוא גם דורש תיקון אצל טכנאי מקצועי ורציני עם ניסיון בתיקון מסכים של מכשירי סמסונג גלקסי S20 אולטרה שיודע בדיוק איך המסך הייחודי של המכשיר הזה עובד.

החלפת מסך סמסונג גלקסי S20 אולטרה בסלפי
החלפת מסך מקורי 100% בלבד עבור סמסונג S20 אולטרה במעבדת סלפי ברמת גן

החלפת מסך לגלקסי S20 אולטרה במעבדת תיקוני סמסונג

בעבר, היו מעט מעבדות סלולר, ורובנו העדפנו לשלוח את המכשיר שלנו לתיקון בחברת הסלולר שבה קנינו את המכשיר. מאז, עברו הרבה מים בנהר ומכשירים חלופיים הם כבר ממש לא חלק מחיינו, וטוב שכך. אנחנו קונים טלפונים מחנויות פרטיות או אפילו מזמינים אותם מהאינטרנט וכשהטלפון מתקלקל – יש לנו המון מעבדות סלולר אליהן אנחנו יכולים לפנות.

אבל זה שיש הרבה מעבדות, לא אומר שכולן עושות עבודה טובה. למרות שאין סיבה אמיתית לשלם יותר ולתקן את המכשיר במעבדת היצרן הבלעדית, חשוב לוודא שהתיקון כן נעשה במעבדת תיקון לסמסונג גלקסי שמחזיקה את המסך המקורי של המכשיר שלכם ובעלת ניסיון בתיקון מכשירים כמו שלכם.

מעבדה כזו תבצע תיקון מסך ל-Galaxy S20 Ultra שלכם בצורה מוקפדת ויסודית, בדיוק כמו שמגיע לטלפון כזה – וגם תדאג להתקין עליו את אותו מסך מעולה איתו המכשיר שלכם הגיע מהמפעל של סמסונג.

מחליפים מסך לכל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים או מחליפים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי​ S20 Ultra​ 
question-mark

ממה כדאי להיזהר כשמתקנים מסך ל-Samsung Galaxy S20 Ultra?

המסך של המכשיר שלכם הוא כנראה המסך הכי טוב בשוק, וחשוב להחליף אותו למסך מקורי. אבל למה זה אומר שאתם גם צריכים להיות קפדניים כשאתם בוחרים את מעבדת הסלולר שתתקן את המכשיר שלכם? הסיבה היא שאם המסך שלכם ישבר ותצטרכו להחליף אותו, יהיו הרבה מעבדות שישמחו לקחת מכם את המחיר הגבוה של החלפת המסך השבור במסך מקורי, אך להחליף את המסך שלכם במסך מזוייף שאולי נראה זהה, אבל איכותי הרבה פחות.

במעבדת תיקונים המתמחה בסמסונג כמו מעבדת Cellfi, תקבלו תיקון מסך ל-samsung S20 אולטרה שלכם במחיר מעולה ובמקביל, לדעת שהמסך החדש שתקבלו הוא מסך מקורי ואיכותי של חברת סמסונג.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט