תיקון סמסונג גלקסי S20

אם אתם רוצים לרכוש מכשיר חדש, ככל הנראה מומלץ לכם לחכות לסמסונג גלקסי 20S שיוצא ממש בימים הקרובים. מדובר על מכשיר הדגל החדש של חברת סמסונג, וכיאה למכשיר דגל הוא מגיע גם עם לא מעט ציפיות. אך מה יקרה כאשר תצטרכו לבצע תיקון ל-Samsung Galaxy S20? חשוב מאוד שתדעו אל מי יש לכם לפנות על מנת לפתור כל בעיה.  

איך לבצע תיקון Samsung Galaxy s20 מבלי להסתכן?

מכיוון שמדובר על מכשיר חדש אתם ככל הנראה מאוד נזהרים כאשר אתם נדרשים להכניס אותו למעבדה. רק מעבדת סמסונג מקצועית תוכל להקנות לכם את השקט הנדרש כאשר אתם צריכים לתקן את המכשיר. איזה מעבדה היא הטובה ביותר? תיקון ל-Samsung Galaxy S20 עושים אך ורק במעבדת סלפי ברמת גן.

הצוות המיומן ידע בדיוק מה נדרש לבצע על מנת לאתר את התקלה, ולפתור אותה בצורה המהירה והאפקטיבית ביותר. כך לא תמצאו את עצמכם מבצעים תיקון לסמסונג גלקסי s20 ומקבלים מכשיר שלא פועל כמו שהוא היה פועל בתחילת הדרך.

תיקון סמסונג גלקסי S20 במעבדת סלפי
מתקנים את Galaxy A20 רק עם רכיבים 100% מקוריים בסלפי ר״ג

החלפת מסך או תיקונו

ה-Samsung Galaxy S20 מגיע עם מסך גדול במיוחד של 6.2 אינץ', כך הוא יאפשר לכם חווית ציפייה מושלמת וחווית שימוש אידיאלית. אך מה קורה כאשר המסך של המכשיר נשבר? אחרי ההלם הראשוני תצטרכו למצוא מעבדת סמסונג גלקסי שתוכל לתקן לכם את המכשיר בצורה הטובה ביותר. מעבדת סלפי תבצע את ההחלפה כפי שנדרש על מנת שחווית השימוש וחווית הציפייה יישארו בדיוק כפי שהם היו וכמו שהתרגלתם אליהם.

תיקון דגמי S20 השונים

שימו לב, אנו מטפלים בכל סוגי ודגמי גלקסי s20 השונים, כך שאין לכם מה לדאוג.

  • Samsung Galaxy S20
  • +Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy S20 Ultra
question-mark

החלפת סוללה

כיאה למכשירים החדשים של חברת סמסונג, גם הסמסונג גלקסי s20 מגיע עם סוללה עוצמתית אשר יכולה להחזיק מעמד זמן רב. לכן אם אתם מרגישים כי הסוללה נגמרת מהר יותר ממה שנדמה לכם, זוהי בהחלט בעיה שצריך לפתור. במקרה כזה האפשרות היחידה שתהיה רלוונטית זה החלפת הסוללה הישנה בסוללה חדשה. במעבדת סלפי תקבלו סוללה מקורית של חברת סמסונג עם אחריות מלאה ולא מעט שקט נפשי עבורכם.

תיקון רכיב הטעינה

ברוב המקרים בעיות עם השקע טעינה מתרחשות לאחר שימוש ממושך במכשיר, אך עדיין חשוב שתכירו את התקלה הזאת. למכשירים וותיקים מדובר על אחת מהתקלות הנפוצות ביותר, וחשוב שתדעו בדיוק איך לפתור אותה. במקרה שבו המכשירים שלכם אינו נטען כמו שצריך, לא יהיה מנוס מאשר החלפת שקע הטעינה הישן בשקע טעינה חדש – ההחלפה חייבת להיעשות בצורה המקצועית ביותר.

ניקוי קורוזיה

המכשיר שלכם נפל למים? אסור לכם לקחת סיכונים, הצטברות של קורוזיה יכולה לגרום להשבתת המכשיר לחלוטין. לכן אם אתם צריכים לבצע ניקוי קורוזיה אתם צריכים לעשות זאת במעבדה מקצועית אשר תבצע את הניקוי בצורה הטובה ביותר. אנו במעבדת סלפי מתמחים בניקוי קורוזיה בצורה המעמיקה והמדויקת ביותר בהתאם לסוג המכשיר שברשותכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: Samsung.com

סגירת תפריט