החלפת סוללה סמסונג גלאקסי S20

חברת סמסונג השיקה בשנים האחרונות לא מעט מכשירים שדחקו החוצה מכשירים של חברות נודעות אחרות הודות למפרט המרשים שלהם; בפברואר 2020 השיקה החברה את אחד המכשירים המדוברים ביותר בעשור האחרון  – סמסונג גלקסי S20. המכשיר, שהפך לפופולרי ברגע שיצא לשוק, מציג מפרט מרשים עם מסך 6.9 אינץ', מצלמה ברזולוציה של MP108, מערכת שבבים Exynos 990 חדישה, מערכת ליבה מתומנת, וסוללה עם קיבולת של mAh5000. כמו במרבית המכשירים בשוק כיום, הסוללה של המכשיר היא סוללת ליתיום שאינה ניתנת להסרה, כך שאם עולות בעיות בחלק הזה, יש לבצע החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 במעבדה מקצועית בלבד.

כיצד מתבצעת החלפת הסוללה במכשיר?

הסוללה של מכשירי סמסונג גלקסי S20 מאפשרת לתמוך בכל הפעולות של המכשיר הודות לקיבולת הגדולה שלה, והיא מציגה חידוש שרבים חיכו לו – טעינה ללא כבל. למרות שמדובר בסוללה איכותית ועמידה, ישנם מקרים בהם יש לבצע החלפת סוללה ל- Samsung Galaxy S20 כאשר נגרם נזק לסוללה. אם המכשיר ספג לחות, נפל, הופעל עליו לחץ פיזי, או נגרם לו נזק אחר, ייתכן שנגרם לו נזק.

כיצד ניתן לדעת שהגיע הזמן לבצע החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20? כאמור, נזקים שנגרמים למכשיר עלולים להזיק לסוללה. כאשר הסוללה ניזוקה, המכשיר לא נטען כמו שצריך, לא נטען כלל, המכשיר נדלק ונכבה, או שהסוללה מתרוקנת במהרה.

תיקון של סוללה במכשיר סמסונג גלקסי S20 מצריך לפתוח את המכשיר, להוציא את הסוללה התקולה, ולהחליף אותה בסוללה חדשה. כאשר החלפת סוללהSamsung Galaxy S20 אינה מתבצעת, עלולים להיגרם למכשיר נזקים נוספים שיפריעו לפונקציות אחרות או יוציאו אותו מכלל שימוש.

על מנת שזה לא יקרה, חשוב לבצע את תיקון הסוללה Samsung Galaxy S20 במעבדה מקצועית בלבד המתמחה בתיקון מכשירים של חברת סמסונג ותבצע עבורם את התיקון תוך מתן אחריות מלאה עבור השירות.

החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 בסלפי
החלפת סוללה מקורית בלבד עבור Galaxy S20

היכן ניתן לבצע החלפת סוללה ל- Galaxy S20?

כאמור, החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20 צריכה להתבצע במעבדה מקצועית בלבד שיש לה ניסיון עם מכשירים של חברת סמסונג. בנוסף, מומלץ לבחור במעבדת תיקון סמסונג מרכזית ומומלצת שאנשים רבים השתמשו בשירותיה ונתנו עליה חוות דעת חיובית. בעת תיקון סוללה Samsung Galaxy S20 חשוב גם שתקבלו מענה על כל שאלה, כך שעליכם לבחור מעבדת תיקון סמסונג שנותנת שירות מלא בשקיפות מלאה.

אם אתם מחפשים מעבדה כזו, מומלץ שתפנו אל סלפי ברמת גן. במעבדת סלפי, הממוקמת באזור הבורסה המרכזי ברמת גן, ומבצעת תיקונים עבור כל דגמי סמסונג החדשים וגם הקודמים. אצלנו במעבדת סלפי תמצאו טכנאים המתמחים בתיקונים עבור מכשירים מכל הסוגים, לרבות החלפת סוללה סמסונג גלקסי S20, שיעניקו לכם את השירות הטוב ביותר בכל עת.

במעבדת סלפי מבצעים תיקונים מהירים ובמחירים המשתלמים ביותר באזור על מנת שתיהנו משירות מלא ואיכותי עבור כל צורך. מעבדת סלפי מעניקה גם שירות שקוף, כך שאם תרצו לראות את תהליך התיקון, תוכלו לעשות זאת ולוודא שהתיקון מתבצע על הצד הטוב ביותר.

השירות האיכותי במעבדת סלפי כולל גם חלקי חילוף איכותיים עם אחריות מלאה, כך שתוכלו להיות בטוחים שכל תיקון יתבצע בצורה הטובה ביותר. סלפי היא מעבדת תיקון סמסונג מרכזית שתוכלו לפנות אליה בכל עת, פנים מול פנים, באינטרנט, או בטלפון, ולקבל שירות החלפת סוללה סמסונג S20 באחריות מלאה, עם שירות אדיב, מלא, ושקוף שיאפשר לכם לקבל חזרה את המכשיר שלכם כמו חדש.

תיקון כל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי S20 Ultra 
question-mark
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט