תיקון החלפת מסך סמסונג גלאקסי S20

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

סמסונג גלקסי S20 החדש מגיע עם מסך בגודל של 6.2 אינץ' ורזולוציה מושלמת של 3200 x 1440 פיקסל. כך שאם אתם מחפשים מכשיר שיספק לכם חווית ציפייה עוצרת נשימה זה ללא ספק המכשיר הזה. 

אך אם לא תדעו לשמור בצורה טובה על המכשיר שלכם, לא מן הנמנע כי תצטרכו לבצע החלפת מסך לסמסונג גלקסי S20. רגע לפני שאתם מתחילים לחפש המעבדה שבה תבצעו את התיקון, מוטב כי תקראו את המאמר הבא. לאחר מכן יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט היכן תבצעו תיקון מסך ל-Samsung Galaxy S20 שלכם.

החלפת מסך ל-Samsung Galaxy S20 לא עושים בכל מעבדה

אל תתפתו ללכת אחרי מחירים אטרקטיביים או הצעות מעניינות, המסך של המכשיר שלכם הוא הרכיב החשוב והמשמעותי ביותר. לכן כאשר אתם מבצעים החלפת מסך לסמסונג גלקסי S20 מוטב שזה יהיה במעבדה שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות. מעבדה שאתם בטוחים שתוכל להחזיר לכם את המכשיר חדש ותקין, בדיוק כמו שאתם רוצים לקבל אותו.

איך תמצאו מעבדה כזאת? על ידי קריאת ביקורות וביצוע סקירה קצרה על אנשי הצוות שעובדים במעבדה. ככל שיהיו יותר ביקורות חיוביות וככל שתראו כי אנשי המקצוע במעבדה מנוסים – כך תוכלו לדעת שמדובר במעבדה שתדע כיצד לבצע תיקון מסך לסמסונג גלקסי S20 בדיוק כפי שאתם שואפים שיתבצע.

החלפת מסך סמסונג גלקסי S20 בסלפי
צריכים לתקן את מסך סמסונג גלקסי s20 שלכם? בסלפי נחליף או נתקן את המסך עם רכיבים מקוריים בלבד

כמה עולה להחליף מסך לגלקסי S20?

אחת מהסוגיות שהכי מעניינות אתכם מיד לאחר שהמסך שלכם נשבר זה כמובן כמה יעלה לכם לתקן את המסך ולהחליפו במסך חדש. אנו במעבדת Cellfi גאים להגיד לי כי אצלנו תוכלו לבצע את התיקון בצורה מקצועית, כך שאתם תוכלו להיות עם ראש שקט.

בנוסף אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו מבחר אפשרויות – בין אם הם רוצים להתקין מסך ביבוא מקביל במחיר זול יותר או שהם מעוניינים להתקין מסך מקורי במחיר קצת יותר גבוה. לא משנה באיזה מסך תבחרו, אתם גם תקבלו אחריות מלאה על התיקון כך שזה יקנה לכם לא מעט שקט נפשי.

מחליפים מסך לכל גרסאות המכשיר

>> שימו לב, אנו מתקנים או מחליפים את כל דגמי גלקסי s20 השונים:

  • סמסונג גלאקסי S20
  • סמסונג גלאקסי S20+
  • סמסונג גלאקסי​ S20 Ultra​ 
question-mark

נתקלתם בבעיה? תמיד יש לכם אל מי לפנות

החשש הגדול ביותר שלכם זה שמיד לאחר התיקון לא יהיה לכם אל מי לפנות או ממי לקבל עזרה. מעבדת סלפי, הינה מעבדת סמסונג העומדת תמיד אחרי הלקוחות שלה, וכמובן מספקת אחריות מלאה על כל סוג של תיקון שהיא מבצעת. לכן אם אתם מבצעים אצלנו תיקון מסך ל-Samsung Galaxy S20 אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שעומד מאחוריכם.

בין אם התיקון מסך עצמו לא התבצע בצורה טובה או שמא מתגלות בעיות נוספות כתוצאה מהחלפת המסך – אנו כאן על מנת לפתור אותן. אין שום סיבה שתרגישו שאתם נאלצים להתמודד עם המצב הזה לבדכם וללא עזרה של אנשי מקצוע מנוסים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט