תיקון שיאומי

מכשיר הטלפון הסלוארי שיאומי הוא טלפון חכם של חברת אלקטרוניקה סינית והיא כיום אחת מיצרניות הטלפונים הגדולות ביותר. ב-2018 החלו לפתוח סניפים של החברה בארץ. סמארטפון שיאומי מבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד ואליו מתלווה ממשק משתמש שיצרה החברה והוא מותקן על גבי כל סדרות הטלפונים שלה.

לחברה מספר דגמים, חלקם יוקרתיים יותר וחלקם פחות. סדרת הדגל היא מכשירי ה- Mi  אשר מחירם יחסית זול ונמכרו בהצלחה בסין ובמקומות שונים בעולם. כיאה לחברה גדולה בתחום הסלולאר, מעבר למכשירי הדגל יש לה גם סדרות של MI NOTE אשר ייחודיים מאוד בזכות המעבד Snapdragon 810.

ובנוסף, יש גם את Redmi Note שהם הסדרה המוזלת ביותר ואת POCO אשר מתהדרים במפרט הכולל סנפדראגון 845, זיהוי פנים, 6.18 אינץ', מצלמת 20 ו-12 מגה פיקסל. למעשה מדובר בחברה טובה עם טלפונים בעלות סבירה.

אילו תקלות יכולות להופיע במכשירי שיואמי השונים?

מכשירי השיאומי מכשירים טובים בסה"כ, אבל כמו כל סמארטפון גם הם ניזוקים מידי פעם וגם להם יש את הבאגים הנפוצים. אז מה הן התקלות הכי נפוצות במכשיר הטלפון Xiaomi? הדבר הראשון הוא שמכשיר השיאומי לא נדלק לאחר כיבוי שלו.

זהו מצב בו מערכת האנדרואיד נתקעה, מצב שקורה גם במכשירים סלולריים אחרים. מה שכדאי הוא להשאיר את הטלפון בטעינה ולרוב זה יפתור את התקלה והטלפון יעלה אחרי מספר דקות. 

תקלה נוספת היא בעיה בטעינה, מצב שבו אין נזק לשקע הטעינה או לכבל אבל משום מה הוא לא מצליח להיטען. אנו ממליצים לבדוק האם בכבלים אחרים הוא מצליח להיטען ובמידה ולא גשו למעבדת התיקונים. מעבר לתקלות הנפוצות, כמו לכל סמארטפון, גם לשיאומי יש את התקלות הקיימות בכל המכשירים, אם מדובר בקורוזיה, שקע טעינה תקול, מיקרופון שיש צורך לתקן או להגביר וכמובן תקלת התקלות החלפת מסך שנשבר. כמו בכל טלפון תקול, כדאי לעשות תיקון שיאומי במעבדת שיאומי מרכזית המתקנת רק עם רכיבים מקוריים ואיכותיים.

תיקון מכשירי שיאומי במעבדת סלפי
תיקון מכשיר Xiaomi? אל תתפשרו על רכיבים מקוריים ואיכותיים כמו אצל מעבדת סלפי

כמה יעלה לכם לתקן טלפון מסוג שיאומי?

טלפון השיאומי לרוב עומד בסטנדרט המחירים הבינוני מבין הטלפונים השונים. תיקון של שיאומי לרוב לא יהיה יקר מאוד. כך לדוגמא: החלפת מיקרופון תעלה לכם בטווח של 150 ש"ח -200 ש"ח, תיקון שקע טעינה יעלה בין 100 ש"ח ל- 180 ש"ח, ניקוי קורוזיה במכשיר יעלה בין 100 ש"ח ל- 300 ש"ח והחלפת מסך מגע + LCD יעלה בין 250 ש"ח ל- 320 ש"ח. אלו מחירים יחסית נוחים בשוק הטלפונים הסלולריים.

איפה מתקנים מכשירי Xiaomi בישראל?

מעבדת התיקונים סלפי מבצעת את כל סוגי התיקונים במכשירים של חברת שיאומי ובמכשירי טלפונים סלולאריים אחרים. אצלנו במעבדה ברמת גן משתמשים אך ורק בחלקים מקוריים. הטכנאים שלנו בעלי תעודת טכנאי דרג ג' והם מומחים בתחומי התיקונים מכל הסוגים. אנו מעבדה לתיקון שיאומי ודואגים לספק שירות תיקונים מהיר על מנת שתוכלו לקבל את מכשיר השיאומי שלך במהרה ובקלות. כמו כן, לא נשאיר אותך לא מחובר וניתן לך טלפון חלופי לזמן התיקון.

מה התיקון שאתם צריכים?

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר Xiaomi אתם צריכים לתקן?

Images credits: mi.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט