החלפת סוללה שיאומי

מחליפים את הסוללה של ה- Xiaomi רק עם סוללה מקורית 100%

מכשירי שיאומי נכנסו לחיינו בשנים האחרונות בעיקר בגלל תג המחיר האטרקטיבי שלהם בהשוואה לכל שאר יצרניות הסלולר. אך יתרון נוסף שקיים במכשירי שיאומי זה המפרט הנהדר של המכשירים אשר מעמיד אותם באותה הבמה ביחד עם כל היצרניות הגדולות ביותר.

החלפת סוללה לשיאומי זה תיקון שכיח מאוד, בדומה לכל שאר מכשירי הסלולר האחרים גם הסוללה של מכשירי שיאומי נשחקת עם הזמן. לכן במקרה כזה תצטרכו להחליף את הסוללה על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מכל היתרונות של מכשירי השיאומי, היתרונות שבגינן רכשתם את המכשיר.

החלפת סוללה מקורית בלבד למכשירי שיאומי
החלפת סוללה מקורית בלבד לכל מכשירי Xiaomi

מתי תצטרכו לבצע החלפת סוללה בשיאומי?

אז רגע לפני שאתם רצים למעבדת תיקונים שיאומי הקרובה אליכם על מנת לבצע החלפת סוללה למכשיר השיאומי שלכם, קחו לעצמכם דקה להבין האם זה התיקון הנדרש. החלפת סוללה נדרשת כאשר אתם שמים לב כי המכשיר שלכם לא מצליח לשמור על סוללה מלאה למשך כמה שעות רצופות. במקרה כזה ככל הנראה הסוללה של המכשיר שלכם פשוט נשחקה.

בנוסף ישנם מקרים שבהם הסוללה פשוט מתנפחת בגלל בעיה פנימית או בגלל תפקוד גבוה, גם במקרה כזה הפתרון הטוב ביותר הוא להחליף את הסוללה. במידה ויש לכם ספק האם החלפת סוללה זה הפתרון הנכון עבורכם, תוכלו לפנות אלינו ואנו במעבדת סלפי נספק לכם את כל התשובות שנכונות למקרה שלכם.

בתוך כמה זמן מתבצעת החלפת סוללה ל- Xiaomi?

הבשורה הטובה ביותר שאנו במעבדת סלפי נוכל לספק לכם זה שהחלפת סוללה על ידי הטכנאים המנוסים שלנו מתבצעת בתוך זמן קצר. אנו בטוחים כי אתם לא יכולים לתפקד ללא המכשיר הסלולרי שלכם במשך זמן רב, ולכן אנו מבצעים את ההחלפה בתוך מספר שעות.

כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להניח את המכשיר אצלנו, ובתוך זמן קצר כבר תוכלו להגיע לקחת אותו עם סוללה חדשה שתחזיר את המכשיר לתפקודו המקורי. למה אתם צריכים לרוץ אחרי מטען, אם אתם יכולים פשוט להחליף את הסוללה של המכשיר שלכם? זה יהיה לכם הרבה יותר קל.

סוללת שיאומי מקורית במחיר משתלם במיוחד

אומנם בשונה ממכשירי אייפון או ממכשירי גלקסי, העלות של מכשירי שיאומי הינה נמוכה יותר – ולכן לא מעט אנשים מעדיפים להזמין סוללות זולות. אך מדובר בטעות חמורה שיכולה לא רק שלא לספק לכם את מבוקשכם, אלא גם להרוס את המכשיר שלכם – דבר שיצריך מכם לרכוש מכשיר חדש.

אנו במעבדת סלפי מבינים את החשיבות של העלויות הנמוכות כאשר מדובר על החלפת סוללה לשיאומי, ולכן אצלנו תוכלו לקבל סוללה מקורית במחיר מפתיע במיוחד.

אז למה אתם מחכים? אם נמאס לכם שבכל רגע חשוב הפלאפון שלכם פשוט מתכבה, זה הזמן שלכם להחליף סוללה. כך תוכלו לדעת שתמיד תישארו מעודכנים בכל רגע חשוב, והפלאפון שלכם ישרת אתכם בצור האידיאלית.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: mi.com

סגירת תפריט