תיקון קורוזיה שיאומי

השיאומי נפל למים? ניקוי קורוזיה לכל דגמי Xiaomi הישנים+חדשים

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של מכשירי שיאומי זה תג המחיר האטרקטיבי שלהם, אשר מאפשר לכם לרכוש מכשירים איכותיים בעלויות נמוכות.

כמו בכל מכשיר סלולר, גם כאשר מדובר על מכשיר שיאומי – ישנם פעמים שבהם תצטרכו שירות של ניקוי קורוזיה לשיאומי בגלל מגוון רחב של סיבות. ניקוי קורוזיה הפך להיות אחד מהתיקונים השכיחים ביותר, ואנו במעבדת סלפי מספקים את השירות הנ"ל ללקוחותינו ברמה הגבוהה ביותר. השירות מסופק על ידי טכנאים מיומנים אשר יודעים בדיוק כיצד לבצע את הניקוי כך שתוכלו לקבל את המכשיר שלכם כמו חדש בהקדם האפשרי.

פתרון לשיאומי שנפל למים
השיאומי נרטב? - איך מייבשים ומה עושים? כל הפרטים כאן

למה תצטרכו לבצע ניקוי קורוזיה לשיאומי?

רגע לפני שנסביר לכם לעומק על ניקוי קורוזיה ל- Xiaomi, הנושא החשוב ביותר זה קודם כל להבין מדוע תצטרכו לקבל את השירות הזה. ברוב המקרים כאשר המכשיר שלכם נופל למים או נחשף למקור מים מסיבה כזאת או אחרת, נדרש לבצע ניקוי קורוזיה על מנת לדאוג שהמים שחדרו למכשיר לא יעשו בעיות נוספות.

המכשיר הסלולרי שלכם מאוד רגיש למים, ולכן אתם צריכים לוודא כי אתם מרחיקים אותו ממים. אך אם קרה מקרה שמסיבה כזאת או אחרת המכשיר שלכם נפל למים או נכנסו לתוכו מים, הפתרון הטוב ביותר זה לפנות לצוות המומחים שלנו על מנת שיסייעו לכם להחזיר את המצב לקדמותו עד כמה שניתן.

ניקוי הקורוזיה מהמכשיר – זה באמת עובד?

אחת מהשאלות השכיחות ביותר שאנו שואלים זה – האם ניקוי קורוזיה באמת עוזר? אז התשובה היא חד משמעית כן. במעבדת שיאומי מעמידים לרשותכם טכנאים מומחים לניקוי קורוזיה, כאלה שיוכלו להציל את המכשיר שלכם ולהחזיר אותו לתפקוד מלא.

אולי זה יפתיע אתכם לשמוע, אך אחוזי ההצלחה שלנו בכל הקשור לניקוי קורוזיה עומדים על לא פחות מ-80%. כך שגם מבחינת האחוזים המצב שלכם הינו מעולה, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לשים את המכשיר שלכם אצלנו. אנו נדאג שבתוך זמן קצר המכשיר יחזור אליכם תקין לחלוטין, כך שתוכלו להשתמש בו בדיוק כמו פעם.

פלאפון שיאומי נפל למים – מה אני עושה עכשיו? כמה דברים חשובים

אחד מהדברים החשובים ביותר שאנו צריכים ליידע אתכם לגביהם זה שאסור לכם להדליק את המכשיר או להטעין אותו לאחר שהוא נחשף למים. במקרה כזה אתם יכולים לעשות נזק בלתי הפיך, ולא מעט אנשים פשוט עושים זאת בגלל חוסר בידע. זה יכול לשרוף את כל המנגנון הפנימי, ומכאן יהיה קשה מאוד להחזיר את המכשיר לתפקוד מלא.

בנוסף ניקוי קורוזיה ל Xiaomi אינו לוקח זמן רב, וברוב המקרים אתם תקבלו את המכשיר אליכם עד שלושה ימי עסקים מהיום שבו הכנסתם את המכשיר למעבדה שלנו. אסור לכם לקחת סיכונים כאשר מדובר על ניקוי קורוזיה לשיאומי, אתם צריכים לדעת ששמתם את המכשיר שלכם במעבדה האיכותית ביותר.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט