תיקון שיאומי מי 8

עומדת בפניכם אחת מהמשימות הקשות ביותר, לבחור את מעבדת הסלולר הנכונה עבורכם. אז איך תוכלו לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה? ראשית כאשר אתם צריכים לבצע תיקון שיאומי מי 8, עליכם לוודא מראש כי המעבדה מתמחת בתיקוני שיאומי. דרך נוספת זה כמובן לוודא כי המחירים הגיוניים, כאלה שאתם מוכנים ויכולים לשלם אותם – לאחר שתי הבדיקות הללו תוכלו להגיע להחלטה הנכונה.

תיקון Xiaomi Mi 8 לא עושים בכל מעבדה

רוצים לקבל תיקון Xiaomi Mi 8 ברמה הגבוהה ביותר? רוצים לדעת שהכנסתם את המכשיר למעבדת שיאומי המקצועית והמיומנת ביותר? הגיע הזמן להשאיר את החששות מאחור, אצלנו במעבדת סלפי תקבלו תיקונים לשיאומי מי8 ברמה הגבוהה ביותר – כיאה לאחת מהמעבדות המנוסות ביותר ברמת גן.

אצלנו תיקון ל Xiaomi Mi 8 זה דבר שבשגרה, אנו מבצעים עשרות רבות של תיקונים מידיי יום. כך שברגע שהמכשיר שלכם נכנס אלינו, צוות הטכנאים שלנו מתחיל לעבוד על מנת להחזיר לכם את המכשיר בהקדם. בסופו של דבר המטרה שלנו היא לראות אתכם שמחים מהתוצאה הסופית.

תיקון מכשיר שיאומי מי 8 במעבדת סלפי
לתקן את שיאומי מי 8 עם רכיבים מקוריים בלבד - רק אצל סלפי

מסך המי 8 נסדק? הפתרון הוא החלפת המסך בחדש

צריכים תיקון מסך ל Xiaomi Mi 8? אצלנו במעבדת סלפי תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים במקום אחד. תיקון מסך במחיר הזול בישראל שמבוצע כמובן על ידי הטכנאים המנוסים שלנו. כך תוכלו לדעת שלא התפשרתם על תיקון המסך שלכם, אך עדיין קיבלתם את התיקון הטוב ביותר. כי היום לכל אחד מגיע לתקן מסך במחיר שפוי והגיוני שמתאים לכל כיס.

ב- Mi 8 מומלץ להחליף רק סוללה מקורית 

רוצים להחליף את הסוללה בשיאומי מי 8 שלכם? נמאס לכם לרוץ כל היום סביב מטען? יש לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. החלפת סוללה לשיאומי מי 8 על המקום, מבלי לחכות כמה שעות עד שהמכשיר יחזור אליכם בחזרה. הסוללות אצלנו הן סוללות מקוריות, כך שאתם יכולים להיות רגועים שקיבלתם את הטוב ביותר.

המכשיר עושה בעיות בטעינה? זה הפתרון

אתם מנסים לחבר את השיאומי מי 8 שלכם למטען, אך הוא לא נטען בצורה רציפה? ככל הנראה הבעיה מגיעה מכיוונו של השקע הטעינה. על מנת שתוכלו להגיע למצב שהמטען יטעין את המכשיר כמו שצריך, תצטרכו לבצע תיקון שקע טעינה לשיאומי מי 8. אנו במעבדת סלפי נספק לכם את המחיר האידיאלי ואחריות מלאה על התיקון כולו.

קורוזיה? בצעו ניקוי בהקדם

מכשירי Xiaomi Mi 8 אינם חסינים למים, ולכן אפילו הטיפה הקטנה ביותר שנכנסת אל תוך המכשיר יכולה לעשות לא מעט צרות. רוצים למנוע מצב שבו המכשיר שלכם פשוט יושבת ללא כל התראה מוקדמת? ניקוי קורוזיה ל Xiaomi Mi 8 יפתור לכם את הבעיה, ויאפשר לכם ליהנות מהמכשיר שלכם לעוד זמן רב.

מה אתם צריכים לתקן?

החלפת מסך שיאומי mi 8

תיקון טעינה שיאומי מי 8

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי mi 8

ניקוי קורוזיה שיאומי מי 8

החלפת סוללה שיאומי mi 8

החלפת סוללה שיאומי מי 8

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט