תיקון שיאומי מי 9

כאשר אתם רוכשים מכשיר סלולרי חדש, אתם כבר יודעים כי יבוא שלב שבו תצטרכו להכניס אותו למעבדה על מנת לתקן אותו. לא משנה אם מדובר על תיקון קטן או תיקון גדול, תיקון שיאומי מי 9 לא עושים בכל מקום. עליכם לוודא מראש כי מדובר על מעבדה אשר מתמחה בתיקוני Xiaomi Mi 9 מכל הסוגים, כך תוכלו לדעת שלא מצפות לכם הפתעות.

תיקון Xiaomi Mi 9 במהירות הבזק

נמאס לכם להמתין ימים ארוכים עד אשר השיאומי מי 9 שלכם חוזר מתיקון? אנו במעבדת סלפי משנים את חוקי המשחק בכל הקשור לאיכות התיקונים ולמהירות התיקונים. אצלנו תוכלו לקבל תיקון Xiaomi Mi 9 בתוך מספר שעות בלבד. כך לא תצטרכו להרגיש את אי הנוחות שאתם עלולים לחוות כאשר המכשיר שלכם לא לידכם.

חשוב לומר שזה תלוי בחומרה/סוג התקלה, אך ככלל אצבע – אנו דואגים שתמתינו כמה שפחות, ודואגים לתקן את המכשיר במהירות הבזק.

אצל מעבדת שיאומי מקצועית, כמו בסלפי תוכלו למצוא את השילוב המושלם בין תיקון מהיר לתיקון איכותי. אנו משתמשים אך ורק בחלקים מקוריים, ובנוסף לכך אתם מקבלים אחריות מלאה על התיקון כולו. כך שתוכלו להיות רגועים שאתם קיבלתם את השירות האיכותי ביותר.

תיקון xiaomi mi 9 בסלפי
מתקנים את שיאומי מי 9 שלכם? חשוב לתקן 100% רכיבים מקוריים

נשבר המסך של ה- MI 9 שלך? אנו נדאג להחליף אותו כמו חדש

מכשירי שיאומי לרוב ידועים בתג המחיר הנמוך שלהם, אך מה קורה כאשר תצטרכו לבצע תיקון מסך לשיאומי מי 9 שלכם? כאן תוכלו לקבל תג מחיר גבוה במיוחד, כמעט בעלות של קניית מכשיר חדש. אצלנו במעבדת סלפי עושים סוף למחירים הגבוהים, ומספקים לכם את התיקון המקצועי ביותר. כך שאתם אפילו לא תרגישו כי הוחלף מסך במכשיר השיאומי מי 9 שלכם.

החלפת סוללה מקורית 100% לשיאומי מי 9

למרות שמכשירי שיאומי מגיעים עם תג מחיר נמוך, אחת מנקודות החוזק שלהם זוהי הסוללה החזקה. אם יש ברשותכם מכשיר Xiaomi Mi 9 והסוללה לא מחזיקה מעמד – ככל הנראה צריך להחליפה. החלפת סוללה לXiaomi Mi 9 עושים רק במעבדת סלפי. אצלנו תקבלו סוללה מקורית של שיאומי, ואחריות על הסוללה למשך שנה שלמה – כך שתוכלו להיות עם ראש שקט במיוחד.

החלפת שקע או רכיב הטעינה

לא משנה כמה תנסו להימנע מזה, אם הXiaomi Mi 9 שלכם נמצא אצלכם זמן רב – יגיע שלב שבו שקע הטעינה פשוט ישחק. ברגע ששקע הטעינה מתחיל לעשות בעיות, הפתרון היעיל ביותר יהיה להחליף את השקע טעינה הישן בשקע טעינה חדש. הטכנאים המיומנים שלו ישמחו לבצע עבורכם את המשימה בתוך זמן קצר.

טיפול קורוזיה מושלם

מכשירי שיאומי אינם חסינים למים, ולכן בכל פעם שחודרת למכשיר טיפת מים היא יכולה להביא למצב של קורוזיה. קורוזיה יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך למכשיר, ומכאן הפתרון היחידי יהיה רכישת מכשיר חדש. ניקוי קורוזיה לXiaomi Mi 9 עושים רק אצל המקצוענים במעבדת סלפי שיספקו לכם את העלות האטרקטיבית ביותר.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי mi 9

תיקון טעינה שיאומי מי 9

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי mi 9

ניקוי קורוזיה שיאומי מי 9

החלפת סוללה שיאומי mi 9

החלפת סוללה שיאומי מי 9

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט