תיקון שיאומי מי 9t פרו

להיכנס למעבדת סלולר על מנת לתקן את המכשיר התקול זוהי אף פעם לא תהיה סיטואציה נעימה. אך מה לעשות שזה חלק בלתי נפרד מלהחזיק מכשיר סלולרי? לכן אם אתם צריכים לקבל תיקון שיאומי מי 9t פרו, מוטב כי תוודאו שאתם מקבלים זאת על ידי מקצוענים של ממש. אסור לכם לקחת סיכונים, כי בסופו של יום הבעיה לא תסתדר ואף עשויות לצוץ בעיות חדשות.

תיקון שיאומי מי 9t פרו באיכות ללא פשרות

השקעתם את מיטב כספכם, רכשת מכשיר שיאומי מי 9t פרו, וגיליתם כי אתם צריכים להכניס אותו למעבדת שיאומי על מנת לתקן בעיה כזאת או אחרת. מה עושים במקרה כזה? כמובן שתבדקו היכן תוכלו לקבל תיקון Xiaomi MI 9T Pro בתנאים הטובים ביותר

כאשר אנו מדברים על תנאים טובים אנו מתכוונים למחיר משתלם ולאנשי מקצוע מנוסים שיבצעו עבורכם את התיקון. אם אתם רוצים לקבל את התיקון האיכותי ביותר, אנו במעבדת סלפי נוכל לבצע את המשימה עבורכם. אנו מתמחים בתיקון שיאומי מי 9t פרו, ונעשה זאת במחיר שישאיר אתכם פעורי פה.

תיקון Xiaomi mi 9t pro במעבדת סלפי
תיקון Xiaomi mi 9t pro במעבדת סלפי

החלפת מסך מקורית לשיאומי מי 9t פרו 

למרות ששמתם מגן זכוכית המסך הצליח להישבר? אין כל כך מה לעשות בנידון, לפעמים גם מגן מסך לא יכול למנוע מהמסך שלכם להישבר. אך במקרה ואתם צריכים תיוקן מסך לשיאומי מי 9t פרו, עשו זאת רק אצלנו במעבדת סלפי. אנו נספק לכם מסך חדש מקורי במחיר מפתיע, כולל התקנה מקצועית על ידי הצוות המיומן שלנו.

הבטריה לא עובדת כמו שצריך? ייתכן והגיע הזמן להחלפת סוללה

הסוללה של מכשירי שיאומי הינה עוצמתית במיוחד, אך לא פעם תגיעו למצב שבו תהיו חייבים להחליף את הסוללה הישנה בסוללה חדשה. החלפת סוללה ל- Xiaomi MI 9T Pro עושים רק במעבדת סלפי. למה? כי אצלנו תקבלו אחריות על הסוללה החדשה, ובנוסף החלפת הסוללה תתבצע בזהירות הנדרשת – כך שאתם אפילו לא תשימו לב כי הוחלפה סוללה במכשיר שלכם.

החלפת שקע טעינה 100% חדש ומקורי

מחברים את המכשיר למטען ולא קורה כלום? החלפתם את המטען והבעיה נשארה בעינה? התיקון האפקטיבי ביותר לבעיה הזאת יהיה החלפת שקע טעינה לשיאומי מי 9t פרו, כך תוכלו לדעת כי תוכלו לחזור להטעין את המכשיר בדיוק כמו פעם. תיקון שקע טעינה לשיאומי מי 9t פרו במחיר המשתלם ביותר תוכלו למצוא במעבדת Cellfi.

מים במכשיר? ניקוי קורוזיה יחזיר אותו לשגרה

לא משנה כמה תנסו למנוע ממים להיכנס אל המכשיר שלכם, לפעמים גם מבלי שתשימו לב המכשיר שלכם פשוט יירטב. במרבית המקרים אתם יכולים להעביר את זה לסדר היום, אך מה יקרה במידה ותגלו קורוזיה? על מנת למנוע מצב של הופעת קורוזיה מוטב לפנות אלינו על מנת שנספק לכם ניקוי קורוזיה ל- Xiaomi MI 9T Pro.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי mi 9t pro

תיקון טעינה שיאומי מי 9t פרו

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי mi 9t pro

ניקוי קורוזיה שיאומי מי 9t פרו

החלפת סוללה שיאומי mi 9t pro

החלפת סוללה שיאומי מי 9t פרו

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט