תיקון שיאומי מי 9t

בשנים האחרונות שיאומי הפכה להיות חברה מובילה כמעט בכל תחום אפשרי, בין היתר שיאומי  הולכת ומתחזקת בתחום המכשירים הסלולריים, המכשירים הינם בעלי נתונים יוצאים מן הכלל ואמינים מאוד. לכן כאשר יש צורך בתיקון מכשיר שיאומי Mi 9t אשר התקלקל, כדאי לפנות למעבדה אמינה אשר תיתן לכם מענה מקצועי לתקלה במכשירכם ,אנו ניתן לכם את כל המידע הדרוש לתיקון המכשיר במאמר הבא.

תיקון Xiaomi mi 9t? רק במעבדה אמינה ואמיתית

כיום ישנם מעבדות סלולר רבות אשר מתקנות תקלות במכשירים הסלולריים, אך כאשר ישנה תקלה במכשיר השיאומי מי 9  חשוב לפנות למעבדה אשר מתמחה בטיפול מכשירים של שיאומי.

כאשר פונים למעבדה אשר מתמחה במכשירי Xiaomi אפשר להיות בטוחים שהמכשיר שלכם בידיים טובות, הטכנאים שלנו במעבדת סלפי הינם מומחים לתיקון שיאומי מי 9T ויכולים לזהות כל תקלה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר, התיקון יהיה אפקטיבי ויעיל מבלי לקחת סיכונים מיותרים.

תיקון מכשיר שיאומי מי 9t בסלפי
מתקנים את מכשיר ה Xiaomi mi 9t רק במעבדת שיאומי אמיתית

תיקון המסך של מי 9t

המסך הינו אחד החלוקים החשובים ביותר במכשיר בעזרתו אנו בעצם מתפעלים את המכשיר הניד שלנו , תיקון מסך שבור או סדוק במכשיר Xiaomi mi 9t  הינו דבר חשוב אשר אין להקל ראש בו. על המסך להיות באיכות הטובה ביותר על מנת שתוכלו לתפעל את המכשיר כנדרש ולכן יש חשיבות גבוהה להתקנת מסך מקורי במכשירים אשר אנו מתקנים, אצלנו במעבדת סלפי ההתקנה מתבצעת על ידי טכנאי מוסמך ומקצועי על הצד הטוב ביותר וברמה הגבוהה ביותר.

החלפת סוללה מקורית עבור שיואמי מי 9t

למרות שמכשירי השיאומי מי 9 הינם בעלי סוללה עמידה מאוד וחזקה , עדיין לאחר זמן הסוללה הולכת ונשחקת השחיקה מובילה לכך שהסוללה מחזיקה מעמד כמו שהייתה בהתחלה, הדבר מקשה מאוד על ההתנהלות היומיומית ולכן יש צורך להחליף סוללה. החלפת סוללה במכשירי Xiaomi מחייבת מקצועיות רבה אך בנוסף יש צורך בסלולה מקורית על מנת שהמכשיר יחזור לתפקוד מלא בצורה הטובה ביותר. אצלנו מבצעים את ההחלפה בצורה המקצועית ביותר וללא פשרות.

תיקון או החלפת רכיב הטעינה שלו

כאשר שקע הטעינה אינו מתפקד כמו שצריך הדבר פוגע קשות בתפקוד המכשיר אשר אינו יכול להיטען בצורה הטובה ביותר, לכן יש צורך בהחלפת שקע הטעינה וכאשר מבצעים את ההחלפה יש לשמור על מקצועיות רבה על מנת לבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר ו, כך שלאחר התיקון המכשיר יוכל להיטען בצורה מהירה ומרבית להמשך שימוש תקין ורצוף במכשירכם.

ה- Mi 9t שלכם נפל למים? מומלץ לבצע ניקוי קורוזיה בהקדם

מכשירי הסלולר שלנו מלווים אותו לכל מקום, לכן לא מן הנמנע שהמכשיר נופל למים או נרטב הדבר פוגע במכשיר ויכול ליצור קורוזיה במכשיר אשר מצריך תיקון שיאומי מי 9 שלכם, בעזרת צוות טכנאים מנוסה אצלנו במעבדת Cellfi התקלה תיפתר במקצועיות רבה וידאגו שהקורוזיה לא תצטבר בחלקים אשר עלולים לסכן את המכשיר.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי Mi 9t

תיקון טעינה שיאומי מי 9t

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי Mi 9t

ניקוי קורוזיה שיאומי מי 9t

החלפת סוללה שיאומי Mi 9t

החלפת סוללה שיאומי מי 9t

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט