תיקון החלפת מסך שיאומי מי A3

שיאומי A3 – המכשיר שלא מתרגש מנפילות

חיכינו וחיכינו ועכשיו הוא סוף סוף הגיע – ה – A3, מכשירה החדש של שיומי שהושק ממש לאחרונה, מראה לנו שטלפון זול לא חייב להרגיש או להראות זול. אבל כנראה שהבשורה הגדולה ביותר שיצרנית הטלפונים הסינית המצליחה מביאה לשוק עם המכשיר החדש שלה, מעבר למפרט טכני לא רע בכלל, הוא המבנה של המכשיר, שעמיד בצורה מפתיעה, במיוחד בהתחשב במחיר הנמוך.

ה – Xiaomi Mi A3 עשוי מאלומיניום וזכוכית, בדומה למכשיר הקודם באותה הסדרה, השיומי A2 – אבל כאן מדובר בזכוכית גורילה קורנינג 5 שמגינה גם על המסך וגם על גב המכשיר.

אבל האם שיאומי ויתרה על איכות התצוגה לטובת העמידות? האם המכשיר החדש של שיאומי באמת יצליח למנוע מכם ביקורים במעבדות סלולר? ואם למרות ההגנה המעולה המסך ישבר, איפה תבצעו תיקון מסך לשיאומי מי A3 שלכם?

תיקון החלפת מסך מקורי Xiamomi Mi a3
מחליפים או מתקנים את מסך המי a3 ללא בעיות וסיכונים

לא התפשרה על כלום – מסך עמיד וגם איכותי

השיומי החדש מגיע עם מסך בגודל 6.01 אינצ’ ברזולוציה של 720X1560 וצפיפות פיקסלים של 286 PPI – נתונים שלא נשמעים מרשימים ביחס לאלו של השיאומי A2 שהגיע עם מסך ברזולוציה של 1080X2160 פיקסלים וצפיפות פיקסלים של 403 PPI.

אבל המספרים האלו לא מציגים את התמונה המלאה, כי ל – A3 יש יתרון אדיר על קודמו בדמות מסך בטכנולוגיה המתקדמת Super AMOLED. המסך כאן לא צפוי לאכזב אתכם כשתצפו בסרטונים, סרטים וסדרות ואיכות התצוגה תהיה חדה ואיכותית לא פחות ממכשירים אחרים של שיאומי הנמכרים במחיר דומה, ובנוסף גם יגיע עם הגנה מנפילות ושריטות.

האם תצליחו להימנע מתיקון מסך ל – Xiaomi Mi A3 שלכם?

זכוכית הגורילה קורנינג 5 שמגינה על המכשיר משני הכיוונים היא אחת מזכוכיות ההגנה המתקדמות בעולם, ופותחה על ידי חברת קורנינג במטרה להגן על מכשירים מנפילות מגבהים של 1.6 מטרים (גובה של צילום סלפי, הוצאת מכשיר מתיק, נפילה משולחן וכדומה) ומשריטות של כל דבר שאפשר לחשוב עליו.

כל עוד תשמרו על המכשיר שלכם ולא תסכנו אותו, הוא יצליח לשרוד כמה נפילות מגובה של צילום סלפי ומיחסים קרובים עם צרור המפתחות שלכם. זכוכית ההגנה של קורנינג בהחלט תעשה את העבודה ברוב המקרים. אבל למרות שהמין האנושי רשם לעצמו הישגים טכנולוגיים מרשימים מעבר לכל דמיון – מסך טלפון שלא נשבר בכלל, עדיין לא הצלחנו לייצר.

אז התשובה היא כן, אם תדאגו למכשיר שלכם וגם תצליחו למנוע ממנו להתמודד עם נפילות מרובות, רוב הסיכויים שלא תצטרכו לרוץ למעבדה בשביל תיקון החלפת מסך לשיומי A3. אבל עם טלפונים, תשומת הלב שלנו לא תמיד מספיקה. אנחנו לא שולטים בהכל ולפעמים מכשירים נשברים גם אם ניסינו להגן עליהם בכל מחיר. כדאי שתמיד תהיו מוכנים ותדעו איפה תוכלו לתקן את המכשיר שלכם, למקרה שהמסך שלכם בכל זאת ישבר.

איפה עושים תיקון החלפת מסך לשיאומי מי A3?

בישראל, המחיר של מכשיר זה נע בטווח של 900-1,200 שקלים. בהשוואה למכשירים אחרים הנמכרים במחיר דומה, אתם מקבלים כאן מסך מתקדם ברמה גבוהה עם הגנה ברמה הכי טובה שיש בשוק.

כשאתם בוחרים את מי שיתקן לכם את המכשיר, אתם צריכים לוודא שמדובר במעבדה מרכזית המתמחה במכשירי שיאומי, מעבדה מומלצת עם ניסיון עשיר בתיקון מכשירים שדומים לשלכם וכזו שעושה שימוש ברכיבים מקוריים בלבד, כדי שתוכלו לדעת שתקבלו את המכשיר שלכם כמו חדש.

במעבדת סלפי יבצעו החלפת מסך ל – Mi A3 שלכם עם אותו מסך מקורי, בדיוק כמו זה שהיה לכם לפני התיקון. המעבדה תאפשר לכם לבצע את התיקון במחיר הכי נמוך בשוק ותדאג לתקן לכם את המכשיר במהירות שלא תוכלו לקבל בשום מקום אחר כדי שתוכלו לחזור לשגרה שלכם בלי לבזבז זמן יקר.

תיקונים נוספים עבור שיאומי מי Xiaomi Mi A3

תיקון שקע טעינה בשיואמי Mi A3

תיקון/החלפת שקע טעינה

תיקון ניקוי קורוזיה בשיואמי Mi A3

ניקוי קורוזיה

תיקון החלפת סוללה בשיואמי Mi A3

החלפת סוללה

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: mi.com

סגירת תפריט