תיקון שיאומי Mi Mix 3

אם יש לכם תקציב נמוך לרכישת מכשיר סלולרי זה לא אומר שאתם צריכים להתפשר על איכות המכשיר. קחו לדוגמא את ה- Xiaomi Mi Mix 3 מדובר על מכשיר בתקציב נמוך עם מפרט נאה במיוחד אשר לא גורם לכם להתפשר על כלום.

אך ברגע שאתם צריכים תיקון למכשיר, אתם מתחילים לשמוע מחירים מופרזים שגורמים לכם להרים גבה. תיקון לשיאומי Mi Mix 3 עושים רק במעבדת שיאומי מיומנת במחירים נוחים.

תיקון שיאומי Mi Mix 3 בסלפי
תיקון מכשיר שיאומי מי מיקס 3 רק עם רכיבים מקוריים בלבד

לא צריך לשלם ביוקר על תיקון ל- Xiaomi Mi Mix 3

אז איך תוכלו לקבל שילוב של מחירים נוחים ואיכות ללא פשרות כאשר מדובר על תיקון שיאומי Mi Mix 3 פשוט מאוד פונים למעבדת סלפי. אצלנו תמצאו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד, או יותר נכון להגיד במעבדה אחת. המעבדה שלנו מתמחה בתיקון מכשירי שיאומי מכל הסוגים כולל את ה- Xiaomi Mi Mix 3 שלכם.

אם אתם קונים את המכשיר בזול אתם גם יכולים לתקן אותו במחיר שפוי. זוהי ההזדמנות שלכם לקבל תיקון לשיאומי Mi Mix 3 בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

תיקון מסך

לצערכם המסך של המכשיר הוא החלק הכי פחות מוגן במכשיר, אך מדובר על טענה נכונה לכל המכשירים שיש כיום. לכן חשוב מאוד לשמור על המסך עם מגן מסך אשר יוריד את הסיכויים לכך שהמסך ישבר או ייסדק. אך במקרה שזה קורה אתם צריכים לקבל תיקון מסך ל- Xiaomi Mi Mix 3 עם מסך מקורי ואחריות מלאה על התיקון כולו.

החלפת סוללה

החלפת סוללה לשיאומי Mi Mix 3 צריך להתבצע במקום, אין שום סיבה שתחכו זמן רב עד אשר תקבלו סוללה חדשה. המכשיר הנייד הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו, ולכן אתם בוודאי מתקשים לחשוב על סיטואציה שבה אינכם נמצאים בקרבת המכשיר. אצלנו תוכלו לקבל החלפת סוללה ל- Xiaomi Mi Mix 3 על המקום ללא המתנה.

תיקון שקע הטעינה

טעינת המכשיר היא האמצעי שמאפשר לכם להשתמש בו, במידה ושכחתם להטעין את המכשיר הוא פשוט יהיה בלתי סוללה. אז מה קורה כאשר אתם כן מטעינים את המכשיר אך הוא לא נטען? מקרה כזה יצריך החלפה או תיקון של שקע הטעינה בשיאומי Mi Mix 3 שלכם. כך תוכלו לחזור ולהטעין את המכשיר ללא חשש, אך התיקון חייב להתבצע במקצועיות וביסודיות.

ניקוי קורוזיה 

צריכים ניקוי קורוזיה ל- Xiaomi Mi Mix 3? תתנחמו בעובדה שזה קורה לעוד לא מעט אנשים. ניקוי קורוזיה נכון להיום הוא אחד מהתיקונים השכיחים ביותר, ולכן אתם צריכים לבחור במעבדת שיאומי מקצועית שתבצע את התיקון עבורכם. תיקון שלא מתבצע בצורה נכונה יכול לסכן את המכשיר שלכם, ולא פחות חשוב לא לתקן את הקורוזיה. מכאן המצב רק יכול להסתבך, ואתם לא ממש תוכלו להיות בשליטה.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה עבור שיאומי Mi mix 3

תיקון שקע טעינה לשיואמי מי מיקס 3

ניקוי קורוזיה עבור שיאומי Mi mix 3

ניקוי קורוזיה לשיואמי מי מיקס 3

החלפת סוללה עבור שיאומי Mi mix 3

החלפת סוללה לשיואמי מי מיקס 3

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט