תיקון שיאומי פוקופון X2

למי שעדיין לא שמע או מכיר, הלהיט התורן מבית שיאומי נקרא פוקופון x2. קשה למצוא לו מתחרים, שמספקים כל כך הרבה ביצועים, תמורת תג מחיר כל כך סביר ומשתלם. אבל מה שנכון נכון – גם Xiaomi Pocophone  צריך לתקן מפעם לפעם. אז מה צריך לדעת לגבי תיקון שיאומי פוקופון x2 למי צריך לפנות, אילו סוגי תקלות אפשר לתקן ולמה לא לנסות לתקן לבד.

תיקון שיאומי פוקופון X2 במעבדת סלפי
תיקון כל התקלות של שיאומי x2 במעבדת סלפי

מהן סוגי התקלות ב- Xiaomi Poco X2?

הדבר הראשון שאנו רוצים לספר לכם אלה סוגי התקלות שאתם עשויים לפגוש בעתיד או אולי אפילו כיום, הנה כל הפרטים שכדאי שתדעו ותכירו מתי תצטרכו לבצע תיקון לשיואמי פוקופון X2 שלכם. אילו תיקונים נפוצים יש במכשיר, איך תזהו אותם, ועוד.

קודם כל החלפת מסך של x2  Xiaomi Pocophone אפשר לבצע אם המכשיר נפל, קיבל מכה וכתוצאה נשרט, נסדק או נשבר. אם למשל הזכוכית נסדקה וזה מפריע לגלוש או להשתמש באפליקציות האהובות או לצלם סלפי או כל דבר אחר – זה משהו שלא יכול לחכות יותר מדי זמן. מעבר לאי הנוחות, זה יכול לפגום ברכיבים פנימיים אחרים.

תקלה נוספת הינה החלפת סוללה, אצל חלק הבטריה התחילה להתחמם יותר מדי או שלוקח לה יותר מדי זמן לטעון עד ל-100 אחוז. ובמקרה כזה ייתכן ותצטרכו להחליף את הסוללה בסוללה חדשה (טיפ חשוב: אל תהרסו לעצמכם את עתיד המכשיר, ואל תקנו סוללה מזויפת, מפני שהיא יכולה להרוס את המכשיר עוד יותר ולהשפיע גם על רכיבים אחרים. אצלנו תקבלו אך ורק סוללות מקוריות 100%)

תקלה נוספת בארסנל של x2 היא תקלה בשקע או רכיב הטעינה. למי זה לא קורה, שולפים את כבל הטעינה קצת בכוח או מכניסים אותו למכשיר בלי יותר מדי תשומת לב. עם הזמן השקע פשוט מתרופף.

יחד עם כל אלה, יש לנו את הניקוי קורוזיה הידוע. תמיד יש לקוח שנופל לו הטלפון לשירותים (תחזיקו אותו חזק 😉). בדרך כלל התיקון  לא קורה כשהמכשיר ממש חדיש, אבל אם הוא מקבל לחות או נרטב, אז לא תהיה ברירה. עם הזמן גם זה יכול לקרות אפילו לשיאומי החדש שלכם.

תיקון שיאומי פוקופון x2 במעבדה מוסכמת

אחרי שהסברנו קצת על התקלות, אז איפה כדאי לכם לתקן? הרשו לנו להמליץ על מעבדת תיקון שיאומי עבור הפוקופון x2 שלכם. מעבדה שבה החלפה או תיקון של מסך, כבל ושקע טעינה, ניקוי של קורוזיה וכל היתר, הם פעולות שגרתיות שעושים כל הזמן. ויותר חשוב, הם מכירים את מכשירי שיאומי כמו את כף היד.

אם מנסים לתקן בבית, ללא עזרה, בדרך כלל מגלים אחר כך שהתוצאה ממש לא טובה. המסך רופף או שהסוללה בכלל לא נטענת ועוד צרות צרורות – ולבסוף תמצאו את עצמכם משלמים הרבה יותר כדי לתקן את כל המצב.

אז רק במעבדה מוסמכת, שם מקבלים את השירות המסור והמכשיר בידיים טובות. תיקון יעיל, מהיר וטוב.

הטכנאים המנוסים יפתרו כל תקלה

מעת לעת מגיעים למעבדה אנשים שמספרים כי תקלות אירעו בגלל חוסר תשומת לב שלהם. לאחר שמכשיר שלכם תוקן שמרו עליו. אחרי תיקון שיאומי פוקופון x2, שימו לב שאתם לא משאירים אותו זרוק על הרצפה. כמעט בכל שבוע מגיע מישהו עם מכשיר כזה, שדרכו עליו ושברו את המסך. כדאי לא להשתמש בו ליד מים, כמו באמבטיה או בחדרי רחצה ומקלחות. קצת תשומת לב, ולא מכניסים בכח את שקע הטעינה. לא שולפים אותו מטעינה בצורה מזיקה.

כעת, אתם יודעים במדויק אילו תקלות יחסית נפוצות ואיך ומי יוכל לתקן על הצד הטוב ביותר. קצת תשומת לב ותמשיכו ליהנות מהשיאומי שלכם!

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-שיאומי-pocophone-X2

תיקון טעינה שיאומי פוקופון X2

תיקון-ניקוי-קורוזיה-שיאומי-pocophone-X2

ניקוי קורוזיה שיאומי פוקופון X2

החלפת-סוללה-שיאומי-pocophone-X2

החלפת סוללה שיאומי פוקופון X2

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט