החלפת מסך שיאומי פוקופון X2

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A10

מאז פרצה שיאומי לשוק הישראלי עם הסמארטפון הראשון שלה, אפשר לומר שזו הייתה אהבה ממבט ראשון. הישראלים הגיבו בהתלהבות וזה ממשיך גם כיום, עם שיאומי פוקופון x2.

אם מסיבה כזאת או אחרת המסך ניזוק, אל תישארו באוויר. נספר לכם היכן אתם יכולים לבצע החלפת מסך שיאומי פוקופון x2 בצורה מקצועית, מהירה וטובה ביותר. כמו כן נסביר אלו תקלות נוספות תוכלו לפתור, במקום הנכון.

החלפת מסך שיאומי פוקופון X2 במעבדת סלפי
את המסך של שיאומי פוקו x2 מחליפים רק עם מסך 100% מקורי

החלפת מסך עבור Xiaomi Pocophone X2 במעבדת שיואמי

תיקון מסך לא מתבצע בכל יום. אבל אם נפל לכם המכשיר והמסך ניזוק, טוב שהידיים הכי מיומנות בסביבה יטפלו בו. אתם חייבים מעבדת שיאומי מקצועית שמכירה היטב את מבנה המכשיר ואת כל החלקים, עד לרמת הרכיב הקטן ביותר. מעבדה כזו תדע לבצע החלפת מסך לפוקופון x2 שלכם באיכות גבוהה. את המסך צריך להחליף אם שוכחים את המכשיר בכיס בזמן הכביסה (לא תאמינו אולי, אבל גם זה קורה).

מגיעים אלינו אנשים שדרכו על המכשיר או כאלה שהסמארטפון עף להם מהיד באמצעי סלפי, במקום הכי לא צפוי. הטלפון שלכם יקר לכם, עם כל הקבצים החשובים, המסמכים, ההודעות, התמונות. בפנים הרי כל החיים שלנו, אנשי הקשר ובכלל, הקשר עם כל העולם. לכן, לא מתפשרים, בכל תקלה ובפרט במסך תקול, רק מעבדה מוסכמת תחזיר את הכל על תיקונו.

מה חשוב לעשות לאחר החלפת המסך?

לקוחות שואלים אותנו הרבה פעמים, אחרי התיקון – מה עושים אחרי תיקון מסך לשיאומי פוקופון x2? האם יש הוראות מיוחדות? לאחר התיקון אתם יכולים לחזור לשגרה והטלפון שלכם יפעל רגיל, כמו שאתם מכירים. כמובן, כל זה בהנחה שלא ניסיתם לתקן לבד את הבעיה בלי לדעת מה צריך לעשות. לא מומלץ שמי שלא מכיר את הדגם הזה ולא מנוסה בהחלפת מסכים ינסה לפתור תקלות שונות, אפילו שגרתיות.

מומלץ לאחר התיקון לנהוג בתשומת לב ובשיקול דעת. לא להשאיר את המכשיר ללא השגחה במקום לא מוכר. לא להניח אותו על הרצפה או לשלוף את כבל הטעינה בצורה אגרסיבית. זהו סטארטפון איכותי, תוכלו להמשיך ליהנות ממנו זמן רב.

אילו תקלות נפוצות עלולות להופיע בפוקופון X2 שלך

הכירו את המעבדה הכי מוצלחת עבור תיקוני שיאומי ועבור החלפת מסך Xiaomi Pocophone בפרט. מעבדת סלפי, המקום שבו תוכלו לצפות ולקבל את התיקונים הכי מקצועיים בשטח.

לרשותכם למשל החלפת מסך שנשבר או ניזוק וגם החלפת סוללה. אם אתם שמים לב שהסוללה הישנה מתחממת יותר מדי או שהיא נטענת יותר מדי זמן או לא מתמלאת מספיק. במעבדה מבצעים עבורכם גם כל מה שצריך עבור שקע הטעינה. מגיעים אלינו אנשים שצריכים תיקון שקע טעינה אחרי שהכבל לא הוכנס נכון או בכוח. וגם אם צריכים ניקוי קורוזיה אפשר לבצע כל זאת ללא שום בעיה, מהר, טוב, ואיכותי במיוחד.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט