תיקון שיאומי פוקופון F2

מכשיר Xiaomi Pocophone f2 הינו אחד החדישים והטובים ביותר מבית שיאומי. אך לא ניתן לומר כי זהו מכשיר שחסין מפני תקלות או קלקולים.

יש כל מיני סוגים של תקלות שעלולות להפריע לשגרת השימוש ב Poco 2 שלכם. אם תרצו לדעת מהי המשמעות של תיקון שיאומי פוקופון 2, היכן ניתן לתקנו או מהן התקלות הנפוצות, כל התשובות לפניכם.

תיקון שיאומי פוקופון f2 בסלפי
תיקון שיאומי פוקופון 2 במעבדת סלפי

מתי צריך לבצע תיקון עבור ה Pocophone poco f2?

פוקופון כבר עכשיו מסתמן כלהיט במספר המכשירים שנמכרים או כבר נמכרו. כל עוד המכשיר משמש אתכם בצורה טובה לביצוע צילומים וכן כל המעבד והשבבים (Snapdragon 845) פועלים כהלכה, הביצועים טובים מאוד.

זהו מכשיר שמציג את אחת התמורות הטובות ביחס למחיר שראינו במשך הרבה מאוד זמן. אבל מתי מגיע הזמן לפנות אל מעבדת תיקון שיאומי עבור הפוקופון 2 שלך? יש כמה מצבים שבהם מעבדה תוכל להחזיר את החיים למכשיר תקול. למשל, החלפת מסך Xiaomi Pocophone 2. אם המסך קיבל מכה מאוד חזקה ונסדק או התעוות.

וכמובן, לאחר מחזורי טעינה מלאים, כאשר הסוללה נותנת פחות ביצועים, יבצעו עבורכם במעבדה החלפת סוללה בלי בעיה. ואם התעקם השקע של הטעינה או שהשקע לא מעביר מתח, תבקשו ותקבלו תיקון שקע טעינה. עוד טיפול יחסית שגרתי נקרא ניקוי קורוזיה. ולאחר שאמרנו את הדברים החשובים הללו נסביר איפה לבצע את התיקונים הדרושים.

איפה מבצעים תיקונים לפוקופון 2?

לא כל טכנאי ואפילו טכנאי מחשבים ערוך לביצוע כל התיקונים המלאים עבור שיאומי פוקופון 2. על מנת שהמכשיר יתפקד מעולה, שמצלמה תפיק שוב את הסלפי המצוינים וכל הקבצים והתכנים שלכם ימשיכו לזרום ברצף, אתם צריכים מעבדה ללא פשרות. לרשותכם עומדת מעבדת סלפי

מעבדה שלא מתפשרת על איכות התיקון. פה עומדים לשירותכם טכנאים מיומנים, שמלווים את המכשירים של שיאומי בכל יום יום. מכשירים טובים, אין כל ספק, אבל כאשר משהו מתקלקל, צריך לדעת לתקן על הצד הטוב ביותר. במעבדה כל סוגי החלפים הנדרשים, במיוחד עבור מכשיר הדגל של שיאומי.

איך לשמור על ה f2 מעתה והלאה

מעת לעת מגיעים למעבדה אנשים שמספרים כי תקלות אירעו בגלל חוסר תשומת לב שלהם. לאחר שמכשיר שלכם תוקן שמרו עליו. אחרי תיקון שיאומי פוקופון 2, שימו לב שאתם לא משאירים אותו זרוק על הרצפה. כמעט בכל שבוע מגיע מישהו עם מכשיר כזה, שדרכו עליו ושברו את המסך. כדאי לא להשתמש בו ליד מים, כמו באמבטיה או בחדרי רחצה ומקלחות. קצת תשומת לב, ולא מכניסים בכח את שקע הטעינה. לא שולפים אותו מטעינה בצורה מזיקה.

כמו כן, אל תחכו שהסוללה תתרוקן לגמרי לפני שמטעינים מחדש. כעת, אתם יודעים במדויק אילו תקלות יחסית נפוצות ואיך ומי יוכל לתקן על הצד הטוב ביותר. קצת תשומת לב ותמשיכו ליהנות מהשיאומי שלכם!

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-שיאומי-pocophone-F2

תיקון טעינה שיאומי פוקופון F2

תיקון-ניקוי-קורוזיה-שיאומי-pocophone-F2

ניקוי קורוזיה שיאומי פוקופון F2

החלפת-סוללה-שיאומי-pocophone-F2

החלפת סוללה שיאומי פוקופון F2

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט