החלפת מסך שיאומי פוקופון F2

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A10

כבר מזמן שסמסונג ואפל אינם המותגים הנחשקים היחידים. לצד מכשירי סמסונג ואפל, שיאומי תופסת פלח עצום של נתוני מכירות בסמרטפונים החדשים. גם המותג החדיש פוקופון 2 לא מאכזב את המעריצים ואת הצרכנים. אבל כמו כל המותגים המובילים, גם שיאומי לא יכולה להציע מסך עמיד ב-100 אחוזים. כך שאם המסך תקול או לא מספק את הביצועים הנדרשים לאחר זמן שימוש ארוך, אין בעיה. מבצעים החלפת מסך עבור שיאומי פוקופון f2.

אז לא משנה אם אתם בעלי שיאומי או מתלבטים האם לקנות בקרוב את המכשיר האיכותי, נסביר כמה דברים על תיקון מסך שיאומי פוקופון 2 ועוד כמה דברים חשובים.

החלפת מסך שיאומי פוקופון F2 בסלפי
החלפת מסך מקורי בלבד עבור שיאומי פוקופון פוקו 2

החלפת מסך עבור Xiaomi Poco F2, מתי יש לבצע?

אין ספק חווית המשתמש בפוקופון 2, לעומת הדגם הקודם השתפרה. זה לא הבדל של שמיים וארץ, אבל מי שרוצה יותר חדות וגם את איכות הצילום המשופרת, בהחלט לא מתאכזב. ובכל זאת, תיקונים למסכי שיאומי עדיין נדרשים. ועדיין צריכים להגיע פה ושם הצרכנים, לחפש מעבדת תיקון שיאומי פוקופון 2 שתוכל להחזיר את המסך לכשירות מלאה.

מתי נהוג לבצע את ההחלפה או התיקון? הגיעו אלינו לא מעט אנשים עם תקלות כגון סדק במסך בגלל שהוא נפל. אפילו בגלל שמישהו דרך בטעות על טלפון (וגם מסך שנדרס…). תיקוני מסכים והחלפות רכיבים עשויים להידרש גם אם המכשיר נרטב בכבדות, אם נמעך או התעקם.

סוגי תקלות נפוצות נוספות במכשיר 

אם נדמה שהחלפת מסך עבור Pocophone 2 זה הדבר היחיד שבו תתעסק מעבדה מוסמכת, צריך לשבור את הסטיגמה. יש עוד כמה תקלות אפשריות. למשל ניקוי קורוזיה. אין מה לעשות, במדינה חמה כמו בישראל, לפעמים חודרת לחות לכל מיני מגעים או פתחים. אבל הניקוי בהחלט אפשרי. וגם, תיקון שקע טעינה.

אין אף אחד שדברים כאלה לא קורים לו לפעמים, מכניסים את הכבל טעינה בכוח רב מדי. או שולפים אותו יותר מדי מהר או מנסים להטעין ומישהו פתאום נתקל בכבל. מלבד כל התקלות הללו, גם מגיע הרגע שבו הטעינה נחלשת וכל מחזור טעינה מתקצר. אז יודעים שזה הזמן לבצע החלפת סוללה.

איפה עלי לבצע החלפת מסך עבור פוקופון f2, וכמה זה ייעלה לי?

מחפשים מעבדת שיאומי מקצועית שתוכל לבצע עבורכם החלפת מסך או תיקונים אחרים הנדרשים לשיאומי פוקופון 2 שלכם? ובמחירים הוגנים? מוזמנים לפנות אל מעבדת סלפי. אנחנו מכירים היטב ולעומק את כל הדגמים המובילים של Xiaomi, ובמיוחד את ה- Pocophone. כמה ייעלה לך החלפת מסך? אנו מציעים מחירים ללא תחרות, עם איכות מקורית בלבד של 100%. כולל שירות יעיל, מהיר ואדיב.

במקום טכנאים מוסמכים ומנוסים, שיכולים להתמודד ומהר עם כל התקלות. אל תנסו לבצע את התיקון בעצמכם, משום שהנזק עלול להפוך את המכשיר היקר ללא שמיש בכלל. תנו את הטיפול לטכנאים במעבדה שמכירה היטב את כל מרכיבי המכשיר והחלפים. תוך זמן קצר תקבלו הכל מתוקן, תקין וכמו חדש.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credit: samsung.com

סגירת תפריט