תיקון שיאומי רדמי 7

הרבה דברים טובים אפשר לומר על שיאומי רדמי 7. ובכל זאת, גם דגם זה איננו חסין מפני תקלות. אבל גם אם משהו מתקלקל או נשבר, מעבדת שיאומי מתאימה תוכל להתגבר על כל תקלה שהרדמי 7 יביא, אלה הדברים שחשוב לכם לדעת.

תקלת מסך ב-Xiaomi Redmi 7

בפעם הראשונה שהבטנו במכשיר רדמי 7, הרושם היה אדיר. וזו לא סתם דרך ביטוי סתמית. למסך היה חלק נכבד ברושם החיובי הראשוני. ולמען האמת, זה בהחלט מסך ראוי טוב גם במבט שני ושלישי. עם זאת, תקלת מסך עשויה להתרחש גם בשיאומי.

במעבדת סלולר רבת מוניטין מספרים כי מגיעים לקוחות שבטעות הפילו את המכשיר מגובה, או התיישבו עליו או אפילו דרכו עליו או שהכלב לעס (כן, גם זה קורה…). וגם אם התקלה נראית כואבת במיוחד, עדיין, החלפת המסך ב- Redmi 7 כמעט תמיד תוכל להסדיר את הכל. אם המסך סדוק או התעקם או נמעך, לא צריך להשליך לפח! מתקנים ומשתמשים כרגיל.

תיקון שיאומי רדמי 7 בסלפי
תיקון שיאומי רדמי 7 עם רכיבים מקוריים בלבד

החלפת סוללה

לא טוב להשתמש בסוללות לא תקניות או לא תקינות. מאז שהחלו ליצר את שיאומי עם סוללות מובנות, איכות הסוללה מצוינת. אבל מה לעשות, אפילו הסוללה הכי טובה לא יכולה לתפקד כמו חדשה, אחרי אין ספור מחזורי טעינה.

אם מגלים שכל טעינה כבר לא מצליחה לספק זמן תפעול ראוי לשמו, גם זה סוג של תיקון לשיאומי רדמי 7 שאפשר לבצע. במעבדה יחליפו את הסוללה התקולה או הגמורה, באחרת. אז במקום לוותר ולהחליף את המכשיר כולו, יותר זול, נוח ומשתלם להחליף סוללה וזהו זה. חיש מהר קיבלתם את המכשיר בחזרה, עם כל האפליקציות, אנשי הקשר והתכנים שאתם צריכים ואוהבים.

תיקון שקע טעינה Redmi 7

אם תפנו אל מעבדה לתיקון מכשירי שיאומי ותבקשו לדעת איזו עוד תקלה נפוצה מוכרת שם, התכוננו לדבר הבא. שקע הטעינה, שבעצם מזרים למכשיר ולמעשה לסוללה את האנרגיה החשמלית, מתקלקל בגלל כמה דברים.

למשל, חיבור אגרסיבי מדי לשקע. כאשר זה קורה פעם ועוד פעם, השקע מתקלקל. כאשר מושכים את המטען או כאשר מחברים את הטעינה הפוך, מתרחשת הצרה הזאת. ואם השקע מתחיל "לזייף" לא טוב לנסות לאלתר איזה סידור זמני. במעבדה יטפלו בשקע או יחליפו אותו, כך שתוכלו להמשיך וליהנות מהסלולר שלכם, כמה שיותר מהר.

תיקון או ניקוי קורוזיה

אי אשפר לומר שרק במסך מסתתרות תקלות. למעשה, יש משהו לא פחות מעצבן, שנקרא קורוזיה. זה קורה לחלקי מתכת שמשתפשפים, שנחשפים ללחות או נרטבים. אם לא ממהרים לבצע תיקון שיאומי Redmi 7, זה עלול ממש להשבית את המכשיר. אבל כאשר תופסים את התקלה בזמן ומגיעים למעבדה טובה, שמים סוף לבעיה. מחזירים את הרדמי 7 לכשירות מלאה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט