תיקון שיאומי רדמי 7A

אתם מתחילים לחפש את מעבדת הסלולר הטובה ביותר שבה תוכלו לקבל תיקון שיאומי רדמי 7a? יש לנו חדשות עבורכם – אם אתם תושבי רמת גן והסביבה, המעבדה הטובה ביותר נמצאת ממש במרחק נגיעה מכם. מעבדת סלפי שממוקמת ברחוב ז'בוטינסקי בעיר תספק לכם תיקון ל- Xiaomi Redmi Note 7a בתנאים הטובים ביותר. כי אין דבר יותר משמח מאשר לדעת שהמכשיר שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

תיקון Xiaomi Redmi 7a במעבדת סלפי

אז מדוע אתם צריכים לבחור דווקא במעבדת סלפי? תושבי רמת גן והסביבה, אם יש לכם שיאומי רדמי 7a בהחלט כדאי לכם לקרוא את השורות הבאות. במעבדת סלפי תקבלו מגוון רחב של תיקונים ל Xiaomi Redmi Note 7a,  תיקונים ברמה הגבוהה ביותר שמסופקים על ידי טכנאים מקצועיים שעברו את כל ההכשרות הנדרשות.

בנוסף אם לא די בכך, תיקון לשיאומי רדמי a7 במעבדת סלפי יהיה הזול ביותר שתוכלו לקבל. כי אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחות שלנו את המחירים הזולים ביותר תמיד – בכל סוג של תיקון.

תיקון שיאומי רדמי 7A במעבדת סלפי
תיקון שיאומי פוקופון F1 במעבדת סלפי

תקלות נפוצות ל - שיואמי רדמי 7A

החלפת מסך 

כאשר המסך נשבר אתם ישר נכנסים ללחץ, כי בכל זאת עם מסך שבור קשה מאוד לתפעל את המכשיר. אם לא בא לכם להסתובב עם מסך שבור, אז מומלץ לפנות למעבדת שיאומי מקצועת שתספק לכם תיקון מסך ל Xiaomi Redmi Note 7a במחיר מפתיע במיוחד, והאיכות של המסך תהיה אידיאלית.

החלפת סוללה 

הסוללה של המכשיר צריכה להחזיק לכם זמן רב, בכל זאת מדובר על מכשיר חדש יחסית עם סוללה בעלת קיבולת גבוהה. אם אתם שמים לב שהסוללה מזייפת לאחרונה, ככל הנראה היא נשחקה. הפתרון היחיד שעומד לרשותכם זה לבצע החלפת סוללה לשיאומי רדמי 7a עם הטכנאים המיומנים שלנו. אצלנו תקבלו סוללה מקורית עם אחריות למשך שנה שלמה בשביל השקט הנפשי שלכם.

החלפת שקע הטעינה במכשיר

האם פעם יצא לכם לשמוע על תיקון שקע טעינה? בין אם יצא לכם או לא יצא, מדובר על אחד מהתיקונים השכיחים ביותר למכשירי סלולר כיום. אם אתם רואים שהמכשיר שלכם לא נטען כמו בעבר או שהוא נטען לסירוגין ולא ברציפות – זה ככל הנראה מעיד על בעיה בשקע הטעינה במקרה הזה פשוט תצטרכו להחליפו על מנת לתקן את המכשיר.

ניקוי הקורוזיה

מכשירי שיאומי בשונה ממכשירי אייפון וגלקסי אינם חסינים למים, ומכאן כל חשיפה של המכשיר למים יכולה להביא לכך שיחדרו לתוכו מים. במקרה כזה אתם צריכים לעשות את מירב המאמצים על מנת למנוע מצב שתתפתח קורוזיה בתוך המכשיר. אך תוכלו למנוע זאת? על ידי ניקוי קורוזיה ל Xiaomi Redmi Note 7 במעבדת סלפי כמובן.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי Redmi 7A

תיקון טעינה שיאומי רדמי 7A

ניקוי קורוזיה שיאומי Redmi 7A

ניקוי קורוזיה שיאומי רדמי 7A

החלפת סוללה שיאומי Redmi 7A

החלפת סוללה שיאומי רדמי 7A

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט