תיקון שיאומי רדמי נוט 7 פרו

רכשת מכשיר שיאומי ואתם עושים את כל המאמצים על מנת לשמור עליו? אך מה לעשות שרצון לחוד ומציאות לחוד, וככל הנראה תצטרכו לתקן את המכשיר שלכם לא פעם וגם לא פעמיים. במקרה כזה שאתם צריכים לקבל תיקון לשיאומי רדמי נוט 7 פרו, עליכם לוודא כי אתם פונים למעבדת תיקונים מקצועית שתספק לכם את מבוקשכם. תושבי רמת גן והסביבה? יש לנו את המעבדה המושלמת עבורכם.

תיקון שיאומי רדמי נוט 7 פרו במרכז

אם אתם גרים באזור רמת גן, תיקוני Xiaomi Redmi Note 7 pro עליכם לבצע רק במעבדה לתיקון שיאומי. מעבדת סלפי היא אחת מהמעבדות המקצועיות והמיומנות ביותר באזור המרכז. במעבדה תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקונים המיועדים למכשירי Xiaomi Redmi Note 7 pro.

הטכנאים הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כאלה שידעו איך לתקן את המכשיר שלכם כמעט בעיניים עצומות. יתרה מכך במעבדת סלפי תקבלו תיקון לשיאומי רדמי נוט 7 פרו במחיר משתלם במיוחד, כזה שלא יגרום לכם אפילו לחשוב פעמיים.

תיקון שיאומי רדמי נוט 7 פרו במעבדת סלפי
תיקון שיאומי פוקופון F1 במעבדת סלפי

תקלות נפוצות ב - Xiaomi Redmi Note 7 Pro

תיקון או החלפת מסך 

המסך של המכשיר שלכם נשבר? עצרו הכול, יש לנו הצעה שאתם לא יכולים לסרב לה. תיקון מסך לשיאומי רדמי נוט 7 פרו במחיר הטוב ביותר תוכלו למצוא רק במעבדת סלפי. המעבדה מתמחת בהחלפת מסך בצורה מקצועית לכל מכשירי השיאומי. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התיקון הטוב ביותר שיתאים לכם בצורה המושלמת.

החלפת סוללה 

הסוללה פשוט לא מצליחה להחזיק לכם מעמד? אין לכם שום סיבה להשלים עם המצב הזה. החלפת סוללה לשיאומי רדמי נוט 7 פרו במחיר שובר שוק תוכלו למצוא במעבדת Cellfi. לאחר ההחלפה אתם תקבלו אחריות מלאה על הסוללה החדשה, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי הסוללה החזקה הולכת להחזיק לכם הרבה מאוד זמן.

החלפת רכיב טעינה

שקע הטעינה הוא אחד הרכיבים הרגישים ביותר במכשיר הסלולרי שלכם, בוודאי כאשר מדובר על מכשירי שיאומי. לכן אם אתם שמים לב שהמכשיר לא נטען כמו בעבר, תיקון שקע טעינה ל Xiaomi Redmi Note 7 pro זה בהחלט הפתרון הטוב ביותר שעומד לרשותכם. בעזרת אנשי המקצוע המיומנים שלנו תוכלו לקבל תיקון שקע טעינה במהירות שיא.

ניקוי הקורוזיה

ככל הנראה אתם עושים את מרבית המאמצים על מנת למנוע מצב שבו חודרים מים למכשיר שלכם. אך מה קורה במצב שבו כן הצליחו לחדור מים? אין לכם מה להיכנס לפאניקה. תביאו את המכשיר שלכם אלינו, ואנו נספק לכם ניקוי קורזיה ל Xiaomi Redmi Note 7 pro ברמה הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה שיאומי Redmi note 7 פרו

תיקון טעינה שיאומי רדמי נוט 7 פרו

תיקון ניקוי קורוזיה שיאומי Redmi note 7 פרו

ניקוי קורוזיה שיאומי רדמי נוט 7 פרו

החלפת סוללה שיאומי Redmi note 7 פרו

החלפת סוללה שיאומי רדמי נוט 7 פרו

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט