תיקון החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 7 פרו

ה – Redmi Note 7 Pro מציע מסך מתקדם במחיר מעולה

אם אתם מתעניינים בטכנולוגיה ובטלפונים, אתם כנראה יודעים שיש ליצרנית הטלפונים הסינית המעולה הרבה מה להציע, גם מעבר למכשירים זולים לילדים קטנים. ככאלו שלא מתפשרים על הדגמים הפשוטים והולכים על המכשירים האיכותיים בשוק, אתם תמיד תחפשו מכשיר ברמה גבוהה עם מסך שמשאיר אבק לטלפון הממוצע.

היום נדבר על המסך המעולה של המכשיר ונסביר למה כדאי לכם לבצע תיקון מסך לרדמי נוט 7 פרו שלכם במעבדה מרכזית שמתמחה במכשירי שיאומי.

החלפה או תיקון מסך עבור Redmi Note 7 Pro
תיקון/החלפת מסך מקורי לשיאומי רדמי נוט 7 פרו - רק בסלפי

אייפון 8, מאחורייך

טוב, אנחנו בטח מגזימים עם כל השבחים שאנחנו מפזרים לעברו של המסך של הרדמי נוט 7 Pro, נכון?
זהו…שלא. אבל אנחנו לא מצפים שתאמינו לנו בלי הוכחות, ובשביל שתוכלו להבין על מה אנחנו מדברים – נשווה את המסך של המכשיר הזה למסכו של ה – Iphone 8 של אפל שהושק לפני שנתיים, שעדיין נחשב למכשיר עם מסך ברמה גבוהה מאוד.

סוג המסך

זה כבר לא סוד שהטכנולוגיה שעליה המסך מתבסס חשובה לא פחות מהרזולוציה שלו.

כאן יש לנו שיוויון – שני המסכים הם מסוג IPS LCD.

גודל

האייפון 8 מגיע עם מסך בגודל של 4.7 אינצ’.

ה – Xiaomi Redmi Note 7 Pro מגיע עם מסך בגודל של 6.3 אינצ’.

רזולוציה וצפיפות פיקסלים

הרזולוציה של מסך האייפון 8 עומדת על 750X1334 פיקסלים עם צפיפות פיקסלים של 326 PPI.

הרזולוציה של מסך השיאומי נוט 7 פרו עומדת על 1080X2340 פיקסלים עם צפיפות פיקסלים של 409 PPI. 

צריכים החלפת מסך לרדמי נוט 7 פרו? זו הפעם האחרונה

אחרי השוואה כזו, אי אפשר להתווכח עם זה שמדובר במכשיר עם מסך ברמה גבוהה. עם טווח מחירים שנע בין 900-1,500 שקלים, קשה למצוא מסכים שמתחרים בו. אז מה הקאצ? המסך יכול להישבר בקלות? האם אתם עומדים למצוא את עצמכם משקיעים מאות שקלים אחרי הקנייה על תיקוני החלפת מסך לשיאומי רדמי נוט 7 פרו שלכם?

להפך.

מעבר לאיכות התצוגה הגבוהה של המסך, יש עוד יתרון גדול מאוד במסך של ה – Xiaomi Redmi Note 7 Pro. היתרון הוא שהסבירות שתצטרכו לבצע החלפת מסך לשיאומי נוט 7 פרו שלכם יותר מפעם אחת במהלך חייו הוא דיי נמוך.

גורילה קורנינג 5 – חוסכת תיקוני מסך ל – Note 7 Pro

המסך של המכשיר שלכם מצוייד בזכוכית ההגנה הכי חזקה ומתקדמת בעולם – זכוכית ההגנה של גורילה קורנינג. אותה זכוכית, אגב, גם מגנה על מכשירים כמו הסמסונג גלקסי S9+ והוואן פלוס 6.

זכוכית ההגנה של קורנינג אמידה וגמישה מאוד, ובמקרים רבים אפילו מונעת שברים וסדקים במסך לאורך שנים גם אם המכשיר עבר כמה נפילות. אז במקרה שהמסך שלכם נשבר ונאלצתם לבצע תיקון מסך ל – לשיומי רדמי נוט 7 פרו שלכם, אתם יכולים להיות רגועים – כנראה שזו הפעם האחרונה שהוא יגיע למעבדה בגלל המסך שלו.

תיקון נוט 7 פרו רק אצל סלפי

המסך שלכם לא פראייר בכלל, וקשה לשבור אותו. אבל במקרה שהוא בכל זאת נשבר – לא כדאי שתתקנו אותו במעבדה מומלצת, מעבדה ותיקה עם ניסיון עשיר בתחום שמעסיקה את הטכנאים הכי מקצועיים בשוק?

מעבדת סלפי מספקת תיקונים מוקפדים ומתחייבת להתקין מסכים מקוריים בלבד, כדי להבטיח לכם שזו הפעם האחרונה שתבצעו החלפת מסך ל – Xiaomi Note 7 pro שלכם ושתקבלו מסך חזק ואיכותי בדיוק כמו שהגיע עם המכשיר שלכם.

תיקונים נוספים עבור שיאומי רדמי 7 Xiaomi Redmi

תיקונים נוספים עבור
שיאומי רדמי נוט 7 Xiaomi Redmi Note פרו

תיקון שקע טעינה בשיאומי רדמי נוט 7 pro
תיקון/החלפת שקע טעינה
ניקוי קורוזיה בשיאומי רדמי נוט 7 pro
ניקוי קורוזיה
תיקון החלפת סוללה בשיאומי רדמי נוט 7 pro
החלפת סוללה
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: mi.com

סגירת תפריט