תיקון החלפת מסך שיאומי רדמי נוט 7

ברור לכולם כי אחד מהתיקונים השכיחים ביותר לכל מכשיר סלולרי זה החלפת מסך. החלפת מסך לרדמי נוט 7 באופן טבעי הפכה להיות גם היא מאוד מבוקשת, אך חשוב מאוד להקפיד על תיקון איכותי על מנת שתוכלו להיות בראש שקט. החלפת מסך ל-Redmi Note 7 בצורה לא מקצועית תהיה מורגשת מיד, ואתם כמובן תצטרכו לשלם על כך מחיר מסוים בהנאה שלכם מהמכשיר. אז רגע לפני שאתם עושים החלטה שתצטערו עליה, כדאי לכם מאוד לקרוא את המאמר הבא.

תבחרו רק מסך מקורי בעת תיקון מסך ל-Redmi Note 7

מדוע חשוב להקפיד על בחירת מסך מקורי כאשר מדובר על החלפת מסך לרדמי נוט 7? מכיוון שרק באמצעות מסך מקורי תוכלו לשמור על חוויית השימוש במקורית במכשיר. בין אם מדובר על השימוש בטאצ' של המכשיר, שיפגע כאשר תתקינו מסך מקביל או שמא בתצוגה של המכשיר שגם היא לא תהיה בדיוק אותו הדבר. לכן חשוב מאוד שלא תתפשרו על איכות התיקון וכמובן על מסך מקורי.

הגעתם לסלפי? קיבלתם גם אחריות

אצלנו במעבדת סלפי אתם לא רק מקבלים תיקון מקצועי, אלא גם אחריות על התיקון כולו. כך שבמשך שלושה חודשים אתם יכולים להיות בראש שקט ובידיעה שיש לכם אל מי לפנות בתקלות שונות. כל התקלות שקשורות לתצוגה של המכשיר יהיו מכוסות על ידי האחריות. כי כאשר מבצעים תיקון מסך ל-Redmi Note 7 אי אפשר לדעת מה עלול לקרות, ולכן אתם צריכים לדעת שיהיה לכם אל מי לפנות במקרה שתתגלה תקלה בפתאומיות.

החלפת מסך לרדמי נוט 7 במקום עם זמני המתנה קצרים

אתם בוודאי רוצים לקבל את המכשיר שלכם במהירות על מנת שתוכלו להמשיך בשגרה הרגילה שלכם, ולכן אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לבצע את התיקון במהירות. ברוב המקרים תקבלו את המכשיר שלכם בחזרה בתוך 60 דקות בלבד. החלפת מסך ל-Redmi Note 7 ברמה הגבוהה ביותר בתוך פחות משעה, זה בהחלט משהו שלא כל מעבדה יכולה לספק לכם. אז אם אתם לא רוצים להתעכב, אנו בהחלט נשמח לספק לכם את התיקון.

תושבי רמת גן והסביבה? יש לכם למי לפנות

אז אם אתם מתגוררים בעיר רמת גן או בכלל תושבי גוש דן, חשוב שתדעו שיש לכם אל מי לפנות כאשר המסך שלכם נשבר. אם בעבר הייתם מרגישים חסרי אונים וצריכים לפנות למעבדות סלולר עם מחירים מופרזים, כיום תמונת המצב שונה לחלוטין. אנו מעבדת שיאומי מקצועית, ונוכל לספק לכם את כל התיקונים האפשריים ברמה הגבוהה ביותר עם דגש על החלפת מסך. עבורנו אין תחליף לשירות ברמה גבוהה ולמקצועיות ללא פשרות. זוהי הסיבה שתוכלו למצוא אצלנו מאות לקוחות נאמנים שבוטחים בנו פעם אחר פעם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: mi.com

סגירת תפריט