מעבדה לשיאומי Xiaomi ברמת גן

למה אתם צריכים לתקן את השיאומי שלכם ברמת גן

אז השיאומי שלכם נפל על המסך ועכשיו אתם נאלצים לקבוע עם החברים דרך הפייסבוק כאילו אנחנו ב-2011. 

השאלה היא מה עושים עם המכשיר עכשיו כשהמסך שלו שבור. בגלל הדרך שבה העולם שלנו בנוי היום, הטלפון הפך ממותרות לדבר הכרחי. לא רק שאנחנו צריכים למצוא פתרון לבעיה מורכבת – אנחנו צריכים למצוא אותו כאן ועכשיו.

יש הרבה מעבדות סלולר במרכז ויש לא מעט מעבדות מרכזיות שמתמחות במכשירי שיאומי.

אבל המרכז הוא איזור גדול. השאלה האמיתית היא מה העיר הכי טובה לתיקוני טלפונים, איפה אפשר לבצע תיקון מהיר, נוח ואיכותי במחיר טוב, גם בלי לחפש חנייה 20 דקות.

התשובה שלנו, היא רמת גן. אבל למה בעצם לבצע תיקון במעבדת Xiaomi ברמת גן ולא באף עיר אחרת?

מעבדת שיאומי ברמת גן - סלפי
מעבדה מרכזית למכשירי שיאומי בר״ג

התחרות ברמת גן עלתה – ואיתה הרמה

אל תשאלו אותנו איך זה קרה, אבל רמת גן הפכה בעשור האחרון לבירת תיקוני הסלולר הישראלית.

העיר ראתה התפתחות אדירה בענף מעבדות הטלפונים והיום קיימות עשרות מעבדות שונות ברחבי העיר.

העלייה בכמות המעבדות יצרה תחרותיות גדולה בעיר. ברחובות גדולים כמו ז’בוטינסקי תוכלו אפילו למצוא כמה מעבדות תיקון במרחקים קטנים אחת מהשנייה.

כמות האופציות מספקת שני יתרונות עיקריים:

 1. לקוחות שרוצים לבצע תיקונים כמו תיקון מסך לשיאומי MI 9T יכולים לבחור בין כמה מעבדות, כולן מקצועיות ויודעת לבצע את אותו התיקון ברמה גבוהה.
 2. הרף עלה ונוצר שוק שבו מעבדות איכותיות ומקצועיות זוכות להצלחה ומעבדות שלא משקיעות לא שורדות. מעבדות הסלולר ברמת גן מספקות את הסחורה – הן מבצעות תיקוני מסך מהירים, מעסיקות טכנאים מקצועיים, מציעות מחירים אטרקטיביים ורוב והמעבדות גם שומרות על איכות שירות גבוהה מהממוצע.

   

  נוחות – שיקול חשוב בבחירת מעבדה

  תראו, זה לא סוד שמסך שבור יכול לגרום למתח נפשי. כולנו יודעים איך זה מרגיש כשהמסך נשבר – אנחנו נלחצים, משחזרים את הנפילה בראש שלנו שוב ושוב כדי להבין איך זה קרה ומלקים את עצמנו על שנתנו לזה לקרות.

  לפעמים אנחנו נוטים לזלזל בזה, אבל הנגישות של המעבדה והנוחות שהתיקון מספק מאוד מקלות על הסיטואציה הלא נעימה הזו.

  אם אתם צריכים לבצע החלפת מסך לשיומי רמת גן היא אופציה נגישה ונוחה, בעיקר עבור מי שגר או עובד באזור המרכז. מערך התחבורה הציבורית נוח ומהיר ובעיית החנייה שיש בתל אביב לא קיימת כאן.

  מעבר לזה שרמת גן נוחה מהבחינה הזו באופן כללי, מעבדות סלולר כמו מעבדת סלפי ממוקמות ברחובות גדולים ורחבים עם חניונים חינמיים מעולים. זה אומר שתוכלו למצוא חנייה בתוך כמה דקות, מה שמקצר את משך התיקון. אל תשכחו – זמן שווה כסף.

  תיקון החלפת מסך שיאומי עושים רק אצל מומחים

  כמעט לכל אחד נשבר המסך מדי פעם, גם אם מדובר באדם אחראי עם אינסטינקטים של חתול.

  מסך שבור זה לא סוף העולם. צריך לזכור שהבעיה הזו זמנית בלבד, שהפתרון לא מסובך ושאין סיבה להיכנס לפאניקה.

  מצד שני, חשוב גם להבין שתיקון מסך הוא תיקון מורכב שאסור לקחת בקלות. צריך לבצע אותו אצל מקצוענים שיודעים מה הם עושים. תיקון מסך לשיאומי במעבדה בינונית עם טכנאים שלא התמחו בתיקון מכשיר כמו שלכם עלולה לגרום לשיאומי שלכם לנזק בלתי הפיך.

  בגלל התחרות הגדולה, מעבדות הסלולר ברמת גן משקיעות בהתמחות במכשירים של יצרניות שונות כדי ליצור לעצמן יתרון על המתחרות. היום אפשר למצוא מעבדת סלולר מומלצת עם טכנאים שמומחים בהחלפת מסכי שיומי. והמחירים? זולים פי 2 ממעבדה ברמה זהה בתל אביב.

  יאללה.. שנתקן? אל תמשיכו לסבול עם מכשיר שיאומי שלא מתפקד כמו שצריך. אנחנו כאן בשבילכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Photo credit: Stratageme.com on VisualHunt.com / CC BY-NC-SA

mi.com

סגירת תפריט