החלפת סוללה לאייפד

החלפת סוללות מקוריות 100% לכל דגמי ה- iPad הישנים והחדשים

הסוללה של האייפד חייבת להחזיק לכם מעמד זמן רב, בטח אם אתם לא משתמשים באייפד באופן קבוע. במקרה שבו אתם שמים לב שהסוללה נשחקה והסוללה יורדת במהירות, זה הזמן הנכון להחליף את הסוללה הישנה בסוללה חדשה. החלפת סוללה לאייפד חייבת להתבצע במעבדת אייפד כך שתוכלו לדעת שקיבלתם את השירות המקצועי והאמין ביותר. 

תיקון סוללה ל-iPad יכול להתבצע במגוון רחב של מעבדות, אך אם אתם רוצים להכניס את האייפד למעבדה הטובה ביותר זה רק מעבדת סלפי. מעבדה עם רזומה מרשים, שתוכל לתקן את התקלה בתוך זמן קצר ולשביעות רצונכם.

החלפת סוללה לאייפד במעבדת סלפי
החלפת סוללה מקורית 100% למכשירי אייפד השונים

כמה דגשים חשובים על החלפת סוללה ל-iPad

כאשר אתם פונים למעבדה על מנת שתחליף את הסוללה הישנה שלכם, אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים סוללה מקורית. החלפת סוללה לאייפד זה דבר מאוד משמעותי עבורכם, ומכיוון שאין גישה ישירה לסוללה לא מעט מעבדות מנצלות זאת על מנת להתקין סוללות ביבוא מקביל. תתעקשו על סוללה מקורית על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מכל היתרונות של האייפד.

בנוסף תיקון סוללה לאייפד צריך להתבצע במקום, מדובר על תיקון פשוט יחסית שלא אמור להימשך זמן רב. לכן אם אתם מגיעים למעבדה שאומרת לכם כי מדובר על תיקון שיכול לקחת זמן, תחפשו אפשרות אחרת. לדוגמא אצלנו במעבדת סלפי החלפת סוללה לאייפד מתבצעת במקום וללא עיכובים מיותרים.

האם יש סכנות כתוצאה מהחלפת סוללה לאייפד?

לא מעט אנשים משקיעים כל כך הרבה כסף ברכישת אייפד חדש, ולכן הם חוששים להחליף לו סוללה על מנת שלא לפגוע בו. הם מעדיפים להישאר עם אייפד שיש לו סוללה שחוקה, ועדיין לא להחליף רק בגלל החשש שהמכשיר לא יעבוד כמו בעבר.

אז תרשו לנו לספר לכם כי תיקון סוללה ל-iPad נועד על מנת להטיב עם המכשיר שלכם ולא להפך. לכן אין שום בעיה להחליף את הסוללה במכשיר שלכם, אם ההחלפה בוצעה על ידי איש מקצוע מיומן ומקצועי. החלפת סוללה ל-iPad איננה מסוכנת בשום צורה למכשיר שלכם, היא רק תועיל לו.

מהי העלות של סוללה חדשה לאייפד?

אם אתם רוצים לקבל תיקון סוללה לאייפד שלכם, ככל הנראה השאלה הראשונה שתשאלו היא כמה זה עולה? אז קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית מכיוון שהמחיר משתנה בהתאם לדגם הספציפי של האייפד שיש ברשותכם. ברוב המקרים המחיר ינוע בין 200-400 שקל, מחיר שיכלול בתוכו את כל זמן העבודה של הטכנאים.

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם לא מקבלים הצעת מחיר מופרכת, ובאותה נשימה גם לא מתפשרים על המחיר אנו בסלפי הכתובת שלכם. אנו תמיד דואגים לתת לכל לקוח שלנו את הצעת המחיר הטובה ביותר, ובמקביל גם לא להתפשר על שירות איכותי – כי זה מה שעושה את ההבדל בנינו לבין כל המעבדות האחרות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט