תיקון וואן פלוס

וואן פלוס הוא טלפון של חברה סינית אשר המטרה שלה היא לייצר טלפונים באיכות גבוהה אך במחיר מוזל. זוהי חברה יחסית חדשה בתחום הסלולאר והחלה להוציא טלפונים בשנת 2013. אך אל תטעו, מחירו הזול של המכשיר לא מוריד מאיכותו. 

כך לדוגמא, One Plus 7 pro הוא כיום מכשיר הסמארטפון החזק ביותר אשר מסכו גדול בהרבה ממסכי הסמארטפונים האחרים בשוק. עד היום הוציאה החברה בכל שנה גרסא חדשה של וואן פלוס כאשר בכל שנה השיקו חדשנות ומפרט מתקדם יותר.

תקלות נפוצות במכשירי וואן פלוס

 שקע טעינה תקול

כמו לכל טלפון נייד חכם אחר, גם לוואן פלוס יש תקלות ולעיתים נצטרך אף להגיע למעבדה ולבצע תיקון לוואן פלוס שלנו. לרוב מדובר בתקלות הרגילות  שקיימות גם במכשירים אחרים. תקלה ראשונה שמאוד נפוצה היא תקלה בשקע הטעינה.

שקע הטעינה הוא אזור אשר חשוף לסביבה החיצונית, הפינים בשקע הטעינה דקים מאוד ועדינים וכניסה הפוכה של המטען אל שקע הטעינה עלולה לעקם את הפינים העדינים, מה שיגרום למצב של חוסר יכולת להטעין את המכשיר. מכיוון ששקע הטעינה חשוף לסביבה החיצונית הוא גם נתון למצבים של צבירת אבק אשר מונעים מגע בין השקע למטען. מה עושים? פונים למעבדת הטלפונים על מנת לבצע החלפה לשקע הטעינה.

תיקון מכשירי וואן פלוס במעבדת סלפי
תיקון של מכשירי וואן פלוס (ישנים/חדשים) מבצעים רק עם רכיבים מקוריים אמיתיים

סוללה שאינה תקינה

אחד הדברים המיוחדים בטלפון One Plus ובמיוחד בגרסתו השישית הוא הסוללה החזקה אשר מחזיקה יותר מ-24 שעות. אך לעיתים יקרו מצבים שהסוללה תקולה. במצב כזה תיתקלו במכשיר שהפסיק לעבוד או סוללה שנגמרת מאוד מהר או אפילו סוללה שהתנפחה.

אנו מציעים לגשת למעבדה ולהחליף את הסוללה לחדשה. לרוב, טווח המחירים של תיקון מסך נע בין 250 ש"ח ל- 300 עבור סוללה מקורית חדשה.

שברים או סדקים במסך

כמו כל טלפון נייד, גם וואן פלוס אינו חסין מנפילות ושברים במסך. יש לבדוק במעבדה מה הנזק שנגרם, האם מדובר בשברים רק חיצוניים או שברים במסך הטאצ' או במסך ה- LCD.

תיקון מסכים שבורים הוא תיקון נפוץ מאוד וקורה כמעט לכל אחד. החשוב הוא מיד להגיע למעבדה לתקן את השבר על מנת שהטלפון לא ינזק יותר בנפילה הבאה.

לאן לפנות כשיש לי תקלה בוואן פלוס שלי?

הדבר הכי נכון שתעשו עבור מכשיר ה-OP שלכם הוא פניה למעבדת וואן פלוס בעת תקלה. אל תנסו לתקן לבד. המכשירים החכמים מלאים ברכיבים קטנים ועדינים שכל נגיעה לא נכונה בהם עלולה ליצור נזק. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו למעבדת Cellfi ולקבל חווית שירות שונה ומצוינת.

סלפי מעסיקה טכנאים המתמחים בכל סוגי התקלות בכל דגמי וואן-פלוס, גם הקשות מבניהן. אנו נאבחן את התקלה במהירות, ניתן לכם זמן משוער לתיקון ובזמן זה תקבלו מכשיר חלופי. במעבדה שלנו חשובה איכות התיקון ולכן נשתמש רק ברכיבים מקוריים. אנו ניתן לכם שירות אמין, מקצועי ועם שקיפות מלאה על מצב הטלפון שלכם וכמובן נדאג גם למחירים נוחים.

מה התיקון שאתם צריכים?

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר One Plus אתם צריכים לתקן?

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט