תיקון שקע טעינה

הדבר הכי מעצבן שיכול להיות זה טלפון שנגמרה לו הסוללה ולא ניתן להטעין אותו. לרוב ננסה מספר מטענים, נחשוב שאולי מדובר בסוללה ובעיקר נתבאס שנשארנו עם טלפון על 1 אחוז סוללה שבעוד שניה יכבה.

לעיתים קורים מצבים בהם הטלפון שלכם לא נטען. לעיתים מדובר בסוללה שאינה תקינה, במקרים אחרים כבל הטעינה אינו כשורה ויש גם מקרים בהם הבעיה נעוצה בשקע הטעינה. אם החלפתם את הכבל ועדיין יש בעיה והסוללה אינה נגמרת לכם במהירות אז כנראה שבאמת מדובר בשקע ויש צורך להגיע למעבדה ולבצע תיקון לשקע הטעינה.

אילו תקלות יכולות להיות בשקע טעינת המכשיר

שקע הטעינה הוא רכיב יחסית זעיר אשר יש לו פתח פנימי קטן וצר. אל הפתח לעיתים נכנס אבק ולכלוך אשר מונעים את המגע בינו לבין כבל הטעינה. בעזרת שואב אבק, קיסם דק או אפילו מחט, תוכלו לנקות את הלכלוך שהצטבר. מקרה נוסף שעלול לקרות הוא שהשקע התנתק מהחיבור שלו ללוח הראשי ואז תצטרכו להחליף את כל שקע הטעינה. תקלה נוספת היא התעקמות של אחד הפינים בתוך שקע הטעינה, דבר שאינו מאפשר כניסה של הכבל. זה קורה לרוב כאשר משתמשים במטענים שאינם מקוריים והם ברמה ירודה. גם כאן נזדקק לתיקון של שקע הטעינה.

מקרים נוספים בהם מתבצעת החלפה של שקע הטעינה הם מקרים מיוחדים יותר. כיום קיימים טלפונים אשר שקע הטעינה מובנה יד עם המיקרופון. בטלפונים אלו אם המיקרופון אינו עובד, יצטרכו לבצע החלפה גם של שקע הטעינה וגם של הרמקול. למעשה שקע טעינה יכול להינזק גם במקרים של חבלות ונפילות של הטלפון ובמקרים של חדירת מים.

עלות החלפה או תיקון שקע טעינה במעבדה

כל מכשיר סלולארי בעל שקע טעינה שונה. לאייפונים יש שקע טעינה שונה מאוד מטלפונים ניידים אחרים, כך שהעלות משתנה לפי סוג הטלפון וסוג השקע. כמו כן עלות העבודה נכללת בתשלום וככל שהתקלה מסובכת יותר כך מחירה יהיה בהתאם. טווח המחירים כיום נע בין 120 ש"ח – ל- 270 ש"ח.

תיקון שקע טעינה במכשיר במעבדת סלפי
תיקון שקע טעינה במעבדת סלפי

תהליך התיקון במעבדה 

אנו במעבדת סלפי ברמת גן בעלי מומחיות בכל הקשור לטלפונים ובפרט תיקון שקע הטעינה של מכשיר הסלולאר. אנו מצוידים במכשור חדיש ומקצועי ובמיטב הטכנאים אשר יבצעו תיקון של השקע בצורה הטובה ביותר. אצלנו לא מחליפים סתם רכיבים, אנו קודם נוודא מה התקלה במכשיר ורק לאחר מכן נקבע מהי התקלה.

בסלפי נדאג לכם למכשיר חלופי לזמן התיקון ונעשה את מירב המאמצים שהטלפון יחזור אליכם במהירות. והיה ואכן תזדקקו לתיקון שקע הטעינה, אנו נשתמש רק ברכיב מקורי וניתן לכם מחירים נוחים מאוד. אצלנו חשובה מאוד האיכות והשירות. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי ואדיב.

לסיכום, תיקון שקע טעינה עושים אך ורק במעבדה לתיקון סמארטפונים. במעבדה יבדקו את התקלה ואם יש צורך יחליפו אותה

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט