תיקון LG

אומנם הרבה פחות נפוץ לפגוש בשנים האחרונות מכשירי LG חדשים, אך עד לא מזמן הייתה LG אחת משלושת יצרניות הסלולר הבכירות בישראל. מהסיבה הזאת לא מעט אנשים עדיין צריכים לבצע תיקון ל-LG שלהם. תיקונים ל-LG צריכים להתבצע ברמה גבוהה, ועל ידי אנשי מקצוע שמכירים את המכשירים ויודעים בדיוק כיצד לבצע כל תיקון ותיקון. תיקון לא אפקטיבי יפגע בתפקוד של המכשיר, והמפסידים הגדולים מאותו תיקון יהיו אך ורק אתם.

כמה זמן אורך תיקון מכשיר LG?

זוהי אולי השאלה המרכזית שמעניינת אתכם כאשר אתם צריכים תיקון ל- LG שלכם. אז אצלנו במעבדת סלפי במרבית המקרים מדובר על זמן תיקון של שעתיים במקסימום, כאשר ברוב המקרים תקבלו את המכשיר כבר לפני. אם מדובר על תיקונים מורכבים יותר ישנו צורך בבדיקה שתיקח מספר ימים, אך מדובר בתיקונים ל-LG שהם מאוד נדירים.

תיקון מכשירי LG בסלפי
תיקון LG? רק אצל סלפי, ורק עם רכיבים 100% מקוריים

החשיבות של חלקי חילוף בתיקון ה-LG שלך

אם זוהי הפעם הראשונה שאתם מכניסים את המכשיר שלכם לתיקון, או שמא מדובר על מעבדת LG שאינכם מכירים – איכות חלקי החילוף בתיקוני LG היא קריטית. אתם צריכים לדאוג לכך שכל חלקי החילוף יהיו מקוריים על מנת שתוכלו להמשיך להשתמש במכשיר כמו שהתרגלתם. חלקי חילוף לא מקוריים יפגעו בשימוש שלכם במכשיר, וההפסד יהיה אך ורק שלכם.

החלפת מסך

כמו אצל כל יצרניות הסלולר, גם אם רכשתם מכשיר LG אתם צריכים תמיד לדאוג שהמסך שלכם לא ישבר. כל נפילה רצינית יכולה להוביל לכך שתצטרכו לחפש מעבדת LG שתספק לכם תיקון מסך למכשיר שברשותכם. תדאגו לכך שהמסך שיוחלף יהיה מסך מקורי, ושתקבלו אחריות על החלפת המסך של שלושה חודשים לפחות.

תיקון שקע טעינה

מחברים את המכשיר למטען, אך להפתעתכם המכשיר לא נטען? אחת מהסיבות המרכזיות לסיטואציה שכזו היא בעיות בשקע הטעינה. על מנת שתוכלו לחזור ולהטעין את המכשיר שברשותכם ללא בעיות כל מה שתצטרכו לבצע זה החלפת שקע טעינה למכשיר שלכם. החלפת שקע הטעינה הישן והשחוק, בשקע טעינה חדש שיחליף אותו ויבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר.

ניקוי קורוזיה

בכל פעם שמהמכשיר שלכם נחשף למים אתם אמורים להיות בלחץ, ברוב המקרים ברגע שהמכשיר נחשף למים ישנו חשש להיווצרות של קורוזיה. לכן על מנת שתוכלו להשיג שקט נפשי, פנו אלינו על מנת שנבצע עבורכם ניקוי קורוזיה ל-LG שלכם.

איזה תיקון אתם צריכים?

החלפת סוללה LG
תיקון שקע טעינה LG
תיקון קורוזיה LG

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר LG אתם צריכים לתקן?

תיקון מכשיר אל גי lg g8 thinq

תיקון LG G8

תיקון מכשיר אל גי lg g7 בסלפי

תיקון LG G7

Images credits: apple.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט