תיקון וואווי

מכשירי וואווי הפכו להיות מכשירים נפוצים מאוד בשוק הסלולר, וכיום תוכלו למצוא לא מעט אנשים אשר משתמשים במכשירים אלה.

המכשירים לרוב מתאימים בצורה מושלמת לכף היד, והם מגיעים עם נתונים מרשימים אשר לא מביישים אף חברה בשוק הסלולר. אך כאשר אתם צריכים תיקון וואווי מסיבה כזאת או אחרת, אל מי אתם צריכים לפנות? את כל התשובות תוכלו למצוא בעמוד הזה.

למה לבחור במעבדה מרכזית לוואווי?

את המכשיר וואווי שלכם תוכלו לשים כמעט בכל מעבדה שבה תבחרו, אז מדוע חשוב שתבחרו בצורה נכונה את המעבדה שאליה תכניסו את המכשיר לתיקון? מכיוון שזה יכול לעשות את ההבדל בין תיקון מוצלח ובין תיקון פחות מוצלח.

מעבדה מומחית לוואווי תדע בדיוק אילו חלקים צריך להחליף, ואילו פתרונות עשויים לסדר את המכשיר שלכם. בנוסף ברגע שתכניסו את המכשיר למעבדה תוכלו לדעת שאתם בראש שקט, ויש מי שדואג לספק לכם את התיקון האפקטיבי ביותר. בסופו של יום אתם צריכים לסמוך על המעבדה שאליה אתם מכניסים את המכשיר, תיקון מכשירי וואווי ברמה גבוהה מקבלים אך ורק במעבדת Huawei מוסמכת, אנו במעבדת סלפי מתמחים בתיקון של מכשיר וואווי מכל הסוגים.

תיקון כל מכשירי וואווי במעבדת סלפי
תיקון כל מכשירי וואווי במעבדת סלפי

החלפת מסך מקורי לוואווי

כל תיקון ל- Huawei הינו תיקון חשוב, אך אחד מהתיקונים החשובים ביותר זה תיקון החלפת מסך שבור או סדוק. באמצעות המסך אתם מתפעלים את המכשיר, ואם המסך שלכם לא יהיה במיטבו תתקשו מאוד לתפעל את המכשיר ולהשתמש בטאצ' בצורה טובה. 

לכן אתם צריכים לדאוג כי אתם מקבלים מסך מקורי, ושהתקנת המסך מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר. תיקון מסך לוואווי על ידי מעבדת סלפי יספק לכם את כל הדרישות שלכם.

החלפת סוללה ל- Huawei

מכשירי וואווי ידועים בעיקר בזכות הסוללה החזקה שלהם, אך מה קורה כאשר הסוללה נשחקת? ככל שתשתמשו יותר במכשיר כך הסוללה תישחק ולא יהיה מנוס מלהחליף אותה. 

החלפת סוללה ל Huawei חייבת להתבצע במקצועיות הנדרשת, כך שאתם לא תשימו לב שהסוללה הוחלפה ותוכלו ליהנות ממנה לאורך זמן.

תיקון שקע או רכיב הטעינה בוואווי

אתם מנסים להטעין את המכשיר שלכם אך ללא הצלחה? מדובר באחת הסיטואציות המתסכלות ביותר. במקרה כזה במרבית המקרים תצטרכו לבצע החלפת שקע טעינה ל- Huawei שזה תיקון חשוב במיוחד. 

בזכות החלפת שקע או רכיב הטעינה תוכלו להמשיך להטעין את המכשיר שלכם באופן מקסימאלי ובמהירות המרבית. דבר חיוני במיוחד מכיוון שאנו משתמשים במכשיר כמעט בכל כמה דקות.

תיקון או ניקוי קורוזיה במכשירי וואוי

המכשיר שלכם נפל למים? זוהי יכולה להיות סיטואציה מאוד מלחיצה. אך בזכות הטכנאים המיומנים שלנו במעבדת סלפי תוכלו לקבל ניקוי קורוזיה ל Huawei ברמה הגבוהה ביותר. אנו נדאג כי לא תצטבר קורוזיה באזורים הבעייתיים במכשיר, כך שתוכלו לדעת כי המכשיר שלכם הולך להחזיק עוד זמן רב תקין ונקי מקורוזיה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר Huawei אתם צריכים לתקן?

Images credits: Huawei.com, pixabay.com

סגירת תפריט