תיקון HTC

תיקון למכשירי HTC הינו שונה מאשר כל תיקון שאתם מכירים למכשירים אחרים. התיקון ידרוש לא מעט סבלנות, וידע מקדים על מנת שיהיה ניתן לקבל את התוצאות הרצויות. מהסיבה הזאת לא כל מעבדה תצליח לספק לכם תיקון ל-HTC ברמה הנדרשת. אצלנו תקבלו את התיקון המקצועי ביותר שיתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מכירים יודעים בדיוק כיצד לבצע תיקון ל-HTC.

כיצד מתבצע תיקון ל-HTC במעבדת סלפי?

בשלב הראשוני הלקוח מפקיד את המכשיר לטכנאי, אשר בודק את המכשיר ומאמת את התקלה. מיד לאחר שהטכנאי מאמת את התקלה, הלקוח מקבל הצעת מחיר מסודרת שבה הוא רואה את עלות התיקון ואת כל שלבי התיקון. רק לאחר אישור הלקוח, הטכנאי יכול להתחיל את עבודתו ולתקן את המכשיר ברמה הגבוהה ביותר.

אם מדובר על תקלה פשוטה יחסית, התיקון מתבצע במקום ולוקח עד שעתיים של עבודה. במקרים של תקלות מורכבות יותר התיקון יכול לקחת מספר ימים, כאשר השאיפה היא לספק את התיקון המקצועי ביותר. כמובן שהלקוח מקבל עדכון מדויק כמה זמן ייקח התיקון, כך שהוא יוכל לתכנן את לוחות הזמנים שעומדים לרשותו עד לקבלת המכשיר. בתור מעבדת HTC אנו משתדלים לספק תמיד את התיקונים המהירים ביותר.

תיקון htc בסלפי
תיקון HTC? רק עם רכיבים 100% מקוריים, ורק בסלפי

החלפת מסך

כמו בכל סמארטפון, גם במכשירי HTC המסך הוא אחד מהרכיבים החשובים ביותר. לכן תיקון מסך הוא אחד מהתיקונים השכיחים ביותר כאשר לקוח מגיע אלינו על מנת לקבל תיקון ל-HTC. בשונה מהמכשירים האחרים, כאן החלפת המסך היא מעט שונה ולכן אתם צריכים לפנות למעבדה אשר מכירה את מורכבות התיקון ותצליח להחזיר אליכם את המכשיר כאשר הוא עובד בצורה תקינה.

החלפת סוללה

בשנים האחרונות הסוללות בסמארטפונים עברו שינוי משמעותי, והן מצליחות להחזיק מעמד זמן רב ושימוש ממושך. ברגע שאתם מבחינים כי ה-HTC שלכם איננו מחזיק מעמד כמו בעבר, זוהי בהחלט השעה לבצע החלפת סוללה. גם כאן פירוק הפאנל האחורי של המכשיר הוא לא פשוט, נדרש מקצועיות רבה על מנת לבצע את הפעולה מבלי לגרום נזק למכשיר עצמו.

תיקון שקע טעינה

ישנם מכשירי HTC ישנים, ולא מן הנמנע כי כבר יצא לכם לחוות איתם בעיות בשקע הטעינה. בעיות בשקע הטעינה יכולות להיגרם ממגוון רחב של סיבות, וכיום תיקון ל-HTC כולל בלא מעט מקרים החלפת שקע טעינה. בעזרת ההחלפה תוכלו להטעין את המכשיר בצורה אפקטיבית, וגם לשמור על הסוללה – בוודאי אם מדובר על סוללה חדשה.

ניקוי קורוזיה

מכשירי ה-HTC אינם חסינים למים, ומהסיבה הזאת כל חשיפה שלהם למים עלולה להיות בעייתית. ניקוי קורוזיה מתרחש כאשר ישנו חשש שהמכשיר שלכם נחשף למים, אם לא תנקו את המכשיר בצורה יסודית עלול להיווצר מצב של קורוזיה שישבית את המכשיר שלכם לחלוטין.

איזה תיקון אתם צריכים?

החלפת סוללה HTC
תיקון שקע טעינה HTC
תיקון קורוזיה HTC

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר HTC אתם צריכים לתקן?

מכשיר HTC U12

תיקון HTC U12

מכשיר htc u11

תיקון HTC U11

Images credits: apple.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט